Чому люди обговорюють життя інших людей?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Smorodynka, 21 Листопад 2011.

  1. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    ох ті пліткарки...в нас великий "дружній" колектив , і звичайно є такі жіночки, які ВСЕ про всіх знають, навіть кєровнік наш звертається до їхніх "послуг", пам"ятаєте фільм Службовий роман? -Верочка! Вы всегда всё о всех знаете....- Проффесия такая...А ще цікава героїня Шурочка, яка видавала що треба і не треба...
    От я тих жіночок так і називаю - -"шурочкі" ви наші. Позитивним є факт, що такі люди завжди дають всю інформацію з бухгаллтерії ( вона для нас під грифом"секретно"), знають всі дні народження, хто де знаходиться, коли часом не на роботі, і про сумне теж, не дай Боже помер, теж першими дізнаються шурочки..
    Я вважаю, що таких людей не зміниш, потрібно їм давати побільше громадських дорученнь( на зразок, придумати привітання, купити квіти, зібрати внески...) - -тоді принаймі менше часу матимуть триндіти. Негативом є те, що все потаємне, болюче виноситься на загал, причому не усвідомлюючи, що комусь завдають переживаннь і нервів. Говори-не говори таким людям про їх помилки, толку нуль. В декреті наразі, а дзвонимося часто з колегами по роботі, доводиться іноді зупиняти в діалозі пліткарство, а ось новини люблю - нові впровадження, нові працівники і т.п. А мій муж -- то взагалі окрема історія, він ніколи не розумів, про що жінки можуть стільки говорити, завше питається, ну от про що ти стільки говорила? а нащо то тобі все знати? а чого ти так переймаєшся?.....:girl_wink:нєпонятлівий мой.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Та, я Вас прошу, чоловіки тоже люблять язикам почесати. В мене був такий одногрупник, шо я ше такої жінки не бачила, коли йшли на пиво то він полоскав всіх і вся.
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    В мене часом проскакує думка, що мій муж більше за мене говорить. Він виправдовується тим, що я на роботі постійно балакаю, а він мовчить, от тому дома йому потрібно надолужити.
     
  4. H2O

    H2O New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Ох ті пліткарі... Таке враження що вони всюдисущі. Не встигну я вийти з дому, як до мене дзвонять, кажуть що хтось там казав, що мене бачили з дитиною на прогулянці, чи в лікарні, чи ще десь. В цих маленьких містечках інколи досить важко жити. Всіх все хвилює... В чужому оці за милю піщинку бачать, а у своєму - колоду не зауважать.
     
  5. mariiatsapg

    mariiatsapg m@shusm@nk@

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Ті пліткарі є всюди і були завжди. І нажаль мабудь будуть. Ви кажете в малих містечках, а ви жили хоч трохи у селі. Та то мати рідна, нема права в село вийти якось не так вдітим, чи взутим, чи то з чоловіком, чи то може з дитиною, чи то в магазин, чи то просто так.... Жах. Я як зі своїм чоловіком здибалася, то всі у селі обговорювали коли прийшов, коли пішов, з чим йшов ну і придумували, що робили. Але то ше фігня. Потім щей ходили до його батьків і рекомендували нас розігнати, бо чимось я їм там не догодила. Проте моя свекруха з тих небагатьох жінок, які ніколи нікого не слухають і абсолютно не обсирають, просто мовчки слухала і йшла геть. То їй казали шо то вона дурна і ще буде плакати крокодилячими сльозами. А мені пофіг, мастила я то всьо. Сама з друзями обговорюєм тільки свої проблеми і одну нашу колишню коліжанку яка нам так допекла, шо нема слів, і то в основному на тему яка вона дурна і нам її шкода. Про не раз і в очі казали
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Думаю,просто людям інколи нема чим зайнятися,той сидять собі і обговорюють всіх кого згадають. Бо якби було справ по горло,то на таке й часу не було б. Знаю по собі,хоча признаюся інколи в кафешці з подругами теж любимо поговорити про те та се))) Але не так глобально щоб можна було вважати це плітками :)
     
  7. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Для мене обговорювати інших - це і нормально і ні. Якщо це обговорення без осуду, насмішок, засудження людей, а просто їх згадування у певному контексті - норм, натомість "брудне обмивання" чужого життя, поведінки, зовнішнього вигляду, з іронією чи насмішками, "колупання" у чужих справах, коли при цьому людина сама не є взірцем праведності та ідеалом краси - є дикістю. Від часу до часу потрапляю у коло людей, які обговорюють життя інших у той другий спосіб і я б сказала - цікавляться життям інших більше, ніж своїм, - то мені тяжко вміти правильно себе повести, дати відпір, перевести розмову.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Люди хочуть "хлеба и зрелищ", в цьому я впевнилась - в нашого друга в сім"ї сталась біда, з сторони людей мало бути мінімальне співчуття, а ні -мало того, що розносили всякі бздури з швидкістю світла, той ще жадали подробиць. Я з чоловіком 3 дні на дзвінки не відповідали і на вулицю перебіжками виходили. Якось ця ситуація відкрила очі на все саме гірше в людях, хоча я завжди наївно думала, що в нас добрий, душевний народ. Можливо тому мені було так важко пережити ту "людську цікавість". Деколи тре меньше говорити і просто помолитись, люди забувають, що всі ми під Богом і не знаємо, що нас чекає. Сумно(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Тому що свого не мають...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Мені подобається один вислів:"Якщо говорять у тебе за спиною,значить ти попереду"))І це факт,люди ніколи не будуть обговорювати не цікаву особистість,яка нічого не добилася.А завжди миють кості сильнішим за себе,бо самі цього всього не мають)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ой, я і сама люблю попитатись у подруг про ту чи іншу людину. Але більше із цікавості, як вона, де вона;)
    Коли ми з чоловіком виїхали з України, мені ще довго переказували різні цікаві історії про нас:) то там бачили, то там;) то я від когось ховалася, то чоловік із кимось не привітався;)
    Обговорюють життя інших, придумовують плітки, бо у самих життя нудне. А обговорити когось - це ж набагато легше, ніж підняти свою п'яту точку і піти щось робити. Тому і прикрашають своє життя епізодами чужого.
    Я відколи заміжня і дізналась, що вагітна, навіть часу не маю на чуже життя. Мені б на своє часу побільше;) щоб більше дізнатися про догляд за дітками, подовше побути в такому чудовому стані, побільше часу провести із коханим...
    А коли ти не маєш куди діти вільний час, тоді і починаєш придумовувати собі різні забавки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    У кожної людини, сімї є свої проблеми. Обговорюючи інших людина хоче підсвідомо доказати собі ,а деколи і іншим, що у неї в житті не все так пагано.БО сусід більше п"є за власного чоловіка, а шеф зраджує сестиматично, а я свого тільки раз упіймала, у Ольки 10 кг лишньої ваги, а у мене тільки 3. От Машка оділа на Великдень старі мешти ,а у мене нові:girl_spruce_up::d23:.Значить у мене усе у шоколаді!:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Katarunka Sachenko

    Katarunka Sachenko New Member

    Я думаю, що обговорення іншою людини або ситуації пов*язаної з тією чи іншою особою - це низько! І цим займаються лише ті, кому остогидло своє життя-буття!)
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Були в гостях .Неприємний осад залишився.Все начебто і нічого ,та тільки вийшла я в туалет як одна родичка почала випитувати в сина про подробиці ,так сказати,відносин в нашій сімї.Я вернулась і зробила їй зауваження.Дама покрилась багровими плямами.Не можу я стерпіти коли до очей на всі зуби ,а позаочі хочеться витягнути якусь сенсацію.Ну і якби то один раз...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    В мене буває інколи схожа ситуація з свекрухою, коли вона чогось не знає і починає вивідувати в дітей а тоді сідає на телефон і.....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Katarunka Sachenko

    Katarunka Sachenko New Member

    Старі люди, вони такі, я теж не можу терпіти такого, або ото як потепліє, так і висідаються на лавці і давай кістки перемивать усім підряд!
     
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Мені теж не зрозуміти таких людей. Їздила з чоловіком на свята в село до бабусі. Були там і інші мої родичі, які як тільки я десь відійшла від чоловіка почали випитувати в нього скільки він заробляє, де працює, про його родичів і т.д . Я розумію, що їм цікаво, але так прямолінійно розпитувати?! Ну нащо воно їм? Нехай свого пильнують! Ото певно мали про що говорити ще тиждень... Але осад теж залишився.
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    То тільки мені здається що то нормальні питання, тим більше родичі про таке питали:pardon:
     
  19. jylanda

    jylanda занууууда

    а навіщо родичам знати скільки заробляє чоловік? То таке нормальне звичне питання? Бачили б ви мої очі коли мене свекруха сеcтри питала скільки я заробляю :girl_crazy: Я спочатку подумала, що зле почула питання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Нє, ну родичі є різні, є близькі які можуть таке знати, а є такі, які живуть так далеко, що якщо я їм скажу, то ні холодно ні жарко ні мені ні їм. Мені якось всеодно.
    --- дописи об"єднано, 17 Квітень 2015 ---
    Якщо в когось дуже великі заробітки завжди можна прибіднитися:connie_pull-pigtail