Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Milka, 26 Грудень 2009.

  1. Milka

    Milka Moderator

    Хочеться запитати всіх, чи були у вас такі приємні миті коли ви щось вигравали: чи то конкурс, чи лотерея, чи якісь спортивні змагання, тендер.....і т.д.:girl_claping:

    А ще хочеться знати що ви зробили чи зробите з тим виграшем, це напевно скоріше відноситься до лотереї бо призи за конкурси більшість залишає собі(якщо це не гроші, хоча і гроші теж залишають собі)).:girl_in_dreams:


    Я по житті багато не конкурсувала, в школі та університеті були змагання по бігу, хоч і прибігала інколи перша, але ніц матеріяльного :girl_haha: не давали (трошки уроків в той день пропускала, але ж на благо родіни).

    Кілька маленьких призів з конкурсів у дитячих журналах...було, було...шампунька, виделочка з ложечкою, слюнявчик і всьо:girl_cool:

    В лотерею максимум 5грн (лото-забаву раз в місяць якщо не забуду дозволю собі), але хочеться джек-поту. А що б я зробила з ним?
    Вирішила б квартирне питання, якийсь собі рахунок в банку і благодійність(моя маленька мрія)....це перше що прийшло в голову.
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ура, виграш....а далі найцікавіше.

    Да.....джек-пот це класно, також хотіла би виграти....але я в азартні ігри і в лотореї не граю взагалі, чомусь це для мене пуста трата грошей.
    А от якби виграла....нємєряно..... то я б :..... в мене матеріальні мрії.....
    1. Приидбала в передмісті Львова будиночок з землею, або землю і збудувала б будинок, і там би жила
    2. Окремо купила б квартиру в місті
    3. Машина для себе, ну і чоловік би поміняв на кращу....
    4. Поїхала б в тур по Європі
    5. Поклала б гроші ен-ну кількість на депозит, так щоб відсотків вистарчало на щомісячне безбідні існування і щоб я могла не працювати, або працювати так як подобається і там де подобається.
    6. Залишила б гроші на навчання за кордоном для малої....
    Быльше не знаю куди б потратила кошти.... залишиа б на всякий випадок.....життя довге, мало лі шо.
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Ура, виграш....а далі найцікавіше.

    Я ще в школі виграла у телевікторині. Колись на ICTV була передача "Карусель", де треба було відповісти на 5 запитань. Я написала листа. З 16 листів з правильними відповідями призовими були п'ять листів, а мій витягли останнім. Призи: альбом для малювання, олівці, фломастери, книга казок, фірмова футболка, наклейки. А наступного дня після розіграшу яка я стала популярна в школі!!! Всі питали, чи то я виграла, відчувала себе телезіркою, хоч звучало по ТВ тільки прізвище.
    А потім ще вигравала всякі дрібнички в жіночому і дитячому журналах.
     
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    Колись був такий магазин "Крез", ми там купили побутову техніку і по чеках був розіграш. Так от виграли тоді фен, плойку, міксер і ящик шампанського. Дуже класне відчуття.Хочу ще чогось серйознішого:girl_flag_of_truce:
     
  5. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    в автомати ніколи не грала.але одного разу йшла мимо і тримала 50 копійок.кинула і виграла 100 гривень(джек-пот).щастю не було меж,купила шампунь,бальзам.щось малій тай по грошах.
    а ще чоловік брав участь в розіграші в магазині,виграв гладильну дошку.але умовою була його присутність на розіграші.він забув і не пішов.приз розігрували ще раз.а в мене дошки якраз і нема.
    тепер має талончик на ще один розіграш 1 січня то вже каже що обовязково піде
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    Оооо, я згадала ще один свій виграш :girl_cool:
    Колись по хіт-FM, так років з 6 тому був якісь конкурс від презервативів Contex. Треба було в прямому ефірі додзвонитись, правильно відповісти на якісь там питання по відповідній темі. Ну от я подзвонила, правильно відповіла і виграла пару упаковок ( по 12 шт) тих презервативів. Виграш тоді був дуже кстаті )))
    А ще пізніше на тому ж радіо пару разів вигравала по кілька годин гри в боулінг. Правда цим не скористалась бо не мала часу, а там лише в робочі години можна було.
     
  7. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    мікрохвильова піч, два пилососа, косметика, відсоток в банку, 30 гривень, сумочку, косметичка.... це все що пам'ятаю. як згадаю ще щось - напишу.
    нам дуже везе на халяву...:girl_claping:
     
  8. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    В акціі від Бонду виграла музичний центр,термос,дорожню сумку.В лотереї 40 грн.,в акції від нескафе горнятко та блюдце золотисте,від садочку 12 літрів сочку:girl_flag_of_truce:
     
  9. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    Вигравала в Лото-Забаві гроші по 5-10 грн, а мої бабця і дідусь виграли у цій грі машину Таврію, але взяли її грошовий еквівалент, додали трішки грошей та купили іншу машину моєму татусеві в подарунок:)

    Ще була випадково знайома з дівчинкою, яка в лотереї від якихось цигарок виграла путівку на якісь острови, а в лотреї від якось алко. напою - кругосвітню подорож; і їздила вона і туди, і туди.
     
  10. yaskrava

    yaskrava Active Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    А Грін Карта як лотерея рахується? :)
     
  11. Лівсі

    Лівсі Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    Цього року в день св. Валентина в "Рукавичці" виграла 2 годинники: чоловічий і жіночий. Там був розіграш від ТМ "Французький бульвар".
     
  12. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    колись в лото забаві виграла 10 грн
     
  13. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    Ця темка створена щоб поділитися своїми виграшами будь-якої категоріїї не лише лотерея. Так що діліться своєю пригодою...
     
  14. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    не везе мені на лотереї,не любить мене фортуна.......
    но раз була виграла термос!:girl_smile:
     
  15. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    Я цю справу не дуже полюбляю,а чоловік навпаки-виграв в якійсь акції музичний центр,горняток різних ціла шафа,футболок купа,запальнички...А свекр помішаний на лото-забаві,в місяць витрачаї до 1000 грн. на квітки (!),але раз туди поїхав та виграв пральну машинку(пощастило).якщо порахувати скільки грошей витратив,то можна не знаю скільки таких машинок купити!
     
  16. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    В лотереях вигравала дрібні гроші. Колись на радіо був літературний конкурс, то вислала свої вірші -- виграла книжки. Вигравала косметику від журналів:girl_in_love:. А мільйон мене чекає...:girl_cool:
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у лотереях? Що з виграшем зробили?

    Не знаю чи це рахується як виграш)
    Я ще у 11 класі закреслила 1 лінію у лото-забаві, дозвонилася і поїхала потім на гру.
    Робили нам там екскурсію безкоштовну по Києву, фотки. Цікаво було. Ще й в телевізорі показували. Одноклавникам потім хвалилася.
     
  18. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Перший мій приз - КОКА-КОЛА! Поїхала я з татом в якесь містечко. Тато пішов по справах, а гуляла. Так було жарко і сумно гуляти одній, от зайшла в магазинчик і купила маленьку кока-колу в скляній баночці і попросила щоб мені відкрили. А продавець відкрила і каже ви виграли 2 л! Ви собі не представляєте яке то було свято! І той смак залишається святом і до тепер!
     
  19. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    мікрохвилбва піч,ел. чайник,сумку для візочка,памперси,горнятка,в лотереях 5-10грн.,годинник,...багато різних дрібничок...
     
  20. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    А я страшенно нещаслива на такі речі - ось для прикладу буде в корзині з десяти 9 виграшів і один невиграшний білетик, то я обов"язково витягну той невиграшний. Але минулого року 31 грудня сталося у мене диво. Мала вільну годинку і вирішила зайнятися трохи порядками, включила радіо. Тоді якраз проходила остання година акції, де можна було вислати смс-ку і виграти ноутбук. Я вислала та й забула, пішла з малим ще погуляти надвір. Але добре, що взяла з собою телефон. Спочатку здивувалася, хто це до мене дзвонить і щось дивне таке мене питає, а коли сказали, що це з Радіоману, і що ноутбук чекає на мене - моєму щастю не було меж! Пам"ятаю, забігаю до хати і кричу, що я виграла, то на мене трохи дивно дивилися...
    Ніколи не забуду того новорічного вечора - сніг літає, музика грає і ми з чоловіком щасливі їдемо додому з ноутом :) Та ще й чоловікові добряче носа втерла, бо завжди говорив на мене "дзєцко", якщо я участь приймала в акціях:girl_cool: