Чи хтось має відгуки про Інститут вертебрологіїї та реабілітації?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Jenis, 26 Жовтень 2018.

  1. Jenis

    Jenis New Member

    Добрий день. Людоньки порадьте будь ласка. Я у Львові проживаю тільки рік. Тому не знаю до кого звернутись за порадою.
    На осінь починає як завжди боліти сильно спина. Маю проблеми в кожному відділі хребта (лордоз,кіфоз,протрузії грижі Шморля).
    Вже дістало жити з хронічними болями.
    В інтернеті найшла Інститут вертебрологіїї та реабілітації,знаходиться на проспекті Червоної калини та на Кульпарківській.
    Чи хтось там бував?Можливо є відгуки. Буду вдячна почути.
     
  2. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я лікувалась в них, але в Івано-Франківську. Ходила на масажі, то була задоволена результатом.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    у них доволі професійний підхід, мені все сподобалось
    а заняття на їхніх тренажерах Давид дуже полегшили болі в спині,
    дивно що я не знала, що такі існують раніше
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відвідала на Кулпарківській аж 2 чи 3 сеанси масажу. Нереально болячи робили, залишались синці. До того робила масаж в інших клініках та у інших масажістів, тому маю з чим порівняти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Jenis колега на роботи там виправив спину. Тільки там курс лікування допоміг, до того важчого 3 кг піднімати не міг, проблеми з нагинанням мав. там проходив курс вправ і масажів.
     
  6. peresmishnyk

    peresmishnyk New Member

    Маю досвід, і наразі не можу однозначно сказати позитивний чи негативний.
    Запишу собі тут, заодно.

    Проблеми із спиною мала давно, але суттєво загострилось все після некоректного виконання однієї із вправ, – були страшенні болі і не могла розігнутись десь з місяць. На МРТ дві протрузії і одна екструзія (при чім, зміни давні, і не викликані власне тим заняттям, яке було у залі), і ще додатковий "букетик".

    Зверталась у ІВР на Кульпарківській, оскільки це було місце найближче до дому.

    Мені не зовсім сподобався підхід лікаря, оскільки не знявши повністю гострого стану (було декілька уколів-блокад, котрі не надто допомагали), мені зразу призначили масажі + міостимуляцію + ударно-хвильову терапію. Курс тривав 5 днів (далі закрились на карантин), і якщо чесно я не те що не йшла, я ледь виповзала із кабінету, так мені було після тих масажів погано – за 5 сеансів результату було 0, і ще вийшло так, що в той момент дуже мінялись масажисти і лише один із них був більш-менш ок (принаймні після того сеансу я змогла трохи розігнутись і стан був легший). Після кожного сеансу приходив лікар, запитував як я – кажу, зле, болить – "Ну ок, ударно-хвильову сьогодні не робимо, зробимо укольчик". І таких укольчиків було штук 5 мабуть, впродовж всіх відвідин.

    Після 5 сеансів ІВР закрились на карантин, легше мені не стало, і мені порадили "Пити німесил".
    Жодних медикаментів, жодних порад – ну там гімнастику робіть, не закидуйте ногу на ногу, частіше вставайте і розрухуйтесь.

    З послабленням карантину, мені зателефонували і запропонували безкоштовну консультацію у лікаря.
    За той час я таки пропила німесил із олфеном, стало трохи легше, втім ідеального стану так і не побачила.
    Лікар подивився, наклеїв тейпи (чесно, от що з ними, що без них) і порадив відвідати тестування на тренажерах DAVID, – тут досвід був приємніший, пройшли із тренером декілька тренажерів, де вимірювали гнучкість та силу, які моя "спина" видає в тих чи інших вправах, було цікаво дізнатись ці речі про свій організм. На основі цього мені мали б побудувати програму занять – тут я ще в роздумах, чи продовжувати лікування у них, чи все ж спробувати іншого лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а як вам ударно-хвильова? бо мене так болить, що навіть за безплатно не готова витерпіти
    перед тим говорила з працівницею їхньою, перекинулись декількома словами, то їй дуже подобається і допомагає:girl_impossible:
     
  8. peresmishnyk

    peresmishnyk New Member

    Та ніяк, якщо чесно – мене боліло дуже, не так в процесі, як опісля – десь за годину-дві місце, котре "обробляли" починало нити і віддавати у всі можливі точки. І так день-два. Лікар запевняв, що то очікувана реакція організму, але щось мені то не сподобалось.

    Ударно-хвильової було лише два сеанси, можливо якщо пройти всі 10, як було рекомендовано – то покращення і було б, а так тільки біль.
    Фактично у мене чергувалась ударно-хвильова в один день і блокада на другий день. Що від того, що від іншого – паскудно.