Чим ми вмиваємося?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Надька, 18 Лютий 2015.

  1. Zoya

    Zoya Member

    а що за виробник і де купуєте? мене ще склад цікавить.
    бо мій улюблений гель для вмивання перестали випускати, і я так і не знайшла йому достойну заміну.
    мило навіть м'яке нормально не очищує, а пінки взагалі...
    кілька гелів спробувала, і дорогих і не дуже, але склад такий хімічний. щось схоже на алергію, чи просто не підійшли(
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я це враховую по собі.тобто якщо десь якийсь прищик вискакує- то я одразу на ніч наношу той кремчик точково і на ранок запалення значно зменшується і підсихає. я не знаю, який результат буде, якщо висипів на обличчі багато або коли вони зумовлені демодексом
     
  3. Colnishko

    Colnishko Member

    Я замовляла в інтернет-магазині індійської косметики Чанді. Склад там йде більш натуральний, якщо й є, якась складова хімічної речовини, то вона зовсім невисока. А стосовно очищення, то цей гель мені більше сподобався ніж міцелярна водичка. Він ще заспокоює шкіру, а після того як вмилась, шкіра така ніжнесенька.
     
  4. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Дівчата, а хтось користувався натуральними милами ЯКА для вмивання? Склад у них наче такий чудовий....а от як ефект?
     
  5. gamma

    gamma Well-Known Member

    Я собі позаморожувала в формочках відвари різних трав і зранку протираю обличчя.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Я використовую для вмивання рідке мило "Кедр" від Яки, мені подобається, правда зараз перейшла на тверде мило "лікарський збір" (наїлася якось редиски і обсипало мене прищиками, тепер позбуваюся тої кропив'янки), наче не погане, обличчя не сушить (на диво), але якогось вау-ефекту наразі не побачила.
     
  7. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Я також, в мене відвар ромашки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    оооо, це просто супер такі протирання. Я в аптеці купила різних травок, запарила і протираю, ще туди пару капель лимона. Чудовий тонізуючий і пробуджуючий ефект
     
  9. Zoya

    Zoya Member

    це мабуть й під очі добре? треба спробувати)

    індійську косметику я люблю! зараз пошукаю шо це за магазин) дякую.
     
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    під очі дуже добре такі кубики. Гарно від синців позбавляють, особливо якщо потрібно терміново виглядати файно))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  11. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    А я зараз вмиваюсь милом ручної роботи (нульове). Я багато чого спробувала для вмивання, але наразі це мило - найкраще з усього.
     
  12. Colnishko

    Colnishko Member

    Теж хороший варіант, а головне з позитивним результатом. :girl_smile:
     
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    я би сказала з дуже позитивним))) гарно тонізує лице зранку
     
  14. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    А мені зовсім таке протирання не підходить. Лице надто червоніє і довго потім оте червоне сходить. Пробувала кілька раз, та все ніяк. Навіть не приємно вранці таким холодним протирати личко))) імхо.
    Можливо ще раз спробую якось в сильну спеку))
     
  15. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Порадьте якийсь хороший гель/мус для вмивання для комбінованоі шкіри (щоки нормальні, Т-зона схильна до жирності), але щоб добре очищував (люблю таке відчуття дууууже чистоі шкіри) і по можливості пори звужував. І по ціні щоб доступно...:rolleyes:
     
  16. Zoya

    Zoya Member

    Порошок мильних бобів класно очищує! Але це більше як маска. Я раз на тиждень користуюся. Додаю олію жожоба - то взагалі супер)
     
  17. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    А де таке купити?
     
  18. Colnishko

    Colnishko Member

    Я теж купую порошок мильних бобів й використовую не лише для обличчя, а й для тіла, робила маски для волосся. Дуже ефективний та універсальний, я задоволена результатом після нього. Доречі, купувала в магазині індійської косметики Чанді.
     
  19. Zoya

    Zoya Member

    Купувала я в інтернеті, на МейкАпі. Марки Chandi. А олія жожоба давно в мене, вже без етикетки - виробника не підкажу. Але олійки зазвичай в аптеках купую.
     
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Це вам балансуючий гель потрібно. Доречі в Холлі Ленді є для такої шкіри непогані гелі і пінки для вмивання. У мене особисто цукрове мило, дуже ним задоволена, і відчуття свіжості про яке виписали, присутнє
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2015 ---
    А мені до вподоби збір різних травок)))
     
    • Подобається Подобається x 1