Чому люди обговорюють життя інших людей?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Smorodynka, 21 Листопад 2011.

  1. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Вже давно мене хвилює питання, чому одні люди обговорюють життя інших людей? Я проживаю в невеличкому містечку біля Львова, де всі одне одного знають, і кожного "хвилює" життя іншої людини. Наведу кілька прикладів.
    Одна подружка або родичка пішла до іншої в гості, хвалить її ремонти в хаті, а потім йде до ще одних знайомих і розказує: "Та вони там такі ремонти поробили. Вже незнають, що придумати. Де вони такі гроші взяли? ".
    Інший приклад: подружня пара не могла мати довго дітей, лікувалися і через деякий час жінка завагітніла двійнею. Люди вже шуршукуються - "штучне робила, штучне. То дорого коштує". Люди добрі, звідки ви знаєте чи вона робила штучне чи сама завагітніла?
    А як вже хтось робить весілля, то капут. Наречена ще сама незнає скільки буде коштувати її плаття, а люди вже рахують ціну, бо знають, в якому салоні вона замовлятиме. Після весілля, коли від наїдків прогинаються столи, гості, які були присутні на весіллі, можуть сказати, що нічого їсти не було :khomyak: Чесно кажучи, я боюся в майбутньому робити весілля, бо знаю, що мої гості так само можуть охарактеризувати моє весілля, незважаючи яка праця була вкладена в організацію весілля.
    Деякі мої подружки можуть не зовсім коректно вислвлюватися про інших моїх, не наших спільних подружок. Коли я кажу, що це не ваше життя і ви не маєте права їх засуджувати, і мені це неприємно слухати, вони мені кажуть, що просто висловили свою думку.
    Багато можна писати. Я не кажу, що я ідеал, і не обсуждаю інших людей, частково обговорюю,але не в такій мірі, і не так заздрісно, жорстоко як більшість мого оточення. Я у всьому шукаю позитив і вмію щиро за когось порадіти, чого не бачу в інших людей.
    Мене цікавить ваша думка, чи всюди так? Бо мены хочеться вірити, що не всюди
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Я думаю, що це просто людська натура, ну і ще багато залежить від виховання
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Всюди:)
    А чого на форумі обговорюють зіркових наречених, їх дітей, і тд?
    Для чого стільки світських газет та ток-шоу?
    Яка різниця кого обговорюють, відомих у суспільстві людей чи просто знайомих.
    Факт залишається фактом - людям тре про щось балакати:) І коли люди ходять в гості - то хвалять, де хтось бачив, щоб гості казали - а нам не подобається ваш ремонт чи ваша собачка...
    Не думаю, що в якійсь країні ситуація відрізняється кардинально.
    Все залежить від рівня розвитку людини. Бо для одних - поговорити за спиною, то - норма, то "висловлення своєї думки", а інші ті свої думки тримають при собі, чи висловлюються коректно, без осуду, а хтось узагалі ні про кого крім себе думати не може :girl_haha:
    Старайтесь на те не звертати уваги і не підтримуйте таких розмов - і у вашому оточенні їх стане значно менше!
     
  4. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Я знаю, що подобається чи не дуже, але всі хвалять. Але коли покидають домівку, то починається. Якщо тобі не дуже подобається, а ти прихвалив, то, на мою думку, непорядно ходити і всім розказувати, що вони смаку не мають. Вже залиш свою думку при собі, або поділися з близькою тобі людиною і це залишиться між вами.
    Я згідна з тим, що всі обговорюють і я в тому числі. Але я, коли комусь розказую, то роблю це просто передаючи інформацію. Від багатьох, не від усіх, чую розповіді, які супроводжуюьбся нотками заздрості або зловтішанням
     
  5. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Бо своє життя пісне, ненасичене, нецікаве... Коли в людини життя вирує, тоді займаєшся своїм, а не пліткуєш чи дивишся серіали та тв-шоу. Думаю, прив'язки до місця це не має.
     
  6. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    нууу, стосовно цього можу не можу повністю погодитись. Є плітки, а є обговорення. Особисто я не дивлюсь часом і шоу, і кінко і в різні кафешки заходжу. Люблю з друзями пообговорювати це все іноді. І чого таїти, часом маю настрій з друзями поділитись новинами з життя спільних друзів, яких рідко тепер бачу. Але є різниця між єхидністю, заздрістю і просто обговоренням та цікавістю. Наприклад, мені цікаво знати що трапилось у житті близьких людей моїх друзів, до яких я відношення прямого не маю і не можу просто подзвонити і спитати, але колись ми часом разом в компанії стикались. То що поганого в тому, що я просто спитаю у своїх друзів про них?
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    легше когось пообмовляти, ніж самому щось міняти в своєму житті.
    Це наче прибільшення себе милого. От я такий файний, а вони такі сякі..Критика - погана річ.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Це правда. У нас тут таке важке життя, у мене навіть нема часу дихнути а он в інших українських жіночок знаходить купа часу щоб обговорити хто де не так став і що не так зробив. Та тішся, що ти маєш здорових дітей, так ні... їм треба хліба і видовищ.
     
  9. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Повністю підтримую! Я якраз і вважаю це основною причиною пліткарства. Люди живуть, так би мовити життям інших людей. Замість того, щоб зайнятися чимось, робити щось приємне своїм рідним, подорожувати, посадити клумбу біля свого будинку і поремонтувати лавку і т.д..... А так, ліпше покопатися в чужій білизні, і отримати від цього насолоду... :girl_sad:
     
  10. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Це здоровий інтерес. А автор теми, по-моєму, мала на увазі трошки інший бік обговорення.
     
  11. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Тоді може слушно є трохи змінити назву? Тобто, говорити про злостиві плітки. Бо загалом на форумі ми тим і займаємось, що обговорюємо чиїсь дописи, інформацію, думки та повідомлення преси.
     
  12. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    І тут проявляється велика суспільно-культурна місія серіалів! Най ліпше пліткарі жиють життям віртуальних героїв, ніж своїх родичів та сусідів:)
     
  13. roziava

    roziava New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Людська натура така, обговорити, оббрехати, облити брудом..Звичайно це все залежить від виховання, від оточення, він самого характеру. Коли людина просто ділиться враженнями з іншою,обговорюючи когось третього, не маючи злих думок і намірів, то це не є погано і не варте засудження... Інша річ, коли це все робиться з прихованою заздрістю, підлістю і аби тільки щось наговорити такого, щоб потім у всіх це було на язиках... Треба бути добрішим...І хай собі люди говорять...Особливо у селі, коли крім фізичної праці ніц не видно., а так весілля,хрестини, ремонти...Місяць телевізор включати не треба, з сусідками є спільний інтерес побалакати:girl_mad:

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2011
  14. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    люди завжди говорили і будуть говорити
    того не змінити і скотчом роти не заклеїти і то можна говорити-переговорити "чому, для чого, з якою метою? і т.д." Але самого факту не змінити. Люди говорять, бо люблять поговорити, бо треба про шось говорити, а про своє життя не завжди хочеться розповідати, ліпше обговорити сусідку. Та є безліч таких "мотивацій" пліткарства.

    Гірше коли перетворити своє власне життя у "ЩО ЛЮДИ ПОДУМАЮТЬ/СКАЖУТЬ?"

    А Вам не по барабану? То ж Ваш день, Ваше весілля... Нашо Вам своє свято перетворювати у ще один день житття для базік? Живіть для себе. Робіть що і як хочете. То Ваше життя і воно у Вас - ОДНЕ. А бажаючі обговорити вартість весільної сукенки до побробиць першої інтимної ночі завжди знайдуться. Але ще раз повторюся ЖИВІТЬ ДЛЯ СЕБЕ І РІДНИХ.

    Про себе скажу, що в мене така мама. Вона постійно каже "А шо люди скажуть?" І живе за тим сказанням. А мені все життя то якось байдуже. І чого про мене тільки не говорили... Питання у тому як то сприймати. Зараз в мене третій чоловік і живемо не у шлюбі, а просто собі живемо... ото сусіди у маминому домі з паро місяців... та яке, ше по нині обговорюють. Але знову ж таки, мене їхні балачки мало цікавлять. От дитина у мене не щеплена. І шо? То вся мамина робота говорить яка я безвідповідальна мамаша. А мені знову ж по одному місцю такі балачки. Бо я собі знаю.
    Питання не втому що люди будуть говорити і чи будуть, а в тому як на то реагувати і як до того ставитися. Ще раз скажу Жити потрібно так як подобається, а не з думкою, що про то потім скажуть якісь там люди. Як казала леді Ді, най ліпше вони переймаються тим, що подумаєте Ви про них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. atma

    atma New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Саме важливіше в житті кожної людини, це: "що про мене подумае Бог?" Ще е Біблія, це практичне руководство по життю яке нам дав Бог.
    Тим хто любить поговорити про інших, дуже корисно булоби подумати про себе, подивитись на свій характер знайти в ньому нехороші риси та змінити їх на хороші. Саме на землі ми для того щоб виробити в собі хороший характер, хороший характер оприділить що буде знами після смерті тіла.
     
  16. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

     
  17. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Я ще не планую виходити заміж :) Але задумуюся, що коли прийде час його робити, я вже зараз знаю конкретних осіб, які можуть обсудити, і яких прийдеться просити.
    Новий приклад. Моя подружка трохи похудала, то люди вже цікавилися чи вона не хвора, бо така худа, притому, що вона нормально виглядала
     
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    "Грехи других судить вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь" . В. Шекспир-як на мене це геніальні слова. Я завжди дотримуюсь такої думки-говорять значить я цього варта, щоб не казали погане чи хороше.
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Що значить прийдеться?
    Як на мене, на весілля просять близьких і доброзичливих людей, а не тому що треба запросити парочку цьоць-пльоткарок.
    А ще мені здається, що такі обговорення більш властиві для сіл і маленьких містечок, де більше розваг і інтересів нема ніяких, окрім обговорювати одне одного. У великих містах якось не до того, та і сусідів так не знаєш.
     
  20. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Моя думка така сама, але і серед тих близьких людей можуть знайтися "доброзичливі", просто не хочу деталізувати
    Доля правди в тому є, але й у місті є робочі колективі, компанії друзів, родичі. Мені здається, що це не залежить від місця проживання, а залежить від характеру людини і виховання, хоча у селі простір для обговорення ширший