Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

Тема у розділі 'Спільні покупки', створена користувачем algo, 31 Травень 2010.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Чорний список продавців
    SEPTIMA (внесено Gossip)
    Уляна Поберейко (внесено Oliusia)
    Гуцулянка і Мерс (внесено zabawa)

    Ellelia (внесено littlebird)
    veronka ( внесено octavia, manka)


    Чорний список покупців
    Snegana (внесено Bogdanka)
    Kucha (внесено yanya)
    Orsol (внесено Artemida)
    Hits (внесено Modna)
    ksjunischka (внесено guculyanka)

    bojko olia (внесено Svjatkova)
    Gardenia Lv (внесено danchyk)
    Olga Kuharuk (внесено amaretto)
    Selina (
    внесено inka)
    Alexx і Santi (внесено Meriroma)
    Vasylyna (внесено algo)
    grajynia (внесено konfety)
    bonasn (внесено samogonohka)

    fanet (внесено konfety)
    present та kalina
    (внесено konfety)

    DYVNA та wedding (внесено algo)

    Oliwia внесено kewa
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2018
  2. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Продовження серіалу

    Я в шоці!
    Приїхав чоловік по тій адресі яку озвучили мені по тел. набирає по моб - ніхто не підіймає і за третім разом!
    Дзвоню Наталі - полуничці - відповідь- а чому ви завчасно не попередили? Ого! Тобто по телефону пояснити що буду о певній годині - то вже анріал.
    Я таки нетерпляча! Біля місяця чекати товар ( я свідомо про це знала) і вже майже два тижні чекати зі Львова! Ще й чути звинувачення у свою адресу - я виявляється винна, що не записала адресу, не знайшла телефон вчасно не приїхала і взагалі я неадекват.
    Переконались, що люди переховуються, товар не віддають - пишу заяву в міліцію!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    От ви мені скажіть, а ви як дзвонили то як домовлялись?
    Ну, бо людина в душі могла бути і не чути чи по хліб пішла...
     
  4. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    чоловік дзвонив по телефону номер мені прислала Наталя - по якому можна звязатись з її чоловіком, який є ЗАВЖДИ в хаті...по її ж словам. Набирали 5 разів на протязі години - не підіймає.
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2015 ---
    ми домовлялись по пошті! чому я маю розшукувати продавця? Чому не отримала хоч би єдиного повідомлення, що відправлю по святам? Чому ж нападати на мене, що я в темці не прочитала адресу , куди саме мені приїхати? Темка закрита! Багато питаннь...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Баян Баян x 1
  5. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    А, що роздач не було?
     
  6. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    ні!!! жодних роздач! Мабуть, від початку такі не планувались , власне і домовились по пошті.
    Я навіть не здогадувалась, що всі вже отримали товар вдома в продавця.
    Хто всі?
     
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Думаю, що всі хто хотів отримати товар швидко)))
    А чим продавець аргументує те, що не відправив вам відразу по пошті?
     
  8. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    два тижні тому я отримала сповіщення на е-мейл, що товар на складі. Розуміючи, що маю оплатити послуги і пересилку, чекаю...жодного рахунку не отримую, пишу - питаю сама. Мені не важко. Через день відповідь - так, є вдома, але не маю часу поважити . Добре.
    Ще через день отримала рахунок, оплачую, пишу-питаю сама, чи отримали, дайте знати.
    Ще через день приходить відповідь - вибачте, зайнята нарощуванням. Нагадайте адресу.
    Далі свята наближаються, не мала я права в такі дні чіпати людину.
    Що було по святам - вже виклала вище.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Муська

    Муська Well-Known Member

    Добре би було почути і протилежну сторону .
    @Полуничка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    звісно! ще отримати свій товар!
     
  11. Муська

    Муська Well-Known Member

    Це само собою :)
     
  12. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    я вже тут. Викладаю свою версію

    У четвер відповідаю Оксані, щоб нагадала мені адресу, перепросила, що затягнула з відправкою, бо завалена роботою. Планувала відправити замовлення на наступний день, бо в суботу в нас була запланована поїздка до родичів на свята. На жаль, так склалися певні сімейні обставини, що мені довелося раптово брати білети на поїзд і їхати у пятницю. Фізично я вже відправляти не змогла і попередити про це теж, бо з одного телефону чомусь не можу залогінитися на посиденьках і бандлері, а другий в мене старенький, там і-нету нема, а збиралася реально дуже швидко. Я вже навіть не встигла прочитати останні повідомлення від форумлянки.
    Наякраз перед цим спливав термін оплачуваної темки. Я за кілька днів попередила в темці, що буду її закривати, і щоб переходили в мою групу вконтакті, там буду вести незавершені замовлення.

    А ось тут ви вже трохи неправду пишете. Вчора ви мені подзвонили, і одразу на підвищених тонах почали зі мною розмовляти, кілька разів кидали трубку. Я пояснила всю ситуацію, чому не змогла відправити. В процесі розмови яказала інакше: що кому потрібно було терміново, то всі замовлення забрали вже, а якщо вам треба було швидко, то могли забрати замовлення у мене вдома і не чекати пошту. Також повідомила, що якщо хочете, можете забрати , чоловік вдома, може вам його віддати. На що ви відповіли, що не знали, що можна забирати замовлення у мене вдома!!!
    Я вам відповіла:В мене темка відкрита з 2012 року, текст на головній сторінці міняю рідко, а фраза "забирати замовлення на Сихові" не мінялась взагалі ніколи. Також в темці я давала ссилку на групу в ВК, бо там ті ж самі умови прописані. Телефон теж на бандлері незмінно з того ж 2012 року висить. І не казала я вам шукати мою адресу бо не вказую її на загальний огляд, а пишу конкретно замовницям. Далі ви попросили вислати адресу смскою. Адреса і телефон були відправлені. Далі тишина.
    от власне! Сьогодні дзвінок від вас, знову на підвищених тонах, що чоловік ВЖЕ під нашим підїздом, а він трубку не бере. Я вам відповідаю, що його зараз нема вдома, бо він поїхав за покупками , може десь в магазині, і не чує дзвінка. Я думаю, це логічне питання " а чому ви не попередили?". Виходить, чоловік повинен сидіти завжди вдома і не має права навіть в магазин вийти? Звідки я чи він може знати, коли саме ви приїдете. І, до речі, мій потім вашому передзвонив і повідомив, коли приблизно буде вдома, чи не так? І потім передзвонив і сказав коли вдома, що можно підїхати, правда ж?
    а от це вже наклеп, бо я жодного разу вас ні в чому не звинуватила і тим більше не назвала вас неадекватом. І це я від вас більше слухала фразу типу "ну от, ще я винна", "то це я винна" і так далі.

    Я перепрошую, але це вже взагалі без коментарів. Звичайно, я ж переховуюсь, але на дзвінки відповідаю і даю свою адресу... і товар не віддаю, аж 2 підгузника і дитячу іграшку... Ви знущаєтесь??? Я веду Китай більше 2 років, були і кількатисячні замовлення. Але тут мені захотілось вкрасти іграшку і 2 підгузка....

    Я звичайно винна, в тому, що не встигла, відправити вам замовлення до свят і перед всіма вибачаюсь перед вами. Але про переховування і крадіжку це вже реально перебор. Перепрошую за різкість, але, якби не ваші емоціі і некручування саму себе, тоді, може, все не виглядало б в такому світлі, що я злодійка. Бо з моменту нашої домовленості про передачу замовлення вам в руки пройшла доба і на дзвінки всі ваші я вам відповідаю, адресу дала. А просто могли попередити завчасно, коли хочете сьогодні приїхати, і тоді, вже б мали давно вручене замовлення. Чоловік, наприклад, міг пізніше поїхати з дому, перед тим дочекавшись вашого чоловіка
    ще раз повторюсь, я вам сказала, що ви могли забрати у мене замовлення вдома, не тільки поштою. Про фурба ви в мене питали ще в лютому. Тобто умови замовлення ви мали можливість прочитати 2 місяці. Темка закрилася десь між 7 і 8 квітня. Виходить, що ви просто неуважно прочитали всі умови.
    ПС. Роздач я взагалі не роблю, у мене дитинка 5 місяців. Тому в крайніх випадках по можливості відправляю поштою або по вівторках на привокзальну підвозимо, якщо хтось питає.
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    чоловік особисто забрав товар, нарешті.
    знала, що одразу ви тут напишите.
    Дякую за вибачення і звинувачення))) .
    Далі не має сенсу продовжувати.
    У всьому винна я, що не прочитала умови у вашій зачиненій темці.
    Дякую за увагу.
    Для мене це досвід.
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2015 ---
    я навмисно не виносила на загал телефонні розмови
    перепрошую, переписки збережені, телефонні розмови теж
    свої проблеми ніколи не залучаю до відносин покупець-продавець
    вирішую їх сама ( якщо не маю грошей позичаю в день проплати)
    ніколи не підводила жодного продавця на форумі
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2015 ---
    чоловік дзвонив з роботи, потім вже і під вашим підїздом - не перекручуйте, мабуть все-таки я винна, що зробила у вас замовлення
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Умови треба читати перед замовленням, які були доступні весь час, навіть коли ця посилка приїхала. А от ті нерви і емоції після сповіщення, що можна забрати, чоловік віддасть в будь-який день - незрозумілі і зайві, як на мене.
    Яка різниця, звідки дзвонив ваш чоловік? він не додзвонився, значить не знав точно, чи є хтось вдома. А від вас я прийняла дзвінок, що він вже під підїздом. Друге діло, якби ви мені подзвонили, що збираєтесь їхати тоді-то, я сказала, що хтось буде, а ви приїхали і не застали нікого.
    Я не звинувачую і винних не шукаю. Просто зарано ви підняли "кіпіш" і звинуватили мене в крадіжці і приховуванні, коли ми до кінця не розібрались.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    прослухала збережену телефонну розмову, цитую:
    я не у Львові, у батьків....
    як вам так треба було, то у Львові ЗАВЖДИ хтось є
    чому ви не знайшли мій тел раніше?


    зрештою, Наталю, ви порушили умови нашої усної угоди, ми самі наважились розшукати вас
     
  16. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  17. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member


    мене звинуватили не в правдивості моїх слів, яким чином я можу захистити себе? Власне, чому я маю оправдовуватись, ну скажіть будьте добрі? Я справді перейшла на підвищений тон - -коли у слухавці чула крик!!! Ну в мене теж дитинка, і батьків немає, ну давайте я розповім про всі проблеми, а кому від того легше? Людина отримала вчасно дві мої проплати, без попередження після тижневого очікування зникла і я ще після того всього знахабніла, що вимагаю свій товар? Та йолкі...звісно що ніякої заяви б я не писала, але результат то відбувся одразу.
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2015
  18. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Ой дівчата, напишу пару слів можливо кожен зробить висновки
    @Полуничка, одного разу Олюньчик замовила спартак і мала забрати з роботи чоловіка. Зима, чоловік вдягнений як капуста, я дзвоню стопятдесят раз, людина чекає, а вокруг тишина. За годину чоловік відзвонив, домовився з людиною і знову не почув телефон. Знали би ви як червоніла, а може людина в гості їде або гості до неї і їй конче треба торт. Вибачилась і ввечері завезла безкоштовно! торт додому Олі.
    Того тижня перед паскою коли мали похорон по родині кумів передала великодню серветку через іншу форумлянку людини у її район навіть не попередивши її і забула(в голові взагалі тоді нічого не трималось).Коли форумлянка запиталась за серветку уявіть її здивування коли вона взнала що її серветка була передана у її район. Ну а нащо би їй була та пасхальна серветка по святах ну і кого хвилюють мої проблеми?
    Щодо Luіziana, лише позитив, робили у мене замовлення декілька раз, лояльно віднеслись до моїх проблем і чоловік Оксани виїхав мені на зустріч. Жодного разу не довелось чекати. Чоловік точний як швейцарський годинник, якщо сказав на 10.00 то 9.55 вже є. Постійно вчасно оплачені аванси
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Siania

    Siania Love Life

    А чого? Ми б послухали :girl_crazy:
    Не розумію в чому проблема? Недозрозуміли один одного. Полуничка винна що не відправила вчасно через сімейні обставини, ви винні що не читали уважно умови доставки. Але як можна їхати не знаючи що вас чекають, а потім обурюватись?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    @Siania, якщо вам цікаво, горніть сторінку назад - домовленість була одна, а в результаті --я не уважна)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. Siania

    Siania Love Life

    Та я розумію, ну але ж всяке буває.
    Я не розумію як то їхати не знаючи чи людина точно вдома?(( Але вже як є так є, не думаю що тут ситуація така що потрібно відносити в чорний список. Тим більше кормерційні теми - це завжди ризик не отримати товар вчасно, так як це не робота професійних менеджерів, а додатковий заробіток в домашніх умовах. Нікого не захищаю, але не варто аж так сваритись через ту ситуацію, бо різне може бути. Сподіваюсь у Полунички це був одиничний випадок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2