Чому і коли віддавати дитину в садок?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zlju4ka, 2 Травень 2010.

?

Коли ви [би] віддали дитину в садок?

  1. чим швидше, тим краще!

    0,3%
  2. до року

    0,3%
  3. після року

    2,7%
  4. після двох років

    39,7%
  5. після трьох років

    44,1%
  6. не раніше п'яти років

    3,7%
  7. та нащо дитині той садок?

    9,2%
  1. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Найшла дві дуже на мій погляд гарні статі які ще раз доводять що немає одної правильної відповіді на питання"Чи віддавати дитину в садок?",все сугубо індивідуально.
    Це те що кажуть лікарі:
    Хороша стаття-чесна принаймні.

     
    Останнє редагування модератором: 26 Березень 2011
  2. puha

    puha New Member

  3. goriwanka

    goriwanka New Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    Я б віддала перевагу садочку, оскільки там з дитиною займаються вихователі, вчать її малювати, ліпити, рахувати і багато іншого, а дитині в колективі легше і веселіше. Правда потрібно знайти хороший садок і вихователя.
     
  4. Натася

    Натася Well-Known Member

  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    ну так, вдома ж діти не запишуть, що батьки теж можуть бути неадекватні:)
    зрештою, джерело середньо надійне і російське з невідомого регіону проживання в плані ситуації і так далі-медалі. Що це повідомлення, Наталю має на меті донести форумлянам, що в світі крім японського лиха ще не перевелись уроди загалом? ну то так, уродів тьма:)
     
  6. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    Ми ходимо в садок в Рясне-1. Ніби було нормально протягом всіх років. Цього року вже випуск і починається... В понеділок мені малий сказав, що через то, що він не слухався, вихователь з музики поставила його на коліна і сказала підняти руки догори. Він так стояв, поки діти не закінчили співати. В мене пара вухами пішла. Я то говорю вихователю, а вона зробила великі очі і каже, що такого не бачила і поговорить з тамтою.:tanksmile: :diablo: Цього я не попущу, це не концлагер.
     
  7. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    ну якщо Петербург - невідомий регіон, то сорі...
    а донести це повідомлення має на меті те, що батьки, чия дитини ходить в садок, ніколи не можуть бути впевнені, що в їх дитини не така вихователька, як в цього бідного хлопчика.
     
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    і я...тому віддала перевагу собі:) я і вчу дитину малювати,ліпити, читати ..вчу тому,що я вважаю є добрим. а колектив ми знаходимо всюди:) з друзями,на прогулянці, в магазині,в гостях...ну чим не заміна садочку? ;) ( верніше,то ж садочок є заміна мамі:girl_haha:)
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    а якшо я вдома бачу шо дитина не хоче малювати, йому не цікаво. він технік. то шо? віддати в садок, де всім пофік - має малювати маму з квіткою в руці і юш? щаз.
    але треба - шоб всі як під копірку.
    ну але у всіх діти люблять малювати, то просто мій неправильний
    тому можете не коментувати
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    не у всіх.
    а всі пробують?:)
    ти дала дитині фарби, олівці, фломастери, і твоя дитина то все викинула на фіг?;) і сказала, мама я не хочу малювати, я не люблю. Круто.
    технікам треба вміти малювати між інчим. схематичні речі наприклад. і розвивати їм треба. відчуття точності наприклад. Але ж дитину не треба розвивати взагалі. Правда ж? Хай росте собі, а там глянем :)

    ---------- Додано в 23:07 ---------- Попередній допис був написаний в 23:04 ----------

    нашо ти то робиш? вона й сама може навчитись. Ранній розвиток, Оленка то фу. Ти шо. Ламаєш ти дитя :), як я і таких нас тут греблю гати :D

    ---------- Додано в 23:08 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

    не є. Ніколи не був. І ніколи не буде. Нашо писати дурниці.

    ---------- Додано в 23:11 ---------- Попередній допис був написаний в 23:08 ----------

     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    Йой, купуєте дитині електронну забавку і вона вам махом рано розвинеться.
    http://www.youtube.com/watch?v=MGMsT4qNA-c

    Тільки що з такою дитиною далі робити, як вона в 2 роки вже читає і стільки слів знає всіляких?
     
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    то до мене?
    шось ти Лілю мене погано знаєш.
    То Оленка вчит дитя читати. А малювати вчити дитину сонечко, а не просто постійні каракулі, то навряд чи ненорма, чи як?
    Моя дитина робить те, що їй до вподоби, то не означає, що вона чешеться щіткою для взуття, бо то дуже кул їй принаймні видається, таксамо, як те, що коли вона бере до рук олівець чи ложку, що я їй не скажу, бо ціле життя того вчення, якого той олівець кольору чи як ложку в руці правильно тримати. Чи ти інакше робиш? :)
     
  13. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    Я за здоровий глузд (як би мене не переконували в зворотньому), і в питанні розвитку дитини також. І Ліля добре каже що робити з дитиною, яка знає все? Як на мене (!), то завелике навантаження на дитячу психіку, особливо як то навчання йде більшою чи меншою мірою примусовим шляхом. Навчити можна і треба, але не шляхом сідання за стіл і вчення за шкільним принципом. Я підтримую ненав"язливе навчання речам, які відповідні віку дитини і до яких дитина хоч якось проявляє інтерес (а вже мама бачить чи не бачить той інтерес, то інше питання). Ми, наприклад, наразі, не малюємо, бо малому набагато цікавіше лупити олівцем по столі, замість того, щоб водити ним по запропонованому мною листочку. Зате ми невимушено вивчили майже всі кольори. Примусово не вчились (тобто не було навчання у звиклому вигляді). Навпаки, я часом дивуюсь звідки моя дитина знає певні речі, яким я її особливо не вчила (таки даються мені взнаки стереотипи, що мама мусить навчити), так кілька разів сказала, показала, навіть не особливо наголошувала на тому. Дитина вчиться сама, досліджує, вивчає. Завдання мами допомогти навчитись, а не навчити.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    По ідеї, я до тебе на "ти". ;)
    То було радше продовження думки, ніж заперечення. Але я не прихильник аж надто раннього розвитку, якщо він відбирає дитинство. Якщо розвиток стосується того, аби дитині просто було цікавіше пізнавати світ, то я за.
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2011
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    завдання мами - бути мамою. Навчити вчитись в тому числі.
    Геніями не народжуються.
    Між тим, мама не маю "пускати самопасом", як то часто пропагується в теперішньому світі. Такі діти в подальшому не вміють вчитися. Яка б дитина не була обдарована, вона всеодно з малечку мусить мати відчуття "можна"/"не можна", відчуття обов'язку, це правильно/це неправильно і так далі.

    ---------- Додано в 23:57 ---------- Попередній допис був написаний в 23:54 ----------

    ну так, сама вона не знає, що малювати сонце треба жовтим олівцем, щоб воно було жовтим, а не зеленим, бо хай собі так на разі робить. Потім дитина буде думати що щось не так. Раніше ж мама не казала брати інший олівець:)
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    та то по замовчуванню ніби ;)

    для мене "пустити блудом", це мати дитину десь грубо кажучи і не вчити нічого, взагалі, зовсім не сприяти розвитку дитини, не пильнувати за тим що дитина вивчає, яким способом і т.д.
    А сприяти дитячому розвитку в такому ніжному віці, так щоб не переобтяжувати психіку дитячу, то завдання , як на мене, не з найважчих, достатньо слідкувати за тим, чим дитина займається, що їй цікаво, ненав"язливо пропонувати нові цікаві заняття, які є все ж грою за своєю суттю, просто спілкуватись з дитиною, і в тому спілкуванні наголошувати на речах, які дитина має знати, теж ненав"язливо і невимушено. Тут головне не сплутати власні амбіції з розвитком дитини. Бо часто амбіції зашкалюють
     
  17. orki

    orki New Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    З власного досвіду. Свою старшу доцю, Христю, до садочку віддати я не наважилася, оскільки коли їй виповнилося 3 рочки, в неї народилася сестричка. Я вирішила, що в разі, коли відправлю доцю до садочку, в неї буде відчуття, що її "позбулися". Скажу чесно, до сьогоднішнього дня я не впевнена, чи вчинила правильно. Часу на старшу в мене був мінімум (в перерві між годуваннями, коли молодшенька спала), тому часто їй приходилося бавитись самій. Думаю, в колективі їй таки було б цікавіше.
    І ще одне - той, хто думає, що на різноманітних "розвивайках" на вашого малюка ніхто не буде кричати чи ображати, так як це відбувається в садочках, помиляється. Там працюють такі ж люди зі своїми слабостями і деколи зіпсутими нервовими системами або, в кращому випадку, зіпсутим настроєм (теж з власного досвіду).
    Тому - якоїсь формули - треба/не треба віддавати дитину в садочок на мою думку, не має.
     
  18. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

     
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    Богданцю,а що тоді таке садочок? вони виникли в містах,коли мамі потрібно було йти на роботу,а дитя не мала мама на кого залишити (так же є у місті,в селі де купа родини вихователька знаходилася швидко).от і виникати почали садочки- де одна-дві тьоті заміняли маму,яка була на роботі. просто то вже дуже файно і "педагогічно" замасковано.
    я не є прихильником шаленним дома і не є завзятим противником садка. є ситуації,коли користь садка перевищує його шкоду ( мама-одиначка, важкі умови в сімї і треба працювати двом і т.д.).
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок, чи з мамою краще?

    це не тільки
    у нас в понеділок була Тоня. Їй ще нема трьох, але то така дитина, Дарця для того нічого не робила, вона була завжди якась "розвинута в два мов в три". Так от, вона режимна дитина з малесенького новонародженого малюка. Сама по собі. Ніхто її навмисно в дев'ятій вечора не клав спати, а дитина сама засинає, те саме стосується їди і так далі. Не знаю, за скільки би Тоня знудилася, якби ми таки пішли на те, що Дарця привозила дитину до нас, а не в садочок. Їсть і їла вона все за порядком. Попросить ще. На горщик просилась (хоч памперсна) з 1,6. Питала мене вже коло першої, розповідальним тоном, коли то ми прийдемо до неї в садочок, подивитись, що вони там робили, бо там пані Наталя вирізала не пригадаю шо, здається великого їжака, і вони його голочками обклеювали, щоб потім піти з ним гуляти... і ще кілька раз за день я чула, як вона розказує, Софії, Софійка, а знаєсь в нас там в садоцьку, в нас є подлузьки, ми вчола мінялись лялькою, чи якоюсь м'якою забавкою. Ми прийшли на дитячу прощадку, Тоня взяла Софію за руку, пішла до пісочниці, сказала всім доблий день, я Тоня, то Софійка, ми будем гойдатися і з вами бавітися, добле? Це вона ходить в гарний садочок, шукали, стукали, знайшли-відчинили:)
    Тому не треба називати садок злом, бо тобі так подобається. Твій вибір - сидіти вдома з Софією, прошу дуже, мій - няня + Софія + робота, ще чийсь - робота + садочок, ще чийсь - вдома з дитиною + третина року в подорожах... у кожного свої бачення, свої можливості і свої потреби.
    Знаю сімю, грошей доста, а краще б діти в садок ходили. Не питайте чому. І та мама - нормальна мама. Просто без педагогічного терпіння до своїх дуже справді активних дітей.

    ---------- Додано в 09:08 ---------- Попередній допис був написаний в 09:01 ----------

    так
    а ще історично в містах виникли кам'яні храми, на відміну від дерев'яних сільських церков, а ще дороги в містах асфальтовані, а не ґрунтові стежини, а тротуари то взагалі винахід буржуазії, котрий забрав в дитяти можливість босоніжити по ґрунтовій стежці :) Багато можна написати, а з виривати з загального контексту історичного урбаністичного розвитку міста як такого нема чого тільки садок ;)