Чорний список (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Іспанка, 12 Квітень 2015.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. zkate

    zkate Well-Known Member

     
  3. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    На Сихові?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. zkate

    zkate Well-Known Member

    Так, на Сихові
     
  5. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Мої пригоди з НП тривають. Прийшла міжнародка 16.12 (принаймі так показувало повідомлення на сайті де відслідковую зпмовлення), на НП сказали: "Чекайти смс з номером замовлення". 20.12 прийшла смс, що доставить кур'єр. Замість моєї посилки я отримую тоненький пакет, в якому лінійка на 15 см:girl_crazy:. Приізвище і ім'я іншої людини, номер телефону і київська адреса. Спочатку подзвонила до тої дівчини, та поморозилася (я її розумію, теж би за лінійку не хотіла нічого виясняти). Чоловік на наступний день відвіз на відділення і склав "притензію". Дзвонимо в п'ятницю, щоб дізнатися долю нашої посилки, реакція:"Ваша притензія тільки поступила, чекайте дзвінка".
    Сьогодні: "Термін розгляду притензії 30 днів, чекайте дзвінка":girl_devil:
    От для чого мені через 30 днів та посилка, якщо мені треба її вже? Максимум до свят. Гроші повертати теж не хочуть. "Чекайте 30 днів"
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    оця нова фішка з товарами з Китаю їм явно не на руку. Тиждень тому мені курєр НП приніс посилочку з Китаю, хлопчина десь 15 років, говорив собі по телефону, дав мені в руки посилку (на прохідній, бо я живу в гуртожитку), розвернувся і пішов, не запитався хто я така, нічого не підписувала, я навіть при ньому не встигла подивитися кому та посилка адресована (прикол в тому що в сусідній кімнаті живе дівчина, в якої прізвище відрізняється від мого однією буквою і вони також часто замовляють з Китаю)!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    @Hermi аналогічна ситуація з курєром,правда був мужчинка після 30
    І ще чекаю я свої лаки з Аліекспрес ,на сайті пише що вони 6.12 передані на доставку отримувачу і одночасно що ідправлення знаходиться в Києві
    Тобто 20 днів вони не можуть доставити з Києва до Львова
    вже писала їм листа ,відповіді нуль
     
  8. jylanda

    jylanda занууууда

    Щось я дуже розчарована і неприємно вражена. Є така українська марка ювелірних виробів Кошут. Давно заглядалась на них в фейсбуку, а тут зібралася таки замовити, зайшла на сайт і стало сумно. Бо марка дуже себе позицінує як українська, а єдина версія сайту- російською. То серії "ітакпаймут" бо на моє звернення мені відповіли, що сайт в тестовому режимі і з часом українську додадуть. Через скільки років і що їм завадило зробити базову версію українською, мені не повідомили. Дуже неприємно і шкода мені, бо вироби в них гарні. Ну і відповідь була така суха, без звернення, ні привітання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

  10. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Дівчата! Я також в шоці від Нової пошти!!! Отримала смс, що прийшов мій подарунок-блендер. Приходить чоловік у відділення НП, показує смс з номером , каже, давайте, заберу.А йому-а нема вашої посилки-вона в Харкові, помилочка вийшла. Після свят приходьте...Я в шоці! Де Харків, а де Львів? Як можна переплутати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Двічата, я з 8 грудня оформляю переадресацію моїх новорічних гирлянд кур'єром додому. Бо в тому відділенні черга мінімум на годину (пробували і зранку, і ввечері, і серед дня),а стояти ми не маєм можливості. Заявку досі розглядають. Я вже і тих гирлянд не хочу. Тепер головне при покупці на алі не вибрати товар з доставкою SF Parsel, бо знов НП приїде, а я хочу укрпошту)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    В мене іграшка киці з алі доставка Yanwen Economic Air Mail і теж новою поштою в нас. Доставка кур"єром з 9 до 18. Тиждень вони мені видзвонюють, а я їм. Раніше приходило укрпоштою і коли хотіла забрала. А тут виходить хоть в хаті сиди і чекай може шо принесуть. Ше такого чуда не бачила((( В хаті в робочий час ніколи нікого нема. А на прохання кур"єра сказати коли точніше він буде шоб хтось підійшов він каже шо в нього робочий день від і до і точно сказати не може. Кинути у пошту (вартість іграшки аж 30 грн:haha: відмовляється. Називається добре шо нічого дорогого не купила.

    То тепер так постійно буде? Укрпошта вже не доставляє посилки з алі?
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а Вам не пропонували забрати з відділення НП? Одну посилку кур'єр приніс і особливо не переймався кому віддає, а за другу посилку зателефонували і запитали як зручніше, я сказала у відділені НП і звідти забрала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Hermi, я питала того кур"єра він шось невнятно бовкнув за відділення. Ніколи б не подумала шо за 30 грн можна мати стільки мороки.
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Черговий фарс сьгодні спостерігали. Поки на Сході гинуть наші хлопці, російський бізнес спокійно в нас функціонує, маскується і поширюється. Не знаю точно що там з мережею магазинів ВТБ, але про те що МТС російське всі знають. Потім, "щоб не було шуму і не відлякати клієнтів МТС купило право використовувати найменування Vodafone , і під цим активно просувається на український ринок.
    Почему МТС Украина становится Vodafone и что это все значит | gagadget.com
    Что произошло?
    Официальная версия выглядит так: МТС Украина подписала соглашение с оператором Vodafone о «расширении партнерства и развитии сотрудничества в Украине». Это не первое соглашение между Vodafone и МТС. Первое было заключено еще в 2008 году и уже тогда были обрисованы грандиозные перспективы и преимущества для абонентов от этого партнерства. На практике все уже давно успели забыть о том соглашении, потому что единственный эффект от него выражался в более скромных роуминговых тарифах в сетях Vodafone за рубежом. Что мешало «расширять сотрудничество» в рамках уже существующего соглашения из официальной версии непонятно. Зато все объясняется неофициальной версией. Стоит сказать, что представители обеих компаний не комментируют детали соглашения, ссылаясь на коммерческую тайну. По слухам, которым нет основания не доверять, речь идет о варианте франшизы, по которой Vodafone работает с частью своих партнеров по всему миру. То есть МТС Украина регулярно выплачивает некую сумму в обмен на использование бренд-символики Vodafone и доступа к целому ряду бизнес-сущностей: корпоративной культуре, бизнес-процессам и экономии на масштабах компании в виде низких роуминговых тарифов в «странах присутствия Vodafone», то есть там, где есть другие компании-партнеры Vodafone либо сам оператор.

    Так кто же кого купил?
    По факту никто никого не купил: Vodafone не получила никаких долей в бизнесе МТС. Если коротко, то МТС исчезнет из Украины как бренд. Вместо этой торговой марки станет повсюду использоваться торговая марка Vodafone. При этом никакие права собственности не меняются: МТС перевела еще в феврале этого года 100% акций дочерней компании «МТС Украина» во владение нидерландской Preludium B.V., которой владеет принадлежащая МТС люксембургская Allegretto Holding.
    ї
    Сьогодні в центрі Львова, на прю Шевченка з гучною музикою і кульками, Дідами морозами і типу англійськими вартовими відкрили їх відділення. Ось, помилуйтесь)) І купа львів"ян в черзі туди стояли)) Яке "бандерівсьуке місто", то хіба в далекому минулому))
    [​IMG]
    [​IMG]
    Реально фарс якийсь. То Сбербанки Росії (тепер там до речі магазин Рошен в центрі), то Водафони. За кого взагалі людей мають?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Це речення суперечить саме собі. Раніше контрольний пакет акцій був у російських акціонерів, згодом 100% акцій було продано. Тобто, російського капіталу немає. І так, однією з причин продажу і ребрендингу була війна і негативна асоціація у людей МТС з Росією.
    Я вам більше скажу, і у КС і у Лайф є російський капітал. І ще у багатьох-багатьох компаній, просто це не афішується.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ви не правильно зрозуміли. Там нічого суперечливого немає. Вони перевели 100% акцій нідерландській компанії, якою володіє люксембурська компанія, власником якої є мтс
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Emmy так саме в тому прикол, що тою люксембурзькою компанією повністю володіє російська МТС :)
    Є :girl_yes2: В Київстарі є частка російська і норвезька (2 найбільші частки власників), і то норвежці планували відмовитись від своєї частини і все продати росіянам Російська "Альфа груп" може стати єдиним власником "Київстару".
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2017
  19. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    І що тепер робити? Вибору немає. Хіба повністю відмовлятися від мобільного зв"язку. Ви готові?
    --- дописи об"єднано, 3 Січень 2017 ---
    Ми ж з Вами не купимо контрольні пакети акцій. А хто купить- тому все одно російське, китайське чи монгольське,лише б гроші приносило...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На останніх сторінках активно обговорювалися дискаунтери АТБ, а я від сьогодні - клієнт АТБ, а сюди прийшла, щоб внести в чорний список "Сільпо", а конкретно - їхній недосупермаркет на Балатоні.
    На жаль, в нашому районі інших супермаркетів або просто нормальних магазині нема. А якщо повертатися з роботи пізніше, ніж 19:00, то ніде, крім "Сільпо", вже не купити хліба або чогось більш "екзотичного", ніж пакет молока або якийсь елементарний фрукт.
    Тому купу років ми були постійними покупцями цього супермаркету, незважаючи на те, що супермаркет відносно не близько від домівки та асортимент і якість товару в ньому дуже програє іншим маркетам тієї ж мережі.
    Якщо почати з історії, то десь рік тому мене в тому маркеті обдурили - двічі пробили той самий товар в чеку.
    Ну ок, неуважна, помітила вже в хаті.
    Минулого тижня, здивована доброю акцією на сир "брі", кілька разів звірила код товару на чеку, щоб пересвідчитись, чи в мене не галюни, і таки кинула упаковочку в корзину.
    На касі рахунок мене збентежив, бо я звикла підраховувати приблизну суму заздалегідь, тому звірила чек. І вуаля - мій сир пробили на 10 грн дорожче.
    Не патичкуючись, покликала адміністратора, яка (прогнозовано) мене в зал не пустила, а побігла бігом міняти (офіційна версія - перевіряти:girl_crazy:) цінник.
    Прибігла з щойно надрукованим цінником, але, бідака, не зауважила, що ціна на тому ціннику, який вона принесла, ще на 8 грн дорожча від ціни в чеку :girl_haha:
    Тобто та ціна, яка була на вітрині спочатку, ціна в чеку і ціна в новому ціннику - це були три абсолютно різні цифри.
    Сир я повернула (бо ж не мала доказу, що цінник був таки менший, щоб вимагати продажу товару за ціною з вітрини).
    Сьогодні настав апогей: попросила чоловіка купити мені моцарели. Розпаковуючи вдома пакет з покупками, звернула увагу, що моцарела в пластиковому контейнері, в якому більше розсолу, ніж моцарели.
    На ціннику стояла вага - 206 г. Для цікавості (вже з задньою думкою, бо ж вже були прецеденти) поставила контейнер на кухонну вагу - 211 г (контейнер+сир+розсіл).
    Чиста вага моцарели склала рівно 100 г. Тобто нас намахали більше, ніж в 2 рази!!!
    Знову ж таки, скажете ви - а де були очі чоловіка?
    А я скажу, що моєму чоловікові вистачає інших клопотів, ніж звіряти кожну баклашечку в магазині.
    І впевнена, що не ми одні такі. Доказ тому - ось такий нахабний "розвод" не на 15 чи 20 грамів, а більше, ніж на 100! і це на недешевому продукті.
    Написала їм листа. Напишу ще Вам тут. Попереджу сусідів.
    А сама урочисто заприсягаюся, що від сьогодні моєї ноги в тому гадюшнику не буде.
    Благо, через 100 м відкрився цілодобовий АТБ, де ще й ціни приємніші.
    До речі, про АТБ -
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1