Чоколядово-осінній обмін-2017

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 11 Вересень 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    21081804_1251250971686767_2021591008_o.jpg

    Нарешті прийшла - ця довгождана, жовто-багряна пора!!!....Осінь, лиш вона може нас так зігріти своїми дощами та холодом. Отож, запрошуємо вас до Осені, котра дихає ароматами гарячого шоколаду, та шурхотить мелодією книжок..... ​

    Обов’язковими елементами будуть:
    Шоколадка, ароматний осінній напій, один елемент повинен бути кольору осені (помаранчевий або червоний), щось почитати та щось тепле на згадку.

    Для того щоб прийняти участі у "Чоколядово-осінньому обміні 2017" , вам потрібно:
    - мати не менше як 350 змістовних дописів
    - відсутність штрафів з попередніх забавок

    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до
    22 вересня.
    У заявці вказуємо:
    - повне ім'я та прізвище
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - адреса: назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - номер мобільного телефону
    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.

    25 вересня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, котрій будете дарувати подарунок. Надіслати подарунок потрібно до 9 жовтня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка).

    Перед відправлення обов'язково робимо фотозвіт подарунка і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.

    Куратори гри: @terezka, @Gorda

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила фотозвіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.

    До цього обміну не допускається Sweet Kitty Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.

    Запрошуємо до участі, та бажаємо всім теплої та гарної гри!!!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  2. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дівчата молодці гарбузи задіяли, хіба кабачки нікому не попались))))))

    А я ще в очікуванні :) звісточку отримала.:girl_flag_of_truce:
    То вже і коханого чоловіка заспокоїла, бо дуже вже чекає зі мною чарівний пакуночок з обміну:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

     
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    В першому пості галерейки рецептик виклала Флейм :) (пишу вже тут, щоб не щоразу в карму ) ) Сьогодні знов робитиму, постараюсь чіткіше дотримуватись рецептури :)
    Малий в школу нині бере чай з ложечкою вареннячка )
    Сьогоднішнє імбирне, ніжна нямка. Зробила все по технології, задоволена. Пробувала для варення гарбуз на парі готувати — дурниця вийшла, стріляло так, що руки попекла.
    IMG_20171011_152911.jpg
    Ще баночку з кардамоном зварила, так то взагалі нереальна смакота. Вагаюся щодо гвоздики, бо то для мене «запах старості», але може при нагріванні гарно розкриється...
    І треба з міксом спецій спробувати.
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    :), а на коробці дивились?
    Я - Наталя
     
  6. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    А вже трохи розтроїлась. Моя форумляночка щось фотозвіт не виставляє.
    А я так старалась((
    Напевно не все сподобалось
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Не сумуйте! Думаю, це виключно через якийсь форс-мажор. Подарунки не можуть не подобатись :) Тим більше ті, які дійсно старались зробити з думкою про людину, це дуже відчувається
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Не сумуйте! Ви така не одна. Моя теж не виставляє:sad: Думаю, насправді, якісь непередбачувані обставини беруть верх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    @Patty@OxyFoxy дякую)
     
  10. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Дивилася - там загадкова літера Н.:girl_blum: Ще раз дякую, Наталю, за чудовий подарунок та приємні емоції!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А що більше ніхто в галерейці не хвалиться?
     
  12. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    як і решта, я поки в числі тих хто "в режимі очікування" :)
    ждю вісточку з пошти.
     
  13. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Вибачте))) я трошки "засранка" що так пізно всім розповіла про суперовий подарунок від вас)))) мала загружений тиждень.. і просто не мала часу сісти і написати)))))))) Але вже все є.. заходьте в галерейку))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @vakyolka сердечко дійсно ручної роботи, але не моєї, я його виграла в благодійному аукціоні і вирішила поділитись з вами, бо воно було зроблено в благородних цілях з добрими намірами, хотіла, щоб вам перейшла позитивна енергетика)))) якось так
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    ХА! А до мене приходила моя дарувальниця, правда на каву не мала можливості залишитись, тому віддала мені подаруночок і побігла.
    Все дуже класне, і "в тему". Ми зайняті тепер, малюк зайнятий, всі задоволені ;)
    @lovikyou ДЯКУЄМО :kisss:
    і чекайте мене скоро в галерейці :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Пишу тут щоб по пальцях не били в галереї))
    @OxyFoxy @lovikyou
    Дівчата, лисиця бомбезна))):good::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Лисиця дякує! Pinterest рулить! Мій чоловік вже замовив такого вовка:)
    @lovikyou План підступний, але спрацював чудово! Дякую за такий теплий відгук! Забула сказати - викиньте той горох (можете зварити зупку, він з пачки) і засипте туди солі чи рису, воно хоч не смердітиме. Я зробила і собі такий мішечок, то була дуже вражена його запахом:girl_blush2:Не можна вірити всім порадам з інтернету)))))
    І, користуючись моментом, передаю привіт і щиру подяку всім-всім, хто причетний до обміну, за таку класну забавку і море приємних емоцій, гарного настрою та чудового спілкування!:girl_in_love:
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @OxyFoxy наші наслідки вірусу відбили нам з чоловіком нюх- нам нічо не заважає
    Але дякую за пораду, матиму на увазі.
    І взагалі, заздріть всі, бо лисиця МОЯ!

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

  20. Shamna

    Shamna Мамуся

    Тема давно затихла, а моя форумлянка досі в галерейці не відмітилася. Чи подарунок не сподобався, чи в чому справа, не знаю що і думати:girl_sad:
     
  21. terezka

    terezka котяка-вишивака

    зате куратори знають що думати, і пильнують терміни, чекаємо на звіт
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2