Чому я боюся виходити заміж?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем lanka, 18 Жовтень 2007.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    :kisss::kisss::kisss: привіт однодумцю.

    насправді майже нікому і майже ніколи не потрібно, щоб ми себе їм присвячували. А бути поряд цілісною особистістю, радісно жити разом - це зовсім інше.
    я теж боялась, що мене одруження "забере" велику частину мене. Але за 10 років зрозуміла, що в шлюбі правильно - примножуватись в усіх сенсах. Розвиватись, тим самим спонукаючи подружнього партнера до розвитку. Бути "одним тілом", не закреслюючи свого "я"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    колись на мене дивились майже з жалістю, бо в уявленні багатьох заміжжя в 19 років означало хрест на собі, принаймні, на професійному і особистісному розвитку. А вийти заміж в 19 і народити трьох дітей протягом 6 років - взагалі діагноз :) Але на практиці - все залежить від конкретної людини. Я лишилась собою (з іншим прізвищем, але того прізвища мені конче необхідно було для своєї діяльності :) ) І у чомусь - завдяки підтримці чоловіка, а в чомусь - всупереч якимось "тертям" з ним :) вдалось багато чого навчитись, розвинути свої здібності. Оцінюючи себе зараз, я розумію, що 10 років тому не подавала надій стати тим, ким я є тепер.
    Ніколи не перевіриш, що було б в неодруженому стані. Але це вибір, який кожна людина робить сама і сама за нього відповідає.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Harring

    Harring Well-Known Member

    А людина у Вас це просить?! Наші жінки занадто кидають себе не амбразуру шлюбу і дітям, втрачаючи себе , роблячи в більшості , те що не приємно ,бо я ж Хороша дружина ,або ЯЖМАть. А до "кобилки " не за борщем біжать...І деколи й не за сексом...Бо кобилки це краще , ніж тяглова коняка .Не потрібно у шлюбі брати на себе занадто багато, нехай чоловік буде чоловіком , а Ви його другом , коханою і супутнецею, а не мамою , прибиральницею і ще багато чим.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у мене чоловік старший на 10 років. Зустріла його у дуже юному віці. Не у віці тут справа, а у схожих чи не схожих поглядах на сімейне життя. Просто "цікаво" для створення сім ї мало. І не факт.що якщо ваш обранець старший на 10 років, йому прям треба домогосподиню і купку діток прям і вже. В з ним на цю тему говорили, чи то більше ваші припущення?
    не треба себе присвячувати ні чоловіку, ні дітям. Сім я- це не розчинення у партнерові і не знищення себе у благо дітей. То якийсь мазохізм. Можна прекрасно розвиватися усім у межах однієї сімї, без жертв.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Мені вже 37 буде.Я не боюсь на даний час виходити заміж.Просто так складалось.Навчання,потім робота,облаштування оселі,допомога батькам.:ed4d70def841dc74b57Я в інтернеті також намагалась спробувати.Подруга і знайомі дивуються чому так.:sad:Не знаю .В кожного своя доля.:angel: З роками ставлюсь до цього по філософськи.Ну насправді не літати ж мені в пошуку. :girl_witch:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. shelev

    shelev Member

    Не грузіться! Треба виходити з розумом за людину яку кохаїте, а не кого-небудь, тільки щоб знятись з обліку! Скільки дівчат вийшли так, а потім жалкували! Скільки доль зруйновано із-за цих "родичів які сунуть ніс не туди куди їм треба!"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1