Чому люди обговорюють життя інших людей?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Smorodynka, 21 Листопад 2011.

  1. Hermosa

    Hermosa New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Я теж свого часу стикнулася з плітками на мою адресу. Колись частенько приїжджала в гості до коліжанки в смт. Про мене любили поговорити, і це багато забрало в мене здоров"я і нервів:girl_cray: Але образливо, що в тих плітках не було ні грама правди:girl_impossible:. Для себе я зробила висновок, що пліткують з двох причин: коли нема чого вчепитись і коли хтось занадто "білий", щоб трохи підчорнити
     
  2. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Маю щастя опинитися в центрі пліток.
    Тішить то, що коли про тебе говорять, то ти - не байдужий... А з іншого боку... За останній тиждень ну стільки про себе дізналася... Слів бракне.
    Хоч би сємками не вдавилися балакаючи свої нісенітниці. І правду кажуть, що є люди з мозком меншим ніж у курки... і не дарма одна людина називала дещо курятником... Бо чесслово "курка курці розказала де лежить шматочок сала, тільки нашо курці сала, курка курці не сказала" (Скибочко, пробач за перекручування віршика про мишок).
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    ну так

    а для чого воно вам? можна без додумок і видумок сказати так... шо потім хіба тільки в жилєтці і сидіти.

    а поза очі ?


    між говорить тобі щось і порадами є велика різниця. і те і інше може так винести мозок шо капець.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    тут і нюанс-в очі :)
    Хоча я такеможу позволити хіба своїй рідній людинй. Бо яке має право хтось обговорювати моє життя? З якої такої радостіН Всі ми робимо помилки, набиваємо гулі , але такий наш шлях.
    Інше діло-наговорення поза очі. Страшенно того не люблю і буде то правда, чи ні( що ясно ще гірше), то є низько і підло. Але таких людей є дуже багато і ьез того ніяк. Треба вміти абстраговуватися і мати їх далеко десь . Те , що вони щось там говорять поза очі значить лиш те, що у них же якісь проблеми є і як тут правильно сказали
    +1000
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Та воно мені не треба, просто поганого в цьому не бачу нічого. Нехай говорять про мою персону, ну і що, як цікаво людям, най балакають...))
    Спокійно до того відношусь і знову ж таки най говорять, як їм то цікаво. А що злість і образа щось дасть? Та ще більше породить агресію і плітки. Не бачу проблеми, мені від того ні легше ні гірше і в житті воно мені ніц не поміняє і не залежиться говорять чи ні. Не бачу сенсу тратити на то свою увагу, час, а тим більше нерви. Тююю))))
    Інколи прислухаючись слушної поради можна і декількох гуль обминути.;) Просто треба вміти чути, бачити, фільтрувати...
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    дівчата, а яка вам різниця обговорює вас хтось чи ні, і як ви про це дізнаєтеся? я такими речами взагалі не цікавлюся і мені паралельно обговорює мене хтось чи ні.
    ну і ще нюанс. у мене є сусіди, загалом не погані люди, але є одне але люблять круто поскандалити з риданнями і т.д. десь так годинка годинка трєтя ночі, влітку, коли вікна відчинені, то у нас місця в першому ряду, таке враження що сваряться в тебе біля ліжка. сказати сусідці - не скандаль, бо я спати не можу, якось язик не повертається, ну мало там що, але разом з тим як приходжу невиспана на роботу, то жаліюся співробітниці, ну треба мені виговоритися. то я пліткую чи ні?
     
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Ні ну просто, всяке можуть наговорити. У кожного з нас у житті є люди, думка котрих нам важлива ( ну може не настільки і важлива, але просто щоб не думали поганого і дурного), це можуть бути і далекі знайомі, і ті з котрими давно не бачились і не зідзвонювались ну і т.д. і якщо до них там доходить якась абсурдна інформація, думаю не приємно буде. ( всяке буває, життя воно таке.....і люди у ньому також)

    На мою думку, це - не плітки, це - факт. Ви ж не видумуєте?! Не накручуєте. Так, що все норм.
     
  8. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Читаю темку і згадала ось такий віршик, з яким погоджуюсь на всі 100%

    Не лезьте в душу, не смакуйте:«Кто? С кем? Когда? И почему?»,
    Ведь жизнь чужая — лес дремучий, споткнуться можно самому.
    И не судите люди — Вы не Боги! И не завидуйте, ведь зависть, так черна!
    У каждого своя дорога! И жизнь у каждого одна!

    А по темі...В принципі я дуже вразлива людина....Колись дуже боляче сприймала не справедливі плітки щодо мене....Але життя вчить і б"є і загартовує...І тепер мені практично байдуже , що кажуть сторонні люди . Говорити будуть завжди....Для мене лише може бути боляче коли близька людина вірить у плітки, тоді я одразу все з"ясовую, щоб поставити всі крапки над "І".....
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Я думаю, що обговорююче чуже життя, люди ховаються і самостановлюються... Що я маю на увазі? ну просто порівнюють себе і свої помилки з іншими і типу оправдовуються, що вони кращі... не думаю, що свідомо...
     
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Чому обговорюють? Різні причини бувають. Буває, "до слова", як англійці про погоду. Просто передають плітки. Це особливо жіноча риса (і моя теж), але в цьому біди не бачу. Якщо я зустріла подругу, і цікавлюся в неї життям іншої подруги, то це вже плітки хіба?
    Гірший випадок, коли самі ж вигадують і очорняють людину.
    Так що, маймо міру, обговорюймо позитивно :)
     
  11. maxtess

    maxtess New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Люди люблять поговорити.
     
  12. elpis

    elpis New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    До цієї теми найкраще підійдуть слова відомого поета і філософа Омар Хаяма
    О нас думают плохо лиш те, кто хуже нас, а те, кто лучше нас...Им просто не до нас.
     
  13. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Ага. Подобається ця фраза, то не пусті слова.
     
  14. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Думаю, одним просто скучно. В мене сусідка навпроти живе, чоловіка і дітей в неї нема, сама вже старенька, поговорити про сусідів її улюблене заняття.І якось ніхто і не злиться.
    Інші - мають багато своїх проблем , про які говорити не хочеться, то говорять про інших людей.На фоні чужих історій меркнуть власні проблеми.

    Деякі розповідають небилиці, щоб здаватися кращими перед іншими , можливо, і перед собою.
    Як реагувати?
    Якщо це просто дурниці, які нікому не шкодять, то ніяк.Людей, які їх придумали, це зачепить найбільше. Гірше, якщо історії адресовані для керівництва на роботі чи рідних, то обов´язково про це з ними поговорити. Рідні повірять Вам, а не сусідці.Та і правда рано чи пізно сама випливає.
     
  15. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Певно люди, дійсно ,просто люблять поговорити.
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2013
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Мені здається, дуже в тему:
    [​IMG]
     
  17. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Кожна людина заздрить. Але одна людина більше, друга менше...Люблять ті пообговорювати які найбільше заздрять..мені так здається, або "неправельне виховання". Це наприкладі говорю: я живу у великому будинку, де кожен знає один одного...але як завжди знайдеться така людина як "людина-радіо, чи людина-бібісі" )). Вот і в нас така є жінка, яка все знає про всіх..(бувало таке що вона мала навіть проблеми з багатьма людьми за "свій язик"..) Якшо чесно мені шкода таких людей, адже це хвороба...яка виростає при недостатньому вихованні
     
  18. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Та-а-а? :morning1:"мир не прост, совсем не прост"

    http://www.youtube.com/watch?v=ouFBBCQ2hMo
     
  19. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Думаю є на те 3 причини, зрубша

    1. Говорять ті, кому нічого робити, у кого немає "свого" життя і вони живуть такими от розмовами про інших
    2. Говорять ті, хто заздрить і злиться, через те, що немає того, що маєте ви
    3. Говорять ті, хто є емоційними інтровертами по житті і завжди знаходяться в центрі всіх подій.

    Особисто мене раніше дуже дивувало, що люди пліткують. Я особисто практично ніколи не обговорюю інших. Тому, що не маю на цечасу. Це по-перше. А по друге тому, що мені приємніше поговорити про моє життя:)))
     
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    напевно нема чим зайнятися, от і пліткують:girl_smile:

    ---------- Додано в 18:31 ---------- Попередній допис був написаний в 18:28 ----------

    язик без кісток от і балакають:girl_phone1: