Цитати з Біблії щодня

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Вересень 2014.

  1. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Збагніть це добре: коли б господар знав, о котрій годині прийде злодій, пильнував би й не дав би проламати стіни у своїм домі. І ви також будьте готові, бо не знаєте, о котрій годині Син Чоловічий прийде.”
    Євангелія від Луки 12:39-40
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Дай мудрому й він помудріє іще, навчи праведного і прибільшить він мудрости!
    Приповісти 9:9
    Страх Господній початок премудрости, а пізнання Святого це розум,
    бо мною помножаться дні твої, і додадуть тобі років життя.
    Якщо ти змудрів то для себе змудрів, а як станеш насмішником, сам понесеш!
    Приповісти 9:10-12
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Нічого бо нема захованого, що б не стало явним, ані нічого тайного, що б не стало знаним і на яв не вийшло. Вважайте, отже, як слухаєте: бо хто має, тому дасться; а хто не має, заберуть і те, що йому здається, нібито має.”
    Євангелія від Луки 8:17-18
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Тож знаходжу закона, коли хочу робити добро, що зло лежить у мені.
    Бо маю задоволення в Законі Божому за внутрішнім чоловіком,
    та бачу інший закон у членах своїх, що воює проти закону мого розуму, і полонить мене законом гріховним, що знаходиться в членах моїх.
    Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти?
    Дякую Богові через Ісуса Христа, Господа нашого. Тому то я сам служу розумом Законові Божому, але тілом закону гріховному…
    До Римлян 7:21-25
     
  5. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Аж ото сказав хтось до нього: “Господи, чи мало буде тих, що спасуться?” Він відповів їм: “Силкуйтеся ввійти через тісні ворота, багато бо, кажу вам, силкуватимуться ввійти, але не зможуть.
    Євангелія від Луки 13:23-24
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    І ти знаєш з дитинства Писання святе, що може зробити тебе мудрим на спасіння вірою в Христа Ісуса.
    Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності
    Тимофію 3:15-16
     
  7. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Ісус, до нього звернувшись, каже: "Що ти хочеш, щоб я зробив тобі?" А сліпий йому: "Учителю мій, - щоб я бачив!" Сказав Ісус до нього: "Іди, віра твоя спасла тебе." І негайно прозрів той та й пішов дорогою за ним.
    Євангелія від Марка 10:51-52
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    27. Не стримуй добра потребуючому, коли в силі твоєї руки це вчинити,
    28. не кажи своїм ближнім: Іди, і знову прийди, а взавтра я дам, коли маєш з собою.
    29. Не виорюй лихого на свого ближнього, коли він безпечно з тобою сидить.
    30. Не сварися з людиною дармо, якщо злого вона не вчинила тобі.
    (Приповісті 3:27-30)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Коли хто думає, ніби щось знає, той нічого не знає ще так, як знати повинно.
    Коли ж любить хто Бога, той пізнаний Ним.
    Тож про споживання ідольських жертов ми знаємо, що ідол у світі ніщо, і що іншого Бога нема, окрім Бога Одного.
    1 до Коринтян 8:2-4
     
  10. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Я ж - добрий пастир і знаю своїх, а мої мене знають.
    Як Отець мій мене знає, і я знаю Отця, і життя своє кладу я за моїх овець.
    Євангеліє від Йоана: 10:14-15
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2015, дата оригіналу: 20 Січень 2015 ---
    так що закон був нашим вихователем, аж до Христа, щоб вірою ми оправдалися.
    А як прийшла віра, ми вже не під вихователем.
    Бо всі ви сини Божі через віру в Христа Ісуса.
    Всі бо ви, що у Христа христилися, у Христа одягнулися.
    Послання апостола Павла до Галатів: 3:24-27
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    У всьому нас тиснуть, та не потиснені ми; ми в важких обставинах, але не впадаємо в розпач.
    Переслідують нас, але ми не полишені; ми повалені, та не погублені.
    Ми завсіди носимо в тілі мертвість Ісусову, щоб з'явилося в нашому тілі й життя Ісусове.
    2 до Коринтян 4:8-10
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Бож слово про хреста тим, що гинуть, то глупота, а для нас, що спасаємось, Сила Божа!
    1 до Коринтян 1:18
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Послання апостола Якова 2:14-26
    14 Яка користь, мої брати, коли хтось каже, що має віру, але діл не має? Чи може його спасти віра? 15 Коли брат або сестра будуть нагі й позбавлені засобів щоденного прожитку, 16 і хтонебудь з вас до них скаже: «Йдіть собі з миром, грійтеся та годуйтесь», і не дасть їм потрібного для тіла, то що це допоможе? 17 Так само й віра, коли діл не має, мертва сама в собі. 18 Та хтонебудь скаже: «Ти маєш віру, а я маю діла. Покажи мені твою віру без діл, а я тобі покажу моїми ділами мою віру.» 19 Ти віруєш, що Бог один? - Добре робиш. І біси вірують, та тремтять. 20 Хочеш знати, безглуздий чоловіче, що віра без діл не приносить плоду? 21 Авраам, наш батько, чи не ділами виявився праведним, коли був приніс на жертовник Ісаака, свого сина? 22 Бачиш, що віра співдіяла з його ділами, і його віра удосконалилася ділами. 23 Так здійснилося Писання, яке каже: «Авраам повірив Богові, і це зараховано йому за праведність», і він був названий приятелем Божим. 24 Ви бачите, що чоловік оправдується ділами, не тільки вірою.25 Так само й Рахав, блудниця, чи ж не ділами оправдалася, прийнявши посланців і випустивши їх іншим шляхом? 26 Як тіло без душі мертве, так само й віра без діл мертва.
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А кому ви прощаєте що, тому й я; бо й я, як простив що кому, то кому я простив, зробив те через вас від Особи Христа,
    щоб нас сатана не перехитрував, відомі бо нам його задуми!
    2 до Коринтян

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. lady Yar

    lady Yar Well-Known Member

    Усе на Божу славу робіть! 1Кор, 10.31
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Не платіть нікому злим за зло, дбайте про добре перед усіма людьми! Коли можливо, якщо це залежить від вас, живіть у мирі зо всіма людьми! Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано: "Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь". Отож, як твій ворог голодний, нагодуй його; як він прагне, напій його, бо роблячи це, ти згортаєш розпалене вугілля йому на голову. Не будь переможений злом, але перемагай зло добром!
    Римл., 13, 17-21
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Випробуй, Боже, мене, - і пізнай моє серце, досліди Ти мене, - і пізнай мої задуми, і побач, чи не йду я дорогою злою, і на вічну дорогу мене попровадь!
    Псал., 138(139), 23-24
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    І сказав Він до учнів Своїх: "Неможливо, щоб спокуси не мали прийти: але горе тому, через кого приходять вони! Краще б такому було, коли б жорно млинове на шию йому почепити та й кинути в море, аніж щоб спокусив він одного з малих цих!" Лк., 17, 1-2
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Людина, що другові своєму підлещує, на стопах його пастку ставить.
    Приповiстi 29:5
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    1503656240015_80528422-1503600001198_320x320.jpg [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 1