чи всиновили би ви дитину?..

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем duncan, 2 Березень 2008.

  1. duncan

    duncan Well-Known Member

    я -- скоріше "ні", аніж "так"...
    а ви?...
     
  2. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    мені 41 жінці 37 -або ще одне зробим або всиновим(зараз маєм 3)і тільки українців-ніяких бідних дітей з азії чи африки
     
    • Подобається Подобається x 34
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Я з вами погоджусь.Можливо,якщо б у мене не було своїх дітей,я б відповіла "так".Не впевнена,що зможу полюбити чужу дитину,як свою.А людьми,які так роблять ,я щиро захоплюсь:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    А я страшенно мрію про те, аби всиновити дитину! Вже давно. І далі цю мрію виношую. На жаль, мій чоловік у цьому плані якийсь дуже вже консервативний... Я так час від часу питаю його, але завжди чую ту саму відповідь, що то не має сенсу. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 18
  5. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..


    я аткож часто думаю про те...
    навіть маю якусь душевну потребу: заритися на свій прадідівський хутір, мати там собак, коней і дітей...
    ніби відчуваю, що маю за щось відробити в цьому житті
    але я ще маю чоловіка, який потребує піклування як семеро дітей вкупі взяті і я точно знаю, що на хуторі він би знудився максимум за рік:)
     
    • Подобається Подобається x 15
  6. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    моя сестра двоюрідна всиновила трьох одразу. тепер я 10000 разів подумаю перш ніж всиновити хоч одного - та так це і повинно робитися адже діти це не тварини.
    так виходить що краще не всиновлювати, а приймати на виховання (тобто коли дитина не приймає прізвища батьків-вихователів) - держава помагає досить активно. сестра на трьох усиновлених дітей 90 грн. в міс. отримує.
    чому трьох? томущо якщо ви когось конкретно хочете взяти але не хочете за це платити вам треба додатково ще "інших" дітей брати - тобто несловянського походження, або просто хворих. моя сестра за те що зробила вже має Ласку Божу адже спасла малих від реальної смерті.
     
    • Подобається Подобається x 24
  7. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Скоріше, що ні ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Так, вже навіть тут писала, що не раз з коханим подумували про приватний дитячий будинок --- єдине, що дійсно брали б на виховання, щоб діти знали свої прізвища і т.д.

    Єдине, щоб Бог дав здоров"я і сили, щоб трохи грошей підзбрирати....аби ті дітки мали достойне життя.

    Я маю вдалі приклади: мій дяфдько взяв на виховання 4 - річну дівчинку, маючи свої 3. Батьки партнера по танцях теж взяли на виховання 11-річну дівчинку ( сину 20, його сестрі 4).

    Знайомі не могли мати дітей. Всиновили хлопчика. На його 4 день народження народили йому сестричку:))). Будете сміятись, але дівчинка зовсім не схожа на батьків, а хлопчик --повна копія татка:)
     
    • Подобається Подобається x 27
  9. kYula

    kYula Загублений

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Так,і тільки в Україні (тобто українця/цю)! Але, кажуть що це не дуже просто зробити...
    Розповідали знайомі //в яких нема ні фінансових, ні правових проблем. по 30 років, у шлюбі - 5, але кровних дітей мати не могли//, що хотіли всиновити хлопчика.
    Але спіткнулися з низкою проблем - довелось вскрізь давати хабарі...
    Витримка і гроші для чужих кишень - це те, що дало їм дитину.
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Шо там душою кривити - не зміг би ніколи. Хіба, боронь Боже, якась біда в родині чи товаришів, то прийняв би...
    А тако, з дитбудинку, брати чужу дитину, не знаючи що, звідки, від яких батьків, з якими генами в спадок і не знаєш що собі виховаєш на старість, які спадкові схильності в тої дитини з віком відкриються - ні за які бублики...
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    так є дуже часто. в моєї сестри було двоє, трьох усиновила і ще шосте маля народилося :) мій похресник збитошний :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Я не бачу потреби всиновлювати дитину, якщо є можливість мати своє. А от приватні дитячі будинки - інша справа.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Абсолютно погоджуюся із Самойловичем.

    Знайомі моїх знайомих всиновили хлопчика, батьки якого загинули під час екстремального туру. Обидвоє були спортменами, без шкідливих звичок, з інтелігентних родин.

    А інші виховують дівчинку (родичку), батьки якої загинули від "передоза". Нарколог попередив їх, що починаючи з 14 років може дещо "прокинутись". Хоча батьки сіли на голку, коли дитині було 3-4 роки.

    Ще один дуже далекий мій родич - православний священик з USA всиновив двох хлопчиків - старший - напів-індус, напів-японець - вчиться у коледжі, здібний математик.
    Молодший - чорношкірий, "з островів", зробив батюшку дідом, коли йому було 14 років. І ще мати його знайшлася, дістає батюшку з різних питань.

    Тож ... генетику не обминеш. Треба обов"язково дізнатися про батьків дитини, ретельно все зважити.
     
    • Подобається Подобається x 11
  14. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    знаю аналогічну історію
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. маюнка

    маюнка Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    так, всиновила б.
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    не знаю, але знаю, що то є велика відповідальність і кажу не сім раз відміряти, а сімдесят сім....
     
    • Подобається Подобається x 16
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    О, так якби я свого чоловіка прочитала. :sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    Ааа, ну то передайте мужу від мене вітання і міцний чоловічий потиск руки! :clapping:
    А ще, користуючись наданою мені можливістю, прошу виконати пісню групи Любе "Сирота казанская"...:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    хотілося б почути розгорнуту думку, а не "так" чи "ні".....
    [​IMG]

    я також можу написати "так", але це буде неправда....
    1. я маю дитину, свою власну і усвідомлюю ЯКА ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ....
    відповідальність за те, що з нею зараз, що з нею буде завтра, якою вона буде за кілька років, якою вона буде людиною взагалі!...

    2. всиновлена дитина -- не моя генетично і ніколи не буде....
    вона може мати, наприклад (не дай Боже) якісь генетичні хвороби, які проявляться у підлітковому чи дорослому віці....
    наприклад, психічна хвороба, і мені буде соромно за те, що (можливо!!!) це моя вина, що не перевиховав, чи не звернув увагу на це, коли це можна було якось виправити....

    3. гроші...
    банально, але факт!...

    4. кар’єра...
    якщо це буде не "хрест" на ній, то тре сильно "піднапрягтися", щоб кар’єра розвивалася....
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. маюнка

    маюнка Well-Known Member

    Відповідь: чи всиновили би ви дитину?..

    невже у рідних дітей не буває спадкових хвороб,які проявляються згодом? бувають:sad:
    гроші завжди потрібні на дитину - а як інакше?

    тут взагалі нічого не розумію. до чого ця фраза?
     
    • Подобається Подобається x 6