чи всиновили би ви дитину?..

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем duncan, 2 Березень 2008.

  1. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Дуже люблю цю тему і не раз перечитувала і тішусь кожним разом, як лише бачу нову мамусю , що усиновила дитинку!!!!! Дякую Вам щиро за те ,що робите щасливими і себе, і маленьких Янголят!!!!
    Я сама народила і виховую двох діточок, але про усиновлення теж була думка, і навіть не думка , а велике бажання і то нещодавно.
    В квітні ми з Лілею попали в лікарню з дуже важкою формою пневмонії... Вже майже здорові, чекали на контрольний рентген у коридорі в черзі...І от підійшла жіночка ,із маленьким хлопчиком на руках. Дитя до мене посміхнулось і я закохалась у величезні голубенькі оченятка із війками як у Мальвіни! Спиталась жіночку, як звати її хлопчика, вона відповіла:"Богданчик...Але він не мій. Я його просто тут супроводжую. Він з дитячого будинку...Від нього відмовились...." Неможу і зараз описати всі ті почуття, що мене тоді переповнювали- одночасно і біль , і розпач, злість(як можна відмовитись від такої дитинки?????????!!!!!!!!).....А Богданчик лише ніжно посміхнувся і потянув до мене ручки...І тут нас покликали на рентген...
    Коли я прийшла до дому, я чоловікові всі вуха прожужжала про цього солодкого хлопчика. Думаю про нього і зараз...
    Але враховуючи те,що всі мої сили зараз спрямовані на лікування Лілі...я розумію, що не зможу віддати сповна цій дитинці(бо відколи є проблеми із Лілею, я дуже мало часу проводжу із сином) , а Богданчик заслуговує на саме найкраще і максимум уваги та любові батьків.
    От я живу і вірю, і дуже сподіваюсь ,що це маленьке Сонечко, усиновить найкраща мама. Таку дитинку не можливо не любити. Лише секунда погляду тих оченят, і він у моєму серці на все життя....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. MissO

    MissO Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Я теж не раз задумувалась над цим питанням - а чи змогла б я? Я працюю в школі і маю справу з різною віковою категорією дітей. Аналізуючи свої думки, можу сказати, що дуже невелика кількість чужих дітей (в моєму випадку - учнів) мені подобається, з роками я зачерствіла до чужих дітей, дякуючи моїй роботі. І ось через це я не раз думаю, що я, мабуть, не готова до такого відповідального кроку. Чоловік, напевно, більше схильний взяти дитину, але йому ще не доводилося тримати себе в руках, коли якесь дитя виводить тебе з себе, а ти мусиш терпіти. Я думаю, що той хто хоча б трохи працював у школі, мене зрозуміє)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Перечитала темку, сиджу ревлю... сльози горохом... Завжди знала, що світ не без добрих людей! Дівчатка-мамусі, ви молодці!!! Дай Боже вам, вашим діткам і родичам міцного здоров'ячка!!! Таке щастя знати, що бодай декілька маленьких сонечок мають СПРАВЖНІХ маму і тата!! :girl_tender:
     
  4. Huculka

    Huculka Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Я думаю, якщо так щиро покопирсатися у собі, то майже кожне подружжя, яке вирішило всиновити діток, все одно переживало про готовність до появи дитинки у сім'ї (у нас із чоловіком так було). Більше того, такі почуття виникають і у виникали у моїх вагітних подруг. Це природний стан - мати невпевненість перед невідомістю. Але тут важливо просто вирішити для себе - чи хочеш мати діток і дбати про них. Якщо так, то питання чужих-своїх вирішується насправді якось само собою, тут дівчатка гарно писали - в когось тьохкає, а когось дітки самі обирають. Ми теж своїх особливо не вибирали - задзвонили і сказали, що є двоє маленьких братиків і маємо час до ранку подумати. Увечері наступного дня ми вже їхали потягом за тисячу км за нашими сонечками. І вже на місці побачили, що вони схожі на нас. Загалом коли ми їздили до діток, то зустрічалася з кількома парами, які теж були вже на стадії усиновлення - ви не повірите, але майже всі дітки були дуже схожими на своїх батьків (і спеціально їх ніхто не вибирав - якщо хтось бачив якість фото на сайті всиновлення, то зрозуміють мене - там часто ледь колір волосячка можна розпізнати). Просто у кожного свій час бути готовим. Навіть зараз, маючи вже двох синочків і люблячи їх сильно-сильно, часом собі дивуюся, як ми так знайшлися... Ми перейшли через дуже тривалий і затяжний період адаптації (більше півтора року), і часом здавалося, що вже немає сил, опускаються руки і ти починаєш сумніватися у собі, правильності виховання, настає момент, коли дитина тобі каже "Ти моя найгарніша мама в світі" і ти забуваєш про всі труднощі і просто любиш її так, як вмієш і відчуваєш...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • Подобається Подобається x 1
  5. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    це правда :girl_yes2:
    Вчора прийшли, як каже Настя - "нові" гості, і вона: "а це моя мама, я її дуже-дуже люююблююю, ну, дуже-дуже..." і кожен день по декілька раз підійте і каже: Мама, ну я тебе так сильно-сильно люблю-люблю!":girl_tender:



    ---------- Додано в 16:30 ---------- Попередній допис був написаний в 15:07 ----------

    То без сумнівів!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Huculka

    Huculka Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..


    А дітки ваші супер. Молодці !!!!!
     
  7. Seferi

    Seferi Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    І я тільки ЗА!!! Давайте зустрінемося
     
  8. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    [
     
  9. Seferi

    Seferi Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Дівчата, як ви там всі? Бо у нас зараз важкий період. Пов"язано це з нашим переселенням. Купа ящиків, торб. Малий болісно це переживає. Скорше всього має якісь страхи, бо постійно вимагає мегауваги з мого боку. Почастішали істерики. І головне тільки мені. Але все налагодиться скоро. Бо дуже переживаю за нього.
     
  10. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    В нас теж таке бувало в перший рік як відбувались якісь зміни: я на роботу вийшла, баба приїхала, у відпустку збирались і т.д.
    Якщо чесно, я не витримувала - плакала, з чоловіком сварились, почувалась ніякою, що не можу дітям дати належної уваги. Але!
    Тим більше, у Вас зміна припадає на період гострої адаптації.
    На щастя, це лише п е р і о д и, які минають.
     
  11. Seferi

    Seferi Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    І я досить часто плачу, бо почуваюся поганючою мамою. Але то все минає. Ми вже на новому місці. Нарешті є і у нас інтернет.
     
  12. Huculka

    Huculka Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Вітаю із переселенням. Стосовно істерик - Buriko добре писала, то так адаптація триває, тож треба перебути. У нас ще й досі такі істерики, що я не витримую, плачу сама - мої кльоцки істерять по черзі, періодами, як змовилися - тільки одного вже ніби попускає, за день-два другий зачинає ту пісеньку з вимогами, ляганнями на підлогу і плачами :)... Повторюють один за одним капітально :0
     
  13. Seferi

    Seferi Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Наш Гарбузик істерики закатує лише мені. Бо всі інші роблять все як він хоче. Зі мною важче))) Бо і в мене характер ого-го. Чоловік сміється, бо каже, що ми з Дмитриком однакові))). Тож малий намагається мене виховувати))). Малий хитрунець. Чоловік зачинає розмови про донечок. А в мене страх перед труднощами.
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. Seferi

    Seferi Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Нашому Дмитрику сьогодні ДВА роки. Дякую Богу за такий дарунок
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Я б всиновила. Чомусь зі самого дитинства думала, якщо не буде своїх то всиновлю.

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  16. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Тиша в темі вже рік :)
    Ау, мамочки, як справи? Може зустрінемося разом з дітками ?
     
  17. Seferi

    Seferi Well-Known Member

    Привіт!!! У нас все добре. Ростемо, криза трьох років рулить. Теж хотіла б зустрітися. Тільки думаю, як би то зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Huculka

    Huculka Member

    Привіт. Я і ми є, ростемо. Я вже писала вище, я двома за зустріч. Можемо домовитися в ПП.
     
  19. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Пишу в ПП!!!
     
  20. omeljana

    omeljana Well-Known Member

    А коли слухняний та чемний- то риса від вас))