Цифра ТВ, цифрове телебачення Т2, хто пробував?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Маруся Іванова, 13 Травень 2013.

  1. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Цифра ТВ, цифрове телебачення Т2, хто пробував?

    Дівчата, підкажіть.
    Зараз маємо ВОЛЮ.
    Хочу відключити і купити Т2,
    що для того потрібно і де той тюнер чи що ще тре купити?
     
  2. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Цифра ТВ, цифрове телебачення Т2, хто пробував?

    Нічого не треба, тільки той тюнер. Я купувала на Торпедо, їх було тоді 2 види, відрізняються лише зовнішністю. Ціна +-530 грн. було 2 роки тому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Цифра ТВ, цифрове телебачення Т2, хто пробував?

    За тюнер вже написали. А нам ще потрібна була хатня антена, бо було не якісне зображення. То купили за 100 грн. (в Метро), пам"ятаю, що ч. підбирав таку, що з тим Т2 сумісна.
     
  4. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Цифра ТВ, цифрове телебачення Т2, хто пробував?

    купили телевізор
    взяли на пробу модуль Т2 але показує не 32 канали а всього 24 канали
    в когось було таке?
    це проблема в телевізорі чи в модулі?
     
  5. Boduk ku

    Boduk ku New Member

    Відповідь: Цифра ТВ, цифрове телебачення Т2, хто пробував?

    Я думаю що з технікою все ок. Можливо антена в поганому місці...?
     
  6. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Цифра ТВ, цифрове телебачення Т2, хто пробував?

    В мене було. Полікувалося переналаштуванням модема (ще раз через автопошук треба пошукати всі канали)
     
  7. Boduk ku

    Boduk ku New Member

    Відповідь: Цифра ТВ, цифрове телебачення Т2, хто пробував?

    якщо до того аналогове ТБ працювало, то проблем не має бути
     
  8. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Цифра ТВ, цифрове телебачення Т2, хто пробував?

    Перепробували любе-голубе і нічого не получається.
    Вирішили поки користуватися тими каналами що є. Якщо ще в когось буде схожа проблема і вона вирішиться - діліться досвідом.
    Бо я вже на форумах повичитувала що то від місцерозміщення антени залежить (в мене 2 поверх, багато дерев, Майорівка) або від телевізора (в мене Тошиба)
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Не дуже про цифрове тв, але хочу порекомендувати amazon fire TV stick. Там більшість каналів hd (з наших в hd вєщають громадське і 112 канал), і з нього можна дивитися різні фільми, не треба перед тим їз завантажувати, і можна грати в ігри, і ютуб і такі цікаві канали з усього світу (24 год про котів, собак чи fair army). Кльова штучка, словом. http://m.itc.ua/news/amazon-anonsirovala-kompaktnuyu-televizionnuyu-pristavku-fire-tv-stick/
     
  10. Barabushka

    Barabushka Member

    Я даже и не заморачивалась ни когда по поводу подобного. В Харькове сидела на Макснете - там идет бесплатное кабельное в комплекте с интернетом. В Киеве подсела на IPTV http://www.lanet.ua/tariffs/iptv/,там пачка каналов на любой вкус. Из неудобств - не сразу разобрались, как завести его на телевизор, а с компьютера не всегда удобно.
     
  11. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Як вона виглядає? То така типу мікро сд, як у фотоапараті?
    В телеввізорі купа якихось роз'ємів, може десь і то Т2можна влушпанити?
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    В нас розмір, як кредитна картка приблизно.
    Ми давніше купляли в Фокстроті.
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Хелп, зробила мамі подарунок - Т2, як виявилось то не подарунок, а суцільна нервотрьопка, бо руки в мене не з того місця ростуть і в голові пусто. Мама живе не у Львові, але в нас під хатою є телетранслятор (типу телевежі, тільки транслює він 4 канали, які в нас хаті телевізор через звичайну спицю і ловив). В магазині мені наговорили, що достатньо звичайної кімнатної антени (яку я також купила) і всі цифрові канали будуть показувати. Ага, щас, показують аж піщать. Від кімнатної антени також толку мало, що від спиці тягнуло, то і від антени тягне (ні більше, ні менше). Трабли в тому, що в мене від спиці НТН показує, а від Т2 каже що нема сигналу. Підключаю все правильно, і інструкцію читала, відео на ютубі дивилась. І не можу зрозуміти, чому тих 4 канали, які телевізор без т2 ловить, з т2 - немає сигналу?
     
  14. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Hermi, Т2 це цифрове телебачення, а тих 4 тягне аналогове. То різні речі. Тому й нема їх. А точно все правильно настроювали??
    В мене в хаті раніше кінескопний телевізор тягнув 10 чи 11 аналогових каналів, половину з них в ужасній якості. Цієї весни дозріла купити новий нарешті, бо замахала та махіна) То на стареньку кімнатну антену тягне 30 з 32 цифрових каналів в ідеальній якості. Живу 15 км від Львова.

    п.с. то якшо ше актуально)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    як купляла, мені в магазині налаштували тюнер на 32 канали і в них все класно показувало, приїхала додому - переклацала кажен канал - немає сигналу, шаманила-шаманила (і антену вертіла, і включала\виключала)- збила всі налаштування, потім налаштовувала по інструкції і по інструкціях з інтернету - немає жодного каналу. Я і здалась, зараз немала часу з тим бавитись :sad:
    от тому я і Т2 купляла, але чому взагалі нічого не показує, я вже не знаю. Хіба в нас покриття нема, у всіх сусідів\знайомих сателітарки висять :sad:
     
  16. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Hermi, автоматичну настройку включали? то якось дуже дивно. біля мене теж купа тарілок, але тим не менше і цифрове тв тягне чудово.
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    і автоматичну і ручну, пише що немає сигналу. Шукала інформацію про цифрове покриття, то виявляється найближча телевежа, яка транслює цифрове ТВ знаходиться за 29 км від мого дому, а радіус її дії 30 км ;) Ще одна за 72 км, а її радіус дії 70 км. Тож можливо, що до моєї хати дійсно сигнал не доходить :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Hermi, аа ну незнаю, в мене поперек до Високого замку км 10.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. vyshenka_6

    vyshenka_6 New Member

    Підкажіть, будь ласка , контакти, хто прошиває тюнери на сихові,
    дякую.
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчата, бабуся мала антену до телевізора, в зараз відключили і сама не дасть раду купити-підключити. Порадьте майстра чи просто толкового чоловіка який зможе все купити і підключити.