Чиї дітки ходять в яслі?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bazooka, 16 Листопад 2007.

  1. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Моя в садочку взнала про бабая, і коли кажу що немає ніякого бабая, доказує мені що в садочку є. Ну і фрази, які видає мені при кожній образі - "ти нечемна, я тебе більше не люблю, всьо", 100 % не вдома, а в садочку почула. Ну і варто враховувати, що крім виховательки ще є няні, які теж не мало впливають.
     
  2. yutsick

    yutsick Загублений

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    згідна, що так воно і є і було колись. Мені одногрупник розказував,що вихователька, коли вони були нечемні казала- несіть шматку, кладіть на стіл зара буду пальчики відрізати. Це просто садизм. Проблема в тому, що неможливо одразу визначити яка вихователька попадеться саме вашій дитині - нажаль. Ісаме гірше, що вихователями не дуже то хочуть йти працювати то жнависококласних спеціалістів важко потрапити. І не гарантія , що в дорогому садку все буде гладко- там теж є вихователі і няні.

    Додано через 4 хвилини
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    А моя дитина як приходила з садка починала говорити половину слів на російській мові а половину незрозуміло базікати. Просто в групі були російськомовні діти і діти які погано говорили.
     
  4. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Сама я в садочок не ходила, тому моє уявлення про цей заклад, як такий, завжди було надзвичайно негативне. Коли влаштовувала старшу донечку в садочок, то було щось жахливе: я, віддаю свою кровиночку чужим людям, просто мачуха якась!!! Мене реально десь із місяць перед датою Х щоденно боліла голова, просто з нервів. Крім того, дитина в мене активна, самостійна до «безобраззя», незалежна в своїх вчинках і поведінці, у зв’язку із чим я передбачала щоденне вислуховування типу: «А ваша дитина сьогодні....».
    Словом, як співають у собаки-мушкетери у мультику: «Вот наконец настал тот час..» і що я можу сказати – дитина на протязі тижня звикла до садочку, перестала плакати і з часом навіть полюбила туди ходити. Я рада, що моя донечка ходить в садочок, тому що сама я навряд чи змогла би так організувати її день, щоб було і з користю, і цікаво. Крім того, нам пощастило, що всі її друзі з якими вона бавилась в одній пісочниці десь приблизно з року, ходять в одну групу. Тому мабуть адаптаційний період був таким коротким і ефективним. Дітки не почували себе самотньо, бо були в колі друзів.
    З молодшою донею я вже не переживала таких душевних мук, але звикала вона до садочка десь 2 місяці. Я схильна вважати, що причиною послужило не бажання вихователів обтяжувати себе новими дітьми у період літніх відпусток і в той час, коли моя дитина вже була морально готова до того, щоб залишатись на цілий день нас елементарно від футболили, бо на їхню думку ще не час. От після того і почались проблеми, плачі, істерики. Зате тепер – ніяких проблем. Мої діти люблять ходити в садок.
    І якщо можна, то декілька порад – не шукайте садок далеко від дому, це може стати проблемою, коли почнуться дощі і сніги, а якщо Вам ще й на роботу бігти, тим більше. Якщо є така можливість, то постарайтесь, щоб ваша дитина і діти ваших подруг-сусідок ходили в один садок і навіть в одну групу, якщо діти ровесники. Це дасть вам багато переваг – по-перше дітки швидше адаптуються серед тих кого вже знають, а по-друге – у разі непередбачуваних обставин ви зможете розраховувати на те, що подруга забере вашу дитину і вона не сидітиме остання, сумно виглядаючи за мамою. Давайте дітей в садочок влітку – це найкращий період адаптації, діти багато гуляють, бавляться і звикають до нових обставин, а з вересня вже починається навчальний процес.
    І ще одне, якщо життєві обставини вас не змушують – не віддавайте дитину в садочок у два рочки, пожалійте дитину. Три, біля трьох – це оптимально, а в два це зарано, в такому віці дітям ще треба мами. Ну, здається все. Дякую за увагу.
     
    • Подобається Подобається x 12
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Хто-небудь знає, де можна знайти які-небудь гуртки для 4-річної дитини в районі початку Шевченка-Городоцької?
     
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    трамвай №7 і на Погулянку
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Syana

    Syana New Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Привіт! Якщо хтось водить дитинку в садочок на Науковій, 32 або поблизу є ще один (на жаль № не памятаю - біля 6 райвідділу)- напишіть будь-ласка свої враження про ті садочки, особливо про ясельні групи. Дякую.
     
  8. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Перечитала всю цю гілочку, бо теж стою перед питанням з вибором садка для свого Ігорчика, одну спробу вже робила, відфутболили і сказали , що запишуть на поч.травня в порядку "живої черги"....я собі це смутно уявляю і після перечитування почала сумніватися чи варто 2річного взагалі вести в садок чи краще нехай посидить ще вдома (а сидить він з татусем), нам 2 роки в березні і було б ідеально почати перед літом ходити , щоб привикнув, бо вже і тато хоче на роботу дуже...я в пошуку садочка теж в р-ні Сихова, якщо хтось має позитивний досвід-зголосіться...дякую
     
  9. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    У нас виникла наступна проблема: дітки в садочку ходять у памперсах!!! Бо вихователька - старша жінка після операції і вона себе геть нічим не напрягає. Тому діток періодично забувають посадити на горщики.Через 3 дні наша Катруся почала робити свої справи у штани, хоча до горщика привчена була вже півроку! Я жалілася завідувачці, але результату це не дало. Наразі сидимо вдома.:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    в мене в перший день дитина прийшла з садку і не сідала на горщик, бо казала няня, що не знає як розщіпнути бодік ;)
     
  11. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Ну, це трошки не стосується сучасності. Але коли мій синочок вперше повернувся з дитсадка (це було майже 3 роки тому), то почав по-дорослому ходити в туалет на унітаз, а не на горщик :) Сам собі підставляв бебік (це така назва для підставочки дитячої), сам, тримаючись за труби, вилазив на унітаз, сам злазив. Тому в цьому сенсі садок вплинув дуже позитивно.
     
  12. Olia

    Olia Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Всім привіт! Я тут вперше! І в мене теж проблема із яслами на Сихові. Я теж чула про "живу чергу" в садочку №40, а сама я ходила зі своєю дитиною в №130, і мені ще пів року тому сказали, що мість на це літо нема, і щоб приходити, коли дитині буде 3 роки...бо в них дітей записано на три роки наперед:8: Отакі от справи!!! А ще на Сихові біля реабілітаційного центру Джерело щось будують, кажуть щосадочок...може хтось щось чув???:confused:
     
  13. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    чутик такі ходять про то, що там будують якийсь супер приватний садок, але хто зна коли його вибудують і чи матимемо змогу туди попасти, і чи це взагалі правда...
     
  14. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Оленко, якщо Ви щось знаєте про ці садочки, поділіться, будь-ласка! Ще хто щось знає про садочок на Круп"ярській? Недавно переїхали на Дорогу Кривчицьку, тож збираю інформацію про можливі варіанти..
     
  15. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    а до вас не ближче садок на Д.Кривчицькій? чи не добрі відгуки про нього. А на Круп ярській садок-це мій "рідний".не знаю як зараз, а раніше було супер.добре, що садок знаходиться далеко від дороги і в зеленій зоні. А щодо вихователів- треба радитися з тамтешніми батьками.В цьому ж районі можу порадити садок на Некрасова-ніби непогані відгуки від колишніх сусідів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    я скажу так.....можна прийти в садок і вас на другий день приймуть.....тільки це питання грошей
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Ми ходимо в садок №44, досить пристойний, вважаеться одним з кращих на сихові, це р-н Іскра.....завідуюча ну дууууже зговорчива.....тобто за певний " благодійний внесок" вас беруть без проблем
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    То нічого...нам 2 в вересні виповнювалось а в садок нас взяли ще в червні
     
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Ми ходили домовлятись в садочок "1,2,3"на Петлюри-на наступний вересень.сказали підійти в березні,але впринципі завідуюча нормальна жінка.думаю проблем не буде.
     
  20. alondra

    alondra New Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Я теж хочу запитати,чи хтось віддавав дитину в 1,5року,бо біля нас садочок приймають з 2-ох років,а мені потрібно раніше.