Читацький флешмоб, 2017 розпочато!

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем lovikyou, 26 Травень 2016.

1. lovikyou

lovikyou Well-Known Member

Дівчата, пропоную побавитись. Часто от хочеться щось почитати, от щось хочеться, а не знаєш що і тут в нагоді стають рідні ДП.
    Коротко суть - кожен з учасників обирає собі певну кількість книг для участі (кратну 5-ти) для прочитання на рік та вказує свої побажання щодо жанру-обсягу-кольору палітурки :girl_wink:. Далі згідно побажань отримує по книзі у список від інших учасників (один учасник=1 книга), якщо список формується з 20 і більше книг, то можливі по 2 рекомендації від 1-й людини. Від запропонованої книги можна відмовитись, до прикладу, якщо вона вже прочитана, тоді просимо в учасника дати заміну. Якщо запропоновану книгу берете, відпишіться.
    Обов'язкова умова - написання відгуку про книгу (без розкриття змісту, потім ще іншим читати :girl_yes2: ) у відповідній темі - Враження про книги від учасників Читацького флешмобу . Щоб було цікавіше, одну й ту ж саму книгу користувач може пропонувати не більше 3 разів.

ВАЖЛИВО: коли підтверджуєте, що книгу приймаєте, формуйте список аби ми поредагували в топі, дуже прошу не робити список цитатами. Все не прочитане минулого року перенесеться Вам у наступний. Якщо книга при читанні "не пішла", просіть дати заміну, аби не залишалось "пробілів".

Шукаємо в електронному форматі:
    *Khrystik Тіна Гальянова "Ходіння туди і назад"
    * @lovikyou "Карбід" А.Любка

Відкрити списки учасників 2017:
    21.

Наразі список виглядає так: Учасники, 2017
    1. lovikyou
    2. Khrystik

3. Burchenyatko
    4. Hermi
    5.svoybox
    6. Mammy
    7. Haidee
    8. Vitusja
    9. Virchuk
    10. Багіра
    11.Melian
    12. Masja

13. OxyFoxy
    14. MissO
    16. Blondo4ka
    17. Dominika
    18. Suzi
    19. VikiTiki
    20. Patty

Список попереднього року - учасники, 2016 р.
    Учасники 2016 (21 посиденька :girl_yes2:):

в темі допомагають форумлянки @Hermi та @svoybox, саме тому працюємо тепер через Таблиці на диску

Останнє редагування: 11 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Hermi

Hermi Well-Known Member

мабуть...от що значить що я гарно відсвяткувала :sad:

• Подобається Подобається x 1
  3. Vitusja

Vitusja Well-Known Member

"Мене називають Червоний" від @Багіра нарешті дочитала. Читала дуже довго, кілька разів відкладала, не йшло ніяк. І навіть не можу сказати чому. Написано досить важко, і сама детективна історія не настільки захоплива. Багато цікавих історій, але й багато відступів ні про що, які просто захаращують сюжет. Мені навіть складно оцінити, але точно менше 5 з 10. Але за рекомендацію все ж дякую. Вважаю що будь-який читацький досвід хороший.

4. lovikyou

lovikyou Well-Known Member

@Vitusja Відгуки трохи не сюди... В топі є посилання на тему

5. Hermi

Hermi Well-Known Member

Час відпусток, більше вільного часу, далекі подорожі і можливість трішки порелаксувати з книжкою. Може ще хтось хоче долучитись до флешмобу?

Я от вже дочитую свою "десяточку" і задумуюсь що треба брати ще...