Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Milka, 26 Грудень 2009.

  1. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Дивуюсь як люди виграють по кілька разів в тих подарунках за репост))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lusin

    Lusin New Member

    Успіхів Вам!)
    --- дописи об"єднано, 13 Січень 2017 ---
    Завжди купувала лотерею на Новий рік у школі і жодного разу нічого не виграла((
     
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Так і не виграла тоді:girl_sad:, але купила ще кращий телефон ніж той , що розігрували. Так що я все одно у виграші.
    Але похвалитися маю чим:girl_spruce_up:! В новорічному гівевей в інстаграмі виграла сукню :dance3:, ще, правда, не отримала її, бо свята були. Я давно хотіла сукню такого фасону.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    подрузі подзвонили, що виграла подарунок в розіграші від торгівельної марки Ірен Букур (має їх карточку)
    потрібно прийти в магазин забрати
    цікаво чи багато таких переможців і чи не причина це заагітувати щось в них докупити)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Я з тих людей))) На "Шипишині" уже разів з 5 обід вигравала))
    А, із нещодавнього - виграла від Slastion запрошення на LvivFeshionWeek і використала за призначенням )
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Свекрусі дзвонили перед 8 березня, подарунок це знижка на набори. Різні набори , різна знижка
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ну от як завжди. Моїй ще паспорт казали взяти
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я теж маю карточку, і перед 8 березня мені писали смс, щоб прийшла забрала подарунок. і знаєте, що це був за подарунок?:)) крем об'ємом десь 5 мл., те ще й антивіковий догляд:) віддала мамі)
    а ще якось теж дзвонили, що подарунковий набір виграла, але треба прийти забрати в Києві, або замовити шось на сайті, щоб вони могли вислати Нової поштою до Львова. я на то купилася (деколи така буваю:)), і замовила фітоконцентрат для волосся, а прислали в подарунок бальзами антисептичний (30 грам ніби) і якийсь бальзам-регенератор для тіла. ну покищо не оцінила, але може то хто чим користується, і комусь підійдуть ті подарунки.
    а взагалі карточки Букур теж "виграла":) то якось в КК біля їх магазину стояла дівчина і пропонувала тягнути з вазочки листочки з призами, акціями. мені попалася знижка 75% на комплексний догляд. та дівчина сказала, що то рідко кому так везе, щоб аж така знижка. ну я подумала, а раптом справді (ніколи до того нічого не вигравала), то й купила шампунь і маску для волосся:) то потім мені ще й ту карточку на знижку дали. але якщо чесно, чи то в мене волосся не сильно на їх живу косметику реагує, чи то сама та косметика не сильно жива, але ефекту ні від маски, ні від фітоконцентрату покищо не відчула. напевно виникає питання - навіщо купувала ще раз той фітоконцентрат, якщо маска не дала ніякого ефекту?) ну відповідь - я даю деколи пару шансів, щоб зрозуміти, чи варте воно того чи ні. та й приємно "вигравати", хоч то ясно, що то більше реклама, ніж правда)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Бавилась десь певно 1,5 року в лото забаву.То називається "грати і не награтись" :)))Якось від нічого робити у вихідний сіла і підрахувала дебет-кредит того граня. о_О:cry:Кинулася того роверика. :bye2:А от якось був такий сайт одягу Бланшпорт.Там одяг був дорогий,гарний,а я все в розділі скидок рискала.Так вони мені завжди ще якийсь подарунок присилали(салатнички,курточку,піали,скатертинку).Файно було. :girl_dance:
     
  10. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Два роки тому виграла на день бухгалтера (а я бухгалтер) мультиварку... :girl_smile: того дня, я була дуже засмучена, що ніхто з босів так і не привітав ... То потім тиждень тішилась, що є у світі справедливість )))) Вигравала у вк манікюр гель-лаком і квитки у театр. І поки на цьому все :) Але головне брати участь у розіграшах, а там і повезе ))))


    апдейт: годину тому дізналась, що виграла класний календар фірми, де працює моя люба коліжанка :) І все-таки це дуже приємно ))))
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2017
  11. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Моя мала який тільки 5 років виграла більше за всіх в сімї.
    Конструктор ($80)
    Книжку ($10?)
    Дорослий велосипед ($700)
    Якусь модну подушку ($100)
    і ще всякі дрібниці які я вже не памятаю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Купіть пачку лотерейних квитків. А може якраз.:girl_yes2:
     
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Круто, але щось я так думаю, що це явно не українська лотерея)))
     
  14. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    Я не вигравала, але проводила такі конкурси: насправді, є люди, яким регулярно щастить :) навіть система Рендом їх "любить" особливо :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Виграла у ФБ два квиточки в кінопалац на тачки3, минулого року виграла квиток на концерт "друга ріка"
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ewgenia

    ewgenia миється в бані

    Очень давно играла в рулетку) Выиграла! Выигрыш тут же прокутили с друзьями. Больше не играла и не выигрывала.
     
  17. Fantazy

    Fantazy Member

    Скорше що агітаційна причина. Я вже тричі так в них вигравала. Правда подарочок забирала, але нічого не докупляла :girl_smile:
     
  18. NazarovaN

    NazarovaN Member

    Найбільшим виграшем був 1 грам золота, коли купувала телевізор у ФОкстроті (здається) то було на Сихові при відкритті магазину, давним давно, я ще була студенткою, десь 2008-2009роки, десь та пластинка золота ще валяється :girl_crazy:
     
  19. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Здається, удача вирішила мене тішити частіше)). Навесні у слінголотереї виграла гарний слінг, місяць тому у безкоштовному ґівевеї - снуд Oschaslings, а кілька днів тому виграла рукодільне намисто, зроблене гарною форумлянкою :girl_dance:
    У слінгу носимося із малюком, снуд і намисто будуть чудовими (і, думаю, улюбленими) деталями мого гардеробу :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. zlatozvjeta

    zlatozvjeta Member

    В 7 років виграла фломастери і можливість привітати львів'ян у "відкритий мікрофон" на пл. Ринок.
    Діло було у 1995р., це був день Львова, він тоді проводився восени, пам'ятаю як сьогодні ) А потім тріснула моя надувна кулька білого кольору з малюнками і день був зіпсутий.
    А два роки тому виграла сертифікат у Брокард на 500 грн. за участь в опитуванні.
     
    • Подобається Подобається x 1