Чорний список (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Іспанка, 12 Квітень 2015.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    нє, ну ми заднім числом теж знайшли. Але, оскільки таких відгуків в мережі мало, ми фактично на цей сайт при перших замовленнях не наткнулися, а далі вже не перевіряли.

    В мене питання - як максимально поширити інфу, щоб при запиті користувача негативні відгуки індексувалися в пошуку відразу після оф сайту (це умовно я. просто щоб чим побільше їм наслідити?)
    Ну не маю я 10 к підписників в ФБ і Інстаграмі, то всьо, нема в мене шансів покарати бізнесмена-по-українськи? :girl_cray:
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Kroshka Enot, дайте посилання на пост тут....а ДП - це завжди сила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Написати в Гугл-відгуках, їх буде одразу видно, якщо люди будуть шукати цей магазин, але в них там і так не дуже...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Не факт, замовляла 2 товари продавця Розетка, і теж 2 рази платила за доставку, при чому обидва товари побутова техніка. Таке враження, що вони і на доставці заробляють.
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Заношу в чорний список магазин «Перуки» на Південному (він там єдиний). Заледве стримувана зверхність і хамство продавчині мене вразили. Може я би то ще «проковтнула», але потім ми поїхали в інший магазин, де продавець зовсім по іншому поставилася до нас, незважаючи на те, що ми зайшли за 5хв. до закриття.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Категорично не рекомендую інтернет-магазин terrasport. Отримали сертифікат цього магазину у подарунок від Активіа, замовили товар, обіцяли аж за тиждень, при чому він зовсім не якась там рідкість, просто хотіли використати сертифікат. Товар так і не прийшов. Дзвонили, казали знов за тиждень!!! І знову нічого. І це з Києва кілька тижнів не можуть довезти цей товар, який можна купити в кожному місті! З інших київських магазинів доставка була 1-3 дні максимум! Якби не сертифікат, я б вже забула і просто скасувала замовлення, але чому я маю їм його дарувати? Не знаю чи замовлення прийде, думаю ті сертифікати взагалі липові в них, але більше не буду ніколи робити замовлення в цьому інтернет-магазині як і брати участь в акціях від активіа. Думала буду мати гарні емоції від подарунку, а отримала ось таке...
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Apelsynka залиште відгук на сторінці Активіа у Фейсбуці. Під постом про акцію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Andrusya

    Andrusya New Member

    Хочу застерегти від недобросовісної продавчині на базарі " на переїзді" чи " на рельсах". Є там пані, яка продає фірмове взуття нове, стокове. Може воно і так... А може то мені так "щастить" . Купила босоніжки Tamaris, одразу взулась на базарі. Дойшла додому, на наступний день приїхала на роботу у вже розклеєних так добряче, причому обох. Подзвонила (продавчиня візитки роздає), кажу такі от справи, хочу повернути. Відмовилаив поверненні грошей, лише обмін. Ок, нехай вже так. Потім була історія з тим що її нема Львові, а донька немає як і т.д. Короче зійшлись на тому, що я відправляю їх. По отриманні обіцяла задзвонити. Замість дзвінка я отримала декларацію з Нової пошти. Наївно сподівалась, що там обіцяні поміняні капці. Отримала ті ж самі але відремонтовані.... Більше такого щастя покупок в тих "шаромижників" не хочу. В магазині без клопоту повернули б гроші. Хоча заплатила цілком пристойно- 850 за текстильні пару поясочків. Тішилась, що Tamaris відхопила:)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Звісно це дуже неприємно, але я б не вірила, що десь на переході в бабки можна купити фірмове справжнє взуття. Ну і якщо без чеку, то і нема гарантії, що повернуть кошти. Базар тим і базар, що купили, і забули. Хібашо сваритися можна, або сподіватися, що продавець по добрій волі поверне назад гроші, чи поміняє товар.
    Ну і де би бабка взяла той Tamaris?;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я так розумію, що йдеться про ринок секонд-хенду і стокових речей на Зеленій. Там справді переважно фірмові речі відомих фірм. Тому нічого дивного в бренді Тамаріс немає, там ще й не такі марки є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. shemely

    shemely Member

    о, і в мене Tamaris через 2 тижні розклеїлись:girl_cray:,(також на стоку брала, правда дешевше значно, не так шкода).Я вже мала взуття тої марки, недовговічне, брали ради кольору під комбез, за малі гроші. ну то маю резкультат
    --- дописи об"єднано, 26 Червень 2019 ---
    Або то в нас попався такий Tamaris,як я балерина:girl_haha:
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Тамаріс дуже добре взуття. Маю черевички і мама має мешти, то каже, що таких бомбезних за життя не мала)).
    Буває, що виробники виробляють різної цінової і відповідно різної якості продукцію. Можливо, то трохи гірший Тамаріс на стоки беруть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, купуючи стокове взуття, треба бути готовим до розклеювання - ви не знаєте, скільки років воно пролежало, в яких умовах, клей розсихається, і це логічно. Я мала таку історію з італійськими черевиками - вони продавалися новими, з бірками, виглядали дуже добротно, а буквально за кілька разів повідклеювались от просто суцільно, я ще й тоді в подорожі була, то було дуже невчасно. Але я їх прошила, і носила ще років 7-8, і ніц їм досі не є, просто вже дуже мені набридли. І чоловік мав ситуацію з черевиками Lowa, тільки вона закінчилась не так, як моя, бо то тренінгове взуття, конкретно ту підошву не прошиєш, а клеїти, то вже не те.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    погоджуюся. І це не залежить, де купувалося - в стоці, секонді і т.д.Інколи абсолютно нове фірмове взуття дійсно розвалюється за тиждень-два. Просто банально- воно могло невідомо скільки пролежати перед тим, як його віддали. У мее була халепа і з Тамаріс з Обнови, і з Кларксами. Причму абсолютно новими. Натомість було і взуття, яке чудово носился. Навіть найкраще фірмове взуття може від часу просто втратити свої властивості .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Недавно купила мамі на секонді майже новенькі Кларкси босоніжки на танкетці ,а за два рази почав той корок танкетки розсипатися (((
    благо хоч зовсім недорого за них віддала,але все ж
     
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Чоловік так знайшов в шафі новесенькі екко, про які забув - купив і зовсім не носив. Походив кілька тижнів, і підошва розкришилася. Але є в нього ще древні екко, яким років 15-20, то в них підошва невбиваєма.

    Щоб не зовсім офф, заношу в чорний список інтернет магазин з фейсбуку Kindercity. Продали нам неякісний товар - ослика-стрибунця, який здувається. Через те, що я не одразу помітила цей недолік, повертати бракований товар магазин відмовився.
     
    Останнє редагування: 1 Липень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  17. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Вчора наклеїли захисне скло на мій телефон (в магазині "Мобіманія" на вул.Данилишина, 7). Сьогодні вранці помітила, що зверху це скло почало відлущуватися і з"явилась дивна пляма (видима при неактивному екрані). Головний менеджер Назар з даного магазину (як він відрекомендувався) - який і клеїв скло - почав звинувачувати мене, що це я вдарила десь телефон. Вчора наклеїла, щоб сьогодні розбити - дуже логічно. Я пробувала пояснити, що дуже акуратно ставлюся до телефона, показувала попереднє скло, яке випадково не викинула ще - жодної подряпини - ні, це я винна, що скло, яке він поставив, почало відлітати кусками. Відмовився надати як книгу скарг (відмінили:girl_cool:), так і номер телефону Управління захисту прав споживачів - шукайте самі. Прізвище теж не назвав, агент 007 з салону мобілок. 200 грн - невеликі гроші, але цей пан вчора за мною на вулицю вибіг, аби тільки я в даному салоні послугу замовила, бо вже виходила (в сервісному центрі ціна набагато нижча). От і результат - не треба було вертатися в цей магазин, шарашкіна контора. Більше ні ногою.
    Впевнена, що і на захисне скло існує гарантійний термін - хоча б 14 днів. Але в "Мобіманії" свої "закони".
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Finya шкода,що у вас такий досвід. Я в Мобіманії двічі клеїла шкло, і в тому магазині теж,і в сусідньому (там є ще один навпроти) і купувала телефони та інші аксесуари, завжди давали хороші знижки. Але з поверненнями та браком не стикалася. Колись читала відгуки, що якраз з тим в них бували проблеми, то теж хвилювалась при перших покупках.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. dasha

    dasha Well-Known Member

    @Finya на скло 2 тижні гарантії, вони були зобовязані поміняти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Чесно кажучи, не розумію, як то. Я поклеїла скло і на другий день телефон впав на асфальт. Ясно, що скло дало тріщину. Але я далі з ним ходжу і вже 3 місяці нема нових тріщин, бо нічого не падало. На те воно й захисне те скло, аби захищати основний екран. Хіба, може дійсно є якісь неякісні виробники в принципі.