Чоколядово-осінній обмін-2017

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 11 Вересень 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    21081804_1251250971686767_2021591008_o.jpg

    Нарешті прийшла - ця довгождана, жовто-багряна пора!!!....Осінь, лиш вона може нас так зігріти своїми дощами та холодом. Отож, запрошуємо вас до Осені, котра дихає ароматами гарячого шоколаду, та шурхотить мелодією книжок..... ​

    Обов’язковими елементами будуть:
    Шоколадка, ароматний осінній напій, один елемент повинен бути кольору осені (помаранчевий або червоний), щось почитати та щось тепле на згадку.

    Для того щоб прийняти участі у "Чоколядово-осінньому обміні 2017" , вам потрібно:
    - мати не менше як 350 змістовних дописів
    - відсутність штрафів з попередніх забавок

    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до
    22 вересня.
    У заявці вказуємо:
    - повне ім'я та прізвище
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - адреса: назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - номер мобільного телефону
    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.

    25 вересня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, котрій будете дарувати подарунок. Надіслати подарунок потрібно до 9 жовтня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка).

    Перед відправлення обов'язково робимо фотозвіт подарунка і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.

    Куратори гри: @terezka, @Gorda

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила фотозвіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.

    До цього обміну не допускається Sweet Kitty Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.

    Запрошуємо до участі, та бажаємо всім теплої та гарної гри!!!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    хі хі а я взагалі не підписалася))
    забула))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Melian

    Melian Well-Known Member

    В мене просто неймовірна дарувальниця, аж ніяк не очікувала саме її, чесне слово! Подаруночок вже у мене, дитя засне - піду хвалитись:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    А я знаю чому мій подаруночок так довго йшов! Тому, що моя дарувальниця з любов'ю підбирала кожен елемент, а потім Укрпошта лагідно і обережно його до мене везла )))
    Точно—точно, я вам правду кажу!

    Розглядаю і так мені душа радіє, що не передати словами! Я в захваті від всього, але моя безмежна любов — горняточко.
    Я колекціоную горнятка, тому вони для мене — особливий подарунок )
    Хто мені хоче догодити — дарує горнятко )))

    Ну короче, ви зрозуміли — я задоволена на 100500 000 % ))))


    Дякую тобі, моя дорогенька дарувальничка!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    :haha: на посилці написано ім'я адресата:))
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  7. Shamna

    Shamna Мамуся

    А мій подарунок чекає мене на пошті, але заберу його вже завтра або в четвер. А якщо не втримаюсь, зроблю нічний похід зі взломом
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    І в мене вже також подаруночок...тільки не зовсім в мене, а в моєї мами. Ви собі не уявляєте мій шок як зателефонував курєр і дивувався чому я зараз у Львові ;) А я не могла зрозуміти що взагалі від мене хочуть ;) Мама не колиться від кого подарунок і що в ньому...сказала що мені мало що перепаде ;) але то так, любя і щоб я скоріше додому приїхала;)

    Дорога дарувальнице, подаруночок отримала, звіт буде на вихідних ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    @Nitriotka бачите, дуже тішуся що все підійшло. Я памятала що ви не дружите з метеликами, але не було де написати побажання і підпис поставити, що це я)))) І я трошки вас виправлю - я Христя)))) Приємно було бути вашою дарувальницею)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    А я так чекаю, так чекаю... Вже дарувальниця смс надіслала з номером посилочки, а сайт Укрпошти вперто не хоче мені нічого про неї розповісти. Видає своє нечемне "Дані про відправлення за номером ************* на даний час відсутні, тому що не зареєстровані в системі." От вже ця Укрпошта:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Ой, а я як написала?
    Йолки, вибачте, я пам'ятала, що ви Христя, але замість того, щоб написати Христинка, я написала Катруся ))))


    І ще подякую, що без листівки, бо я з листівками теж не дружу ))
    В коробочці зберігаю лише форумні листівки і особливі — від @нталька ;)
     
    • мімімі мімімі x 3
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я вже не можу дочекатися вечора. Мама залишила почесну місію відкривання подарунку для мене. Тож я вже цілий день милуюся чужими подарунками в галерейці і чекаю-чекаю-чекаю ))
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    А ви вже зварили гарбузовий сироп до кави? Корицею пахне — шальоно! Все, в мене кофі- брейк :)
    IMG_20171010_155141.jpg
    IMG_20171010_161604.jpg
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  14. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Дівчата, ті що отримали подарунки. Будь ласка, не забувайте хвалитись у Галерейці. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    І в мене!
    IMG_20171010_170855.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ой ще забула додати, що з коробкою в нас на пошті не склалося. форумляночко, вибачай!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Шановні куратори, не сваріться дуже, фотозвіт перед відправкою не зробила, просто не мала чим, розбила телефон ще минулої неділі, тиждень була без свого вірного друга, навіть в жилєтку не мала як написати. Виявляється моя посилка ще з суботи на пошті, але через відсутність світла в селі я про це дізналась сьогодні, а коли зможу забрати тепер не знаю навіть, знову в роз'їздах. Дарувальнице, не хвилюйся, я щось придумаю
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    по вчорашньому рецепту? І яке воно вийшло? Куди його ще можна використати?
     
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Вийшло густе, як джем (може, треба було менше варити/на меншому вогні, або в пропорціях помилилась, на око все брала). Але мені таке підходить більше, ніж ріденький сиропчик, так як я це слово розумію. Та й в рецепті пише «густий, тягучий» . А малому засмакувало так, що без нічого їв би ). Помірно солодке і дуже цинамонове (можна було менше дати кориці, давала чайну ложку), аромат бомбезний і смак різдвяний :), на овоч нема і натяку. До кави — ОК, а без молока навіть краще було б, на мій смак. Спробувала ложечку до чаю — дуже зігріваюче також. Думаю, добре у випічці буде, в поєднанні з горішками чи родзинками, або на солодку булку намастити.. Ще спробую зробити таке з какао, і з імбирем окремо, тільки рідкішої консистенції може, для порівняння. Імбирне має бути файне при застуді :)
    Це моє перше варення за все життя, і результат такий надихаючий :) Тепер я знаю, куди підуть всі ті гарбузи з балкону :)
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а бачиш який закон кругообігу - ти мені книжку, а я тобі рецепт для утилізації гарбузів:girl_wink:
    Так просто нічого не відбувається, завжди є прихований зміст, але не завжди ми його помічаємо. От чого зі всіх рецептів, які є в книжці, я вибрала саме цей? :dntknw:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  21. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я явно щось вчора пропустила...
    покажіть-розкажіть рецепт, пліз
     
    • Подобається Подобається x 1