Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Hermi, 13 Квітень 2012.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Leditanya в мене таке самісіньке. Бувають такі дні, що ходжу як приторможена, погано соображаю, запаморочення, слабкість, хочеться лягти в закрити очі.
    Узд щитовидки робила, судини шиї дивилась-все Ок. Цукор здавала в Параскеві-5,9 при їхньому максимумі 6,1. Але напередодні я була на іменинах з тортиком. Казали не страшно.
    Я вже не знаю на що думати, ні до чого ті стани слабкості прив’язати не можу. ВСД теж ставлять з дитинства.
    @Raven А чому легені?
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    одноразово справді не страшно, але варто перездати після хоча б 3-5 днів нормального харчування, без тортика.
    це не симптом підвищеного цукру. При цукрі напаки перезбудженість, і хочеться чи то гори звернути чи то прибити того, хто під руку потрапить.
    З припущень - гемоглобін, понижений тонус стінок судин, відкладення на стінках судин шийного відділу (виявляється на доплерографії цих судин), гіподинамія.
    --- дописи об"єднано, 2 Грудень 2017 ---
    так, бо він ілюструє рівень цукру у крові протягом тривалого часу
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ні, не вагітна.
    Солодке якщо їм, то зранку, ну деколи якусь цукерку до каву по обіді.
    Трохи передісторії.

    Не знаю чи це має якесь відношення до підвищення глюкози. Бо думаю, що ці стани можуть мати й інше підгрунття.
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    добре - в тому плані, що для вагітних такі цифри більш насторожуючі
     
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я здавала на 5 тижні кров на рівень глюкози. Результат 5. Але лікарка сказала, що результат нормальний.
    Маю проблеми з щитовидкою (вузли), але гормони в нормі.
    Зараз хвилями почуваюся дуже зле. Слабкість, запаморочення, терпне язик, одного разу в тролейбусі потемніло в очах і шум у вухах. Ледве встигла вийти на свіже повітря.
    Тепер думаю, може знову здати кров на глюкозу?
     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Не з зайвою вагою. А з сильним коливання ваги, як наслідок неправильного харчування. То пару місяців майже голодування на фоні переживання, а коли берусь "за розум", бо розумію, що дитині потрібна здорова мама, то вага починає зростати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так це хороший результат
    Ви писали про токсикоз. Описані симптоми можуть бути пов'язані з низьким тиском через постійну нудоту і недоїдання.
    --- дописи об"єднано, 3 Грудень 2017 ---
    та здати нешкідливо, звісно.
     
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Та тиск, на диво, нормальний. Навіть кращий, ніж був до вагітності. Токсикоз жахливий, тому думаю, може і цукор падає, тому симптоми такі.
    В родині були випадки діабету. Тому дмухаю на холодне. Та й вага немала. Правда, перед вагітністю скинула за півроку 15 кг.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в сучасному світі більшості людей варто якщо не "дмухати" на діабет, то, принаймні, раз на якийсь час здавати аналізи і заспокоюватись.
    якщо це при справді немалих цифрах, то Ви зробили користь своєму ендокринному здоров'ю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Blondo4ka здати можна, але сама глюкоза натще далеко не все покаже. У вашому випадку просто треба буде здати тест з глюкозою, коли прийде час. Ваші симптоми думаю, що від токсикозу, вагітності. Хоча для себе було б добре в такі моменти слабкості зміряти цукор глюкометром. В мене раз був понижений цукор, після першого тесту з глюкозою, довго добиралась додому, голодна була, бо ж нічого не їла з вечора. То звичайно відчуття кепські. Тремор тіла, якась тривожність і слабкість дика. Випила чай з цукром, з'їла хліба і одразу стало легше. Цукор був 3,1, я вдома маю глюкометр
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Vittoriya , якщо пригадаєте, які у Вас були показники ГТТ в цю вагітність? Теж вище норми, чи головним симптомом була глюкоза натще?
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    В 18 тижнів пила глюкозу. Результат був натще 5, годину по 8,5, дві по 6,7.
    Вдруге здавала в 26 тижнів. Результат натще 5,2 ( і це вже був вище норми, в польських мірках норма до 92, а в мене було 94), годину по 7,5, дві по 8,5 ( в пол.мірках норма до 153. А в мене було 154). От такі ніби мінімальні підвищення. А коли почала я вдома міряти глюкометром, то побачила, як шаліє цукор від різних продуктів. Наприклад від помідорів черрі я мала завишений цукор. Або білий сир на вечерю мені давав високий цукор натще... Ну і взагалі цукор натще ніяк не могла я внормувати. Ясно, що по укр нормах він у мене був ок (5,2-5,4), але тут то було зависоко. Ну і hba1c мене насторожив. На початку дієти, тобто в 26тижнів він у менк був шось 5,4 здається, а за місяць став 6,2. Правда то був місяць стресу, бо садок, хвороби, плюс ще той цукор натще постійно зависокий...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Здала я аналізи на антитіла до остівцевого апарату підшлункової залози (результат позитивний, більше 4000 при нормі до 10) і антитіла до тирозинфосфатази (теж результат позитивний). Завтра до лікаря.

    То відчай, дівчата, направду... Здавалось би, жила не тужила, з цукром ніколи проблем не мала, а в один день життя змінюється кардинально.

    Шукаю варіанти консультації лікарів десь за межами Львова, в інших областях чи закордоном. Ендокринологів напевне. Щоб пояснили звідки "ноги ростуть" і були впевнені в поставленому діагнозі. Щоб допомогли максимально природньо. Якщо знаєте чи чули про таких спеціалістів, сповістіть будь ласка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Натще. Після пила цукрову солодющу бовтанку і через 2 години знову замір цукру. (Це ж з навантаженням здача крові на цукор?)
    Ось такий теж сдавала 2 роки тому - був 4.5.
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я теж здавала глікований 2,5 роки тому (під час вагітності) і він був в нормі. Не лякаю, просто.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а це призначали в 18? на цьому терміні інформативний той тест?
    Чого питаю - ГТТ в Україні призначають якось в чітко визначений термін. 24-28 чи якось так. Мотивація - в інші терміни він може бути неінформативний через нюанси з гормонами плаценти.
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мені призначали, але глікований на 16 тижні орієнтовно. А вже на 25-27 ГТТ.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, глікований можна на будь-якому терміні здавати, інформативність однакова. От про ГТТ знаю інакше
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @cjomcjomka мені призначили, бо в першу вагітність я мала той гест.діабет. Та, то станадртно коло 26го тижня призначають раз
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Не зовсім. Група ризику здає його двічі. При діабеті тата я так здавала, теж в районі 20 тижня і потім десь 28 ніби.

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1