чисто чи стерильно?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем irushka, 9 Серпень 2011.

  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    А, ну та, як кажуть мої батьки: дитина має баватися в спеціально створеному для неї місці (манежі) спеціально розробленими по віку іграшками. :) Ібо нефіг шастати де попало і брати дорослі речі, бо іграшки ж спеціаль по віку є...
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Або під пильним оком опікуна, бо Опіки і травми бувають фатальними.
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    мова йшла не про те як це дитині і як мамі
    А про те що необовьязково щось пробувати, щоб знати що не є життєво-необхідні речі.
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    так, то ше вік такий. саша у вашому віці також приходив до мене і руки показував шоб витирали. йому було незвично
    а зараз лиш би попарпатись в чомусь)))

    ну не буде такого. повір. не ввійде во вкус. якшо спробує, подивиться на результат і переключиться на наступне. і не обов*язково то будуть цвяхи, ножиці, чи шо ти там ше так боїшся
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    ну ладно, попробує, намалює щось незрозуміле на стіні, подивиться на резальтат. Во вкус не ввійде, допустім на тому її цікавіть закінчиться, а я матиму зіпсовану стіну. Для чого мені такі стіни в квартирі?
    можливо, можливо почне шкрябати чимось твердим по меблям, і що далі?
    Це ж псування майна.
    А жити в хламовніку з помальованими стінами і поцарапаними меблями і т.д. я не вважаю нормальним. Особливо тоді як це зробила маленька дитина просто щоб подосліджувати. Особливо якщо дитина зіпсувала нормальні речі, а не такі яким вже гірше не буде.
     
  6. spivanka

    spivanka New Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    интересна тема:)
    я от в ранньому дитинстві по стінах не малювала(хоча багато малювала взагалі , бо тато художник), але зате потім у шкільному віці вишкрябала свій автопатрєт на холодильнику і колобка на деревяній панелі...
    і тому навчена досвідом:))) дозволила своїй донці малювати на одній зі стін в нашій "дитячій" кімнаті(спеціяльно на біло помальована перед народженням дитини) звісно вона кілька разів по інших стінах троха покалякала але потім попустило..у 1,5-2 роки вже малювала по паперах, спершу великих, потім у альбомчику і досить швидко на пензлик перейшла
    так шо ніяких проблем, а мальовидло всім подобається поки:girl_dance:
     
  7. manka

    manka Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    знаю тому, що знаю себе, не малювала на стінах тому, що: або батьки навчили, що для того є папір, або сама це розуміла, або тому, що не мала особливого потягу до малювання і ще до псування речей.
     
  8. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    а в мене малий малює на коридорі , в нас тамоббивка дерев'яна і такі досить великі плити і на них дуже класно крейдою малювати ) а потім просто протерти ганчіркою )

    зато ручкою ніде не малюємо , тільки на папері)
     
  9. manka

    manka Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Спробувала уявити, що мій малий любить малювати по стінах. І от ми прийшли в гості і він там вирішив проявити свій талант.(залежить від віку і від самої дитини чи вона зрозуміє, що на тій стіні можна, а на тій ні) Та я б від сорому згоріла якби він комусь попсував майно задля розвитку талантів.
     
  10. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    manka це як навчиш , мій хоть вдома і малює у ВІДВЕДЕНОМУ місці , а в чужих ні , бо знає де треба це робити )
     
  11. manka

    manka Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    не можу сперечатись, бо мої не малюють ніде, тому не знаю. Але думаю, що є той певний проміжок часу коли дитина почала малювати вдома, а те, що десь малювати не можна до неї ще не дійшло.
     
  12. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    manka може бути , та й і різні діти є . одні спокійні слухають , а інші просто мега енергійні і їм постійно треба шось зробити)
     
  13. manka

    manka Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    саме через те, не хотіла б щоб моя дитина (якби була мегаенергійна)малювала у мене на стінах.А раптом прийду до когось не встежу, а він там напаскудить. До речі, дуже мене злостило, коли дитині дарували фломастери зі словами: "Щоб мав чим мамі стіни малювати."
    Так само не переношу коли до мене приходять подруги з дітьми, які перевертають хату верх дном, а батьки на це спокійно дивляться. Тому надаю перевагу таким зустрічам на вулиці (тим більше, що це корисніше). Ну не переношу я бардаку і вчу дітей того ж. Нехай хтось подумає, що для мене ремонт і меблі важливіше дитини, але для мене важливіше дисципліна і (писала вже) навчити дитину змалку цінувати працю інших людей. Вважаю, що для всього є своє призначення: малювати на папері, їсти на кухні за столом і т.д. Мені було дуже приємно, коли один родич прийшовши до нас в гості потім сказав мамі: "Був у них три роки тому на новосіллі і тепер: навіть не видно, що там діти малі - нічого не знищено не зіпсовано" (це він порівняв з тим, як росли його діти: не були навчені цінувати змалку - не цінують і тепер). І справа не в тому, що я дітей муштрую, просто, якось само собою виходить, може старший має цю рису мого характеру. За малого поки мовчу, бо повна протилежність старшому.
     
  14. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Думаю шо це таки риса характеру(але і від батьків) бо буває таке коли в таких розумних - порядних людей виростають ну такі чудіки :)
     
  15. amazon

    amazon New Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    В мене малий теж нічого не знищив-стіни чисті.Побачимо як буде з доньками
     
  16. Solomiya

    Solomiya миється в бані

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    А у нас ще й собака на додачу!)) Якщо буду вигрібать кожен квадратний см, то мами у синочка не стане... то все зайве! Пропилососили, пил протерли і хай повзає дитя у своє задоволення)))
     
  17. misss

    misss New Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    На 100% згідна.
    До порядку потрібно привчати змалку.
    Я теж люблю сташенно порядок, а чоловік з малку до нього не навчений, за те, коли ми прибираємо свою кімнату, то як чоловік задіяний у прибиранні все блистить.
    Буду намагатися дитину також навчити порядку.