Читацький флешмоб 2019 розпочато

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем lovikyou, 27 Травень 2016.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Дівчата, пропоную побавитись. Часто от хочеться щось почитати, от щось хочеться, а не знаєш що і тут в нагоді стають рідні ДП.
    Коротко суть - кожен з учасників обирає собі певну кількість книг для участі (кратну 5-ти) для прочитання на рік та вказує свої побажання щодо жанру-обсягу-кольору палітурки :girl_wink:. Далі згідно побажань отримує по книзі у список від інших учасників (один учасник=1 книга), якщо список формується з 20 і більше книг, то можливі по 2 рекомендації від 1-й людини. Від запропонованої книги можна відмовитись, до прикладу, якщо вона вже прочитана, тоді просимо в учасника дати заміну. Якщо запропоновану книгу берете, відпишіться.
    Обов'язкова умова - написання відгуку про книгу (без розкриття змісту, потім ще іншим читати :girl_yes2: ) у відповідній темі - Враження про книги від учасників Читацького флешмобу .
    Щоб було цікавіше, одну й ту ж саму книгу користувач може пропонувати не більше 3 разів.

    ВАЖЛИВО: коли підтверджуєте, що книгу приймаєте, формуйте список аби ми поредагували в топі, дуже прошу не робити список цитатами. Якщо книга при читанні "не пішла", просіть дати заміну, аби не залишалось "пробілів".


    Наразі список виглядає так:

    Список 2018 та 2019 у файлі: Учасники, 2018


    2017 р.- Учасники, 2017
    2016 р. - учасники, 2016 р.


    Організатори: @lovikyou @Hermi @svoybox
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я зараз в процесі читання 2 з 6) вибачайте дівчата, якось так багато книг поза списком підверталось, та і особливо часу не було як читати
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене 6 з 10. Цього року мабуть не братиму участь(( Хоч вже склала собі список на рік. Вийшла на роботу, плюс малюк вдома...Не впевнена, що потягну. А підводити не хочеться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    прочитала 8 з10.
    цього року візьму також 10книжок. бо ще маю свій список
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я прочитала 2 з 15-ти, ще три не дочитала, але планую таки завершити їх ближчим часом. Грішу читанням поза флешмобом і то не завжди встигаю. От з Нового року прочитала вже три книжки і всі мимо флешмобу. Щиро захоплююся мамами з маленькими дітьми, які читають по 20-30-40 книг в рік.
    Мені насправді сподобалися всі книжкові поради і навіть нічого не хотілося замінити. Тому, якщо можна, я б перенесла всі хвости на цей рік і взяла б ще 5 книг на тему виховання, саморозвитку, стосунків в парі. Можливо щось з біографій теж. Даю обіцянку писати мінімум по одному відгуку в місяць. За січень якраз дочитаю автобіографію Агати Крісті, "Енн з зелених дахів" та "Червоне і чорне".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я дочитую хвости за 2016 рік. З 7 книг написано 3 відгуки. Дочитую дві книги.
     
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    дівчата, пишіть побажання =) @Shashynichka @Khrystik @svoybox @Haidee @Hermi @Wildcat @OxyFoxy @Suzi

    Список формуватимемо у файлі: Учасники, 2018 Організатори: @lovikyou @Hermi @svoybox
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2018 ---
    @OxyFoxy у Вас так немало виходить =)))) навіть не уявляю як мають пєднатися 1 відгук на місяць та 13 перенесених +5 нових :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в мене побажання практично не змінилися.

    додам лиш - ще цікавлять книжки "з психології"(в лапках, бо геть наукову літературу не потягну)))

    візьму 10книжечок.
    чекаю на пропозиції:connie_pull-pigtail
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2018
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    те саме все, тільки ще “ні” жіночим романам. 10 на рік і перенесена з минулого року “Волхв” Фаулз
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене на цей рік будуть такі побажання:
    - книга має бути "сильною", тобто легке чтиво не пропонуйте ;
    - визнана класика ;
    - хороший історичний роман;
    - цікава біографія сильної постаті в своїй сфері;
    - далі в фаворі життя Америки орієнтовно до 50 рр ХХ століття, але якщо знаєте щось варте уваги про пізніший період, теж радьте.
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @svoybox Св. Талан "Оголений нерв"
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Обіцяю Вас здивувати. Я перестала читати інстаграм і почала нарешті читати книжки:haha:) Ну і в січні чекайте три відгуки. Я дочитую три початі книги:read:
     
  13. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    В цьому році хочу прочитати 6 книг.
    Від себе Саймак Кліффорд "Город" та Латта Найджел" Прежде чем ваш ребенок сведет вас с ума"
     
    • Креативно Креативно x 1
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    З дозволу кураторів візьму 5 книг :) коли допишу всі відгуки буду просити ще 5.
    Обіцяю бути чемною і справно писати відгуки вчасно.

    Хочу щось цікаве, життєве. Не пропонувати жіночі романи, нон-фікшн, психологію, жахи.
    @Haidee "Диво у Берліні".
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2018
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    цього року візьму участь, хоч, бачу, флешмоб не надто активний. Мої побажання: не сучукрліт (але класика підходить), не релігійне, не занадто сопливе. Беру тільки худ. літературу. Жанри підходять всякі, включаючи всякі жахіття і депресивності.
    @Leditanya ризикну вам запропонувати Елена Гинзбург "Крутой маршрут". Але дивіться, чи вам підійде, там про концтабори, не легка тема.
    ви опишіть, що саме шукаєте. і рекомендації давайте конкретній людині (по одній на учасника)
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2018 ---
    @Haidee "Западня" Золя не читали? (прошу вибачення за рос. назви. читаю просто в такому перекладі)
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2018 ---
    @Khrystik Завтра я всегда бывала львом
    Арнхильд Лаувенг
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2018 ---
    @svoybox Софія Андрухович "Фелікс_Австрія", або, якщо читали, то Малярчук Таня "Забуття"
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2018 ---
    @Hermi Наследство
    Кэтрин Вебб
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    дякую за почин

    вам пропоную “Велика маленька брехня” якщо ще не читали

    не читала, дякую
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Бажаний список кратний 5
    Вкажіть свої побажання?
    Ну і кому радите саме ці книги?
    Список формується по одній книзі кожному

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а не маєте часом ел. версії? я шукала, але всюди знаходжу неповну
     
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ой дякую, але щось надто похмуро виглядає.
    психологічні книги я мала на увазі про пізнання психології людини-її шлях до пізнання себе, успішності. самореалізації і т.д.
     
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    ні, не маю, також не могла знайти, навіть паперову, читала онлайн
     
  21. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    так. вона справді похмура. добре, що уточнили. моя головна проблема, що більшість того, що я читаю, або похмуре, або страшне, або ше якась біда))
    тоді пропоную на заміну Мой дедушка был вишней
    Анджела Нанетти . Є вже укр. переклад. дуже мені сподобалась
     
    • Подобається Подобається x 1