Цікаві ідеї оформлення вишивки

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Holly, 10 Серпень 2009.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Ой, дівчата, дякую, що відгукнулися. Шкода, що не бачила того всього перед тим, як поїхала на пошуки "чогось, не знаю чого" )))
    Паспарту на замовлення нинчє (читати "тут") дорогі)). Ото було в рамці одразу, тому спокусилася.
    Дякую за ідею! Теж думала про кілька акцентів. Але час піджимає (ДН в неділю, а в суботу у нас свій ДН :ed4d70def841dc74b57), шукати нема коли. Тому цю ідею збережу на майбутнє.
    Дуже елегантний варіант! але по-перше, у мене нема підходящої фарби, а по-друге ( і головне) у мене дуже криві руки до малювання - точно десь вилізу і позапацькую.
    Про фатін не додумалась), а от щодо мережива - саме повернулася з магазину, шукала і не знайшла - все не те.

    Придумала інший варіант)) Срадіваюсь, буде добре. Зроблю - обов'язково покажу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я все розумію про ціни)))
    я мала на увазі замалювати все паспарту фарбою.
    але справді, зробіть спідничку, а там буде видно. може воно буде гарно і без нічого додаткового - так легко і повітряно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Знайшла отаку стрічку з органзи (здається), зібрану на резиночку.
    [​IMG] Склала вдвоє і на клеєвий пістолет в зазор між більшим і меншим паспарту. Подекуди неідеально, бо робилося вночі, коли вже вклала дітей спати і прибрала після ДН.
    [​IMG]
    Але мушу зізнатися, результатом залишилася задоволена))
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  4. Ariconce

    Ariconce New Member

    Дівчата порадьте будь-ласка як оформити краще ікону. Або де у Львові за доступну ціну можна купити рамки. RicamoБКР-4004.jpg
     
  5. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    особисто мені отак, дивлячись лише на заготовку, важко щось сказати. То вже коли буде готова робота, можна щось радити.
     
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Оформилось давно вишите в шкатулку)
    785BD720-9809-4195-91D0-EE2D2910D337.jpeg C7D8E705-519B-40A8-955F-28BF5292145E.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3