Читацький флешмоб 2019 розпочато

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем lovikyou, 27 Травень 2016.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Дівчата, пропоную побавитись. Часто от хочеться щось почитати, от щось хочеться, а не знаєш що і тут в нагоді стають рідні ДП.
    Коротко суть - кожен з учасників обирає собі певну кількість книг для участі (кратну 5-ти) для прочитання на рік та вказує свої побажання щодо жанру-обсягу-кольору палітурки :girl_wink:. Далі згідно побажань отримує по книзі у список від інших учасників (один учасник=1 книга), якщо список формується з 20 і більше книг, то можливі по 2 рекомендації від 1-й людини. Від запропонованої книги можна відмовитись, до прикладу, якщо вона вже прочитана, тоді просимо в учасника дати заміну. Якщо запропоновану книгу берете, відпишіться.
    Обов'язкова умова - написання відгуку про книгу (без розкриття змісту, потім ще іншим читати :girl_yes2: ) у відповідній темі - Враження про книги від учасників Читацького флешмобу .
    Щоб було цікавіше, одну й ту ж саму книгу користувач може пропонувати не більше 3 разів.

    ВАЖЛИВО: коли підтверджуєте, що книгу приймаєте, формуйте список аби ми поредагували в топі, дуже прошу не робити список цитатами. Якщо книга при читанні "не пішла", просіть дати заміну, аби не залишалось "пробілів".


    Наразі список виглядає так:

    Список 2018 та 2019 у файлі: Учасники, 2018


    2017 р.- Учасники, 2017
    2016 р. - учасники, 2016 р.


    Організатори: @lovikyou @Hermi @svoybox
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Беру. Дякую.
    Ще б одненьку((
     
  3. Masja

    Masja Well-Known Member

    Пропоную Еріх Марія Ремарк "На західному фронті без змін".
     
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Беру. Дякую. В мене все, lovikyou .
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    звірте список з топом, чогось не вистачає
     
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а ви не помилились з назвою книги? Бо я щось не можу такого знайти
     
  8. Melian

    Melian Well-Known Member

    @Dominika, дійсно, я помилилась, книга називається "большая телега". Вибачаюсь:)
    Ось вона: Большая телега - Фрай Макс

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    Може в кого є Стокетт "Прислуга" в елетронному варіанті? Ну і ще раз кину клич на рахунок Генрі Марша "Історія про життя, смерть і нейропатію" -мій хвіст з попереднього флешмобу

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    @Patty, дуже дякую! Прочитаю "Прислугу" й попрошу у Вас Марша:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    я тут чемно сіла для внесення прочитаних книг (аби не відкладати до осені =)), так от, у нас тут лідер серед читачів - @Mammy, 50% списку прочитано, це таки багацько як для березня :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а я застрягла на "Криптономіконі"...цікава і водночас важка книжка. Тільки починаю розуміти що там діється - нова подія - і кінець моїй логіці.
    п.с. правда я читаю кусками, бо трохи напряжно з часом, тому більше часу трачу, щоб згадати хто це і що це!

    @Haidee а скільки частин в тій книзі? Те що я скачала це частина 1, є ще декілька?
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Hermi я зараз не згадаю, бо читала паперовий варіант однією дуже товстою книгою поків 10 тому. Чомусь здається, що три.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Все ж таки лише дві частини ;) Усьо, я вже прочитала! Пішла строчити відгук.


    п.с. більше ніхто не бажає долучитись до нашого флешмобу? Все ж таки це досить цікаво і розвиваючи. +це не урок літератури, Ви можете читати, а можете відмовитись від запропонованої книги, ніхто поганої оцінки не поставить і бити не буде ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А мене би пасувало накопати, бо я нічого не читаю вже другий місяць. Геть розлінилась
     
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я не читала січень-лютий, бо хвоpіли всі + читалку мамі позичала. але виправляюся - вже 3 книжки пpочитала, 4ту почала.
     
  18. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Я це ще можна приєднатись? Чи то вже чекати рік?
     
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дівчата, а може хтось має дати почитати (у Львові) "Століття Якова" і/або "Смак грибної юшки" ?
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    думаю що можна, але не знаю чи будуть активно дівчата Вам пропонувати книги.
    @lovikyou беремо @Gorda в обмін?

    п.с. я минулого року так посеред обміну і вклинилась ;)
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2017
    • Смішно Смішно x 1
  21. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Беремо)) П.С. Тільки ви, мабуть, не мене мали тегнути?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk