Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Solomi, 18 Січень 2011.

  1. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    А я боюсь паркуватись задом, передом добре виходить, а от зад...таке враження що вопше не орієнтуюсь в просторі.
     
  3. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    рекомендую навчитись, бо задом можна заїхати туди, де передом не завжди
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Себе боюсь. Два тижні не сідала за кермо. Вчора їду, під"їжджаю до світлофора (червоне світло) і розумію, що я забула де педаль тормоза. Я реально на секунду розгубилась і запанікувала. Слава Богу, лівою ногою почала витискати щеплення і права автоматично сама "пішла" на тормоз. Це просто..... Що це зі мною було???:girl_mad:
     
  5. Kurakao

    Kurakao New Member

    Я навіть не заю чого боюся ... Напевно непередбачуваних водіїв, коли ти його оминаєш, а він бачить що тітка за кермом і по газам ... Прикро їм чи що?
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ні, вони Вас бояться більше, ніж Ви його :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kurakao

    Kurakao New Member

    Ну не скажіть. Коли обігнав на трасі, а через час наздоганяє і дулю у вікно, то страшно. Мало чого у нього в казанку вариться.
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    На дорозі я себе почуваю впевнено і реально боюсь не чоловіків, які в основному, адекватно себе ведуть, а жінок з буквою У, яких реально ледве видно з-за керма, бо вона не здогадується, бідака, що можна відрегулювати сидіння, тому ледве бачить дорогу через свої величезні сонячні окуляри))) і дуже часто або повзе, як черепаха в лівому ряді, або метається з ряду в ряд :girl_devil: підрізаючи всіх, а саме головне: що вона "дупля" не дає, чому всі сигналять!!! Думає, що це через те, що вона жінка :girl_feminist:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Kurakao

    Kurakao New Member

    Так, такі теж бувають. Але до них я спокійно ставлюся, коли небудь навчаться. Дратують ті, хто їде між смугами і роблять це свідомо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ой, не факт, не факт, що навчаться ;)
    Таааа, тих, що літають між смугами, а в результаті стоять на світфлофорі паралельно, мені бідаків, шкода)))
     
  11. Kurakao

    Kurakao New Member

    Ті що літають люблять перші стояти на червоне світло :girl_smile:. А є ті що повільно їдуть посередині, начебто бояться з'їхати з розмітки. А панночки є хто просто бояться їздити, вони потім відсіяться. У мене знайома така, права на водіння отримала, а їздила пару раз і виглядала саме так як описали. Тепер тільки пасажиром їздить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kotnas

    Kotnas New Member

    різких рухів від інших водіїв та поворотів, якщо я не бачу, що за ними
     
  13. Sadie

    Sadie Active Member

    то чому не поїхати на майданчик і не навчитись подалі від всіх? деякі вміння треба відточувати, особливо, якщо машина не надто ідеальна. саме воно не прийде.
     
  14. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Немає на це часу, "ловлю" від чоловіка, коли паркується задом. А машина так...великувата, бус мерседес середньої бази, тому і задом паркуватись не ахті вмію. А загалом вільно почуваю себе на дорозі, чесно кажучи люблю поганяти.Також боюсь отих жіночок з великою буквою У, якісь вони трохи "на ручніку" не в обіду сказано)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  15. Sadie

    Sadie Active Member

    Нема часу то такий аргумент, знаєте, слабенький. легкість паркування залежить не від величини машини, а від її якості. якщо в машині взагалі нема підсилювача керма, то паркуватись на ній чисто фізично - пекло! на повноцінному позашляховику мені наприклад легше паркуватись, ніж на жигулях, хоч ті жигулі втричі менші і здавалось би видно з них більше знизу. знайти 1 годину, поїхати самій і відпрацювати то не є проблема, для чого випробовувати нерви свої, чоловіка і всіх довколишніх, збираючи затор за собою?! ви нічого так не вловите, поки самі не будете нормально впевнено і швидко паркувати. це ж не слалом їхати, а звичайне паркування! це не тільки до вас особисто, це я кажу для всіх, хто сідає за кермо з вуликою буквою У і має купу страхів на дорозі, але все одно замість знайти час ПОВЧИТИСЬ їде в натовп і всіх дратує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    а з чого ви взяли, що я збираю затор за собою??!!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Боюсь пішоходів, які зненацька вибігають на дорогу, і водіїв, які їздять не за правилами. Розумію, що таких зараз на кожному кроці, тому поки що обмежую себе в керуванні авто в той час і в тих місцях де їх багато.
     
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Побачила назву темки і так і захотілося написати "Я нічого не боюся, мене всі бояться":girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Від вчора боюсь таксистів)))) Один вчора мені підрізав, а другий зупинився посеред дороги, добре, що дистанція була солідна і в мене швидкість не висока
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Їх не треба боятись, просто треба бути готовим до всього. Бо таксисти і маршрутчики найнагліші створіння на дорозі.
    Вчора їхала по головній дорозі, з другорядної повертає таксі і навіть не дивиться на головну дорогу, де їду я. Я це бачу і гальмую, бо той олень навіть вбік не глянув:girl_devil:
    Завжди згадую слова інструктора: "виїжджаєш на дорогу і сприймаєш всіх як слабих на голову, не знаючих правил і т.д." Невідомо ж, хто виїжджає на дорогу: чи водій знає правила, чи тверезий, чи адекватний. Треба завжди бути напоготові.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1