Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

Тема у розділі 'Спільні покупки', створена користувачем algo, 31 Травень 2010.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Чорний список продавців
    SEPTIMA (внесено Gossip)
    Уляна Поберейко (внесено Oliusia)
    Гуцулянка і Мерс (внесено zabawa)

    Ellelia (внесено littlebird)
    veronka ( внесено octavia, manka)


    Чорний список покупців
    Snegana (внесено Bogdanka)
    Kucha (внесено yanya)
    Orsol (внесено Artemida)
    Hits (внесено Modna)
    ksjunischka (внесено guculyanka)

    bojko olia (внесено Svjatkova)
    Gardenia Lv (внесено danchyk)
    Olga Kuharuk (внесено amaretto)
    Selina (
    внесено inka)
    Alexx і Santi (внесено Meriroma)
    Vasylyna (внесено algo)
    grajynia (внесено konfety)
    bonasn (внесено samogonohka)

    fanet (внесено konfety)
    present та kalina
    (внесено konfety)

    DYVNA та wedding (внесено algo)

    Oliwia внесено kewa
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2018
  2. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

    Та не зовсім інше...І ніхто не каже що це нормально, але...
    Замість великого віночка прислали менший, замість білої гірлянди синю. Це не організатор просив замінити! Людина коли відкрила посилочку була поставлена перед фактом, що є так як є і нічого ніхто їй міняти не збирається! Не впевнена чи їй на даний момент повернули хоча б кошти за різницю в ціні віночків на фірмі. То вона мала свої гроші людям за не ті віночки і гірлянди віддати чи як Ви вважаєте? Розрулювала як могла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

    то організатор "не винен", а люди за свої гроші мали брати не те, що замовили? Бардак.

    і ще,

    якщо вона то купила у підворотні, то так.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

    Я, коли замовляю онлайн, чомусь завжди вважаю, що ризикую, тому винувачу при невдалих чи не дуже вдалих покупках лише себе. То надзвичайна рідкість, коли продавць може онлайн гарантувати, що все підійде, бачимо лише картинку і бачення продавця. Я інколи так замахую продавців питаннями але всерівно немаю 200%-ї впевненості, що підійде, бо ж ми можемо одну й туж річ бачити по-іншому і т.п.
     
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

    аналогічно) І стараюсь замовляти там де на 100% впевнена що не втулять чогось.Відмовилась від покупок на аліекспресі, бабексі, український дитячий трикотаж і т д
    І там де мені треба 100% саме того розміру і саме того кольору одразу попереджаю посередника, якщо людина впевнена у фірмі з якою працює то замовляє(у разі чогось це її проблеми), але коли дають хоча б долю сумніву що може приїхати не таке то навіть не замовляю!
    СП-це невдячна справа.
    Кожен зробив свої висновки.Дівчата не псуйте настрій одна одній перед святами.Більше позитиву
     
  6. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

    Якщо ! обмін-повернення Є, тоді ним не складно займатись. А якщо його не передбачено продавцем, не організатором СП, тоді так "дайте гроші на оплату темки, за доставку і за товар, але я ніц не гарантую". :) НА ЖАЛЬ!
    Такі умови закупівлі, кота в мішку, передбачені в багатьох комерційних гілочках, і питань не виникає. Продавець не гарантує, що товар прийде такий як на картинці, буде саме той колір-розмір.. і пише що не несе за це відповідальності, хоч на цьому заробляє. І це чомусь вважається нормальним.

    ---------- Додано в 20:24 ---------- Попередній допис був написаний в 20:23 ----------

    Завжди була , є і буде)))
     
  7. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

    Якщо там було вказано розмір виробу і колір,то менеджер мав сповістити,що такого немає чи можна поставити,такий самий,але білий,довести до відома орга...тут питання до менеджера. В будь якому випадку,треба їм про це сповістити. Можливо в ціні різняться і вийде повернути. Щодо повернення,то можна повернути протягом 14 днів,чи обирати зворотню доставку,за рахунок фірми вислати те,що на свій розсуд поклали,тим хай користуються. По першому замовленню варто так зробити було ще,видно так і працюють. І треба так робити,трохи вчити працювати! Все з часом приходить,відповідно орг міг працювати вперше з тим сайтом. Але аналогічний товар на ринку на 50% дорожчий,а може бути і більше...відповідно закупитись можна на ринку,бачивши,що купуєш,не чекаючи на товар. Вибір кожного.
     
  8. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

    Зла дуже....дрібниця,але вчора вирішила перед НР,задекорувати вікно тим штучним снігом придбаним в СП:girl_devil: так той протермінований їхній сніг ще в березні 2014 року закінчився...в результаті обризкало все мені вікно і відкоси синьошним відтінком,іду написати їм "гарний" комент,щоб знали...і бачу,що я така не одна...кладуть,що попало і без попередження...
    P.S.кому щось теж поклали не те,підключаємся,бо то не винна орга явно,то така робота.Вони мали сповістити,що він протермінований або відмінити або скинути ціну! читайте
    Взялась до того віночка... http://totoiono.com.ua/p55394231-rozhdestvenskij-obereg-venochek.html де 18 грн...а де 34 грн.http://totoiono.com.ua/p55394281-novogodnij-venochek-obereg.html я спочатку подумала,що я смак втратила явно....а то не той...до мене тільки нині дойшло:sad: і що там по накладній було...яка ціна...робота менеджера на 2.
    Будь ласка організатори СП,оминайте таких торгашів типу "київських" 10 дорогою!
     
    Останнє редагування: 1 Січень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

    Приєднуюсь. Я теж їм відгук накатаю. Маю той сніг. Ноу коментс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

    теж приєднуюсь з снігом(
    також свічки нав торт мали бути такі, що не задуваються, а прийшли звичайні(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

    і я(думала що то я чайник, а виявилось що то сніг таке ге, зекономила називається
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    На жаль, змушена попередити організаторів і внести до чорного списку
    Петришин Романа, директор туристичної фірми Аіша - є сторінка на ФБ.
    4 замовлення не оплачені, сума - кілька $сотень.
    На останні листи не відповідає, телефон відключений.
    Що робити - не знаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    як це стосується форуму? Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Мабуть тому, що є учасником комерційної теми
     
  15. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Ця фірма здається розташована на Левицького. Можливо подзвонити на службовий телефон або особисто підійти до неї ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Вношу в чорний список форумлян @DYVNA та @wedding Декілька раз писала в пп про оплату, реакції ніякої. це вже кілька місяців. товар причому вже давно в мене.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    algo Оля, створи, будь-ласка, список і закріпи перший пост із явними неплатниками-штрафниками із даного списку , щоб не гортати кожен раз стонадцять сторінок темки.. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    обов"язково. нині мабуть то і зроблю.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    я навпаки - пишу сама про оплату і питаю в ПП коли нарешті отримаю товар.
    Відповіді не отримую.
    Перед Великоднем - відправлю, але зайнята нарощуванням.
    Нині не витримала, знайшла телефон на бандлері і висловила свої притензії - відповідь геніальна - всі замовлення розібрали ( то ж нічого,ми домовились по пошті одразу) - а якщо вам то так треба, то шукайте в темці(яка закрита на данний час) мою адресу і приїзжайте забирайте! І чому ви одразу не знайшли мій телефон?Цікаво, звідки я мала про це довідатись?
    От і думаю тепер, навіщо я взагалі робила замовлення ( вчасно оплатила і товар і недешеві послуги).
    Вперше з такою ситуацією зіштовхнулась на ДП, шкодую.
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    - озвучте героя тут.
     
  21. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Полуничка.