Чому я боюся виходити заміж?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем lanka, 18 Жовтень 2007.

  1. lanka

    lanka Well-Known Member

    :ninja: Оцим ТРЕБА виходити заміж мене уже всі дістали. Родичі, співробітники - усі в один голос трезвонять, що мені ТРЕБА виходити заміж, причому терміново.
    Спочатку я віджартовувалася, потім перестала реагувати на їх поради, а тепер замислилася, що я просто не можу наважитися на такий крок. І чим далі (одразу ж відповім на ваше запитання - мені 25 років), тим це для мене складніше і складніше. Блін, як себе пересилити:suicide:
     
  2. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    Тема з тої самої серії, що про готовність стати мамою.
    А для чого себе пересилювати? Все має бути добровільно, свідомо і без вагань, безвідносно до віку.
    Якщо вам полегшає, я вийшла заміж в 24, моя мама - в 28, тітка - в 25, коліжанка - в 35 :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    У цьому віці всіх незаміжніх дівчат таке чекає... Не варто звертати увагу на тих, хто лізе без мила в чужу .... Вибачаюсь
    Мала такі ж проблеми та варто один раз гостро та "достойно" відповісти - більше не в свої справи не лізуть
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. шахрай

    шахрай Active Member

    А є пропозиції,хтось пропонує?

    Маладєц!!!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Вересень 2010
  5. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    не слухайте людей... це ваша особиста справа...

    моя бабця вийшла заміж в 19 років, ніколи в своєму житті крім роботи, хати і дачі нічого не бачила... один раз в Трускавці була...

    Моя мама вийшла заміж в 25 років... то була страшна трагедія ("стара дівка" на ті часи)... і нічого живуть батьки щасливо...

    На все свій час! Виходити заміж треба тільки тоді, коли є почуття і бажання...а не заради весілля і людей...
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    Одним із моїх аргументів родичам є те, що за ті роки, відкоди вони почали мене сватати, я вже пів Європи об'їхала
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Поно4ка

    Поно4ка Загублений

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    хі мені всі теж репетують що треба.....
    я не то що боюсь..просто нехочеться втратити незалежність і волю...хоча знаю що вийшовши заміж цього майже не станеться..але частково..просто з"являться якісь обов"язки це точно
     
  8. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    Вибір завжди є :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Поно4ка

    Поно4ка Загублений

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    Ланочка..ти зрозумієш коли тобі прийде час....я тебе повністю розумію..
     
  10. шахрай

    шахрай Active Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    Канкрєтно-пропонували чи нє?
    Питаю із цікавості-не хочете-не відповідайте.
     
  11. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    Канктєтніше не буває
     
  12. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    ну і насолоджуйся життям... Я також багато, де побувала... і буде, що своїм діткам розповісти.

    для мене,наприклад, зараз важлива карєра... Я хочу чогось досягти, щоб стояти твердо на ногах перед тим, як створювати сімю. Батьки мені допомогти нічим не можуть, тому можу розраховувати лише на себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    Хе, а я небоюся заміж, нехай чоловіки бояться женитися :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    За кордоном (Зах. Європа) здивувались би, як ви у такому ранньому віці думаєте про заміжжя ;)
    Зі своєї сторони я розумію ваш страх перед цим найважливішим кроком у житті, тому що пройшла через те саме. Коли хтось питався, - "ну що, коли заміж?!" - мене кидало у холодний піт. А потім все сталось якось само собою, і я сказала - "так". Головне - не поспішати і самостійно прийти до цього рішення. Ну і звичайно - бути впевненою у коханій людині, з якою пов`язуєш життя.
    Думаю, що небажання одружуватись часто розвивається після спостерігання невдалого шлюбу у когось із рідних. Спрацьовує захисна реакція - "у мене точно так не буде", і ти починаєш дуже прискіпливо ставитись до своєї половинки, шукаючи недоліки. Але ті недоліки є у кожного. Питання в тому, чи ти готова з ними миритись. А якщо тверезо оцінити ситуацію, тоді не буде після весілля ніяких розчарувань, а деколи і навпаки - твій чоловік виявляється набагато кращим сім`янином від інших :)
     
  15. шахрай

    шахрай Active Member

    Йолкі-палкі,вклинився в жіночу розмову...
     
    Останнє редагування модератором: 2 Вересень 2010
    • Подобається Подобається x 1
  16. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    шахрай теж неодружений - згідно його дописів.
    та й різниця у віці у вас "традиційна" - 2 роки.
    --
    Спробуєте?
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    То коли весілля?
     
  18. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    мене ще не запросили - чекаю...
     
  19. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    От-так завжди, хочеш щось зрозуміти, чекаєш на пораду, а всі стібаються:suicide:
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чому я боюся виходити заміж?

    Не всі;) Але збоку допомоги не чекайте, мусите тут все самі. Якщо не зустріли ту людину за яку заміж хочете аж пищете, то нема чого в то ярмо лізти. Бо ні чоловікові, ні Вам з того добра не буде. Зустрінете ще своє щастя, а тоді будь-які негаразди разом будуть по колінця і кожна хвилинка з ним буде найкращою у житті. Доки такого не зустріли - навіть не думайте. Змарнуєте купу часу та грошей на весілля.
     
    • Подобається Подобається x 3