Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Viola, 10 Січень 2010.

  1. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    І ми не зробили ( прийдеться одіти плаття, чоловіку костюм і зробити знимку з батьками:girl_crazy: і сестрою, яка теж не подумала з нами окремо сфотографуватись... голови молодих заняті іншим і такі важливі досить речі, як фото з батьками вилетіло з уваги. Але головне загальна гарна атмосфера і враження.
     
  2. Zavalyashka

    Zavalyashka New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Своїм весіллям я була задоволена повністю. Все получилось як хотіла. Бо вчилась на чужих помилках ). От в цю суботу була на весіллі, то там фотограф і оператор мало не побились, навіть молоді їх успокоювали. Наскільки я зрозуміла, то оператор заважав постійно фотографу і влазив в кадр. Схожий випадок був перед моїм весіллям, коли я була за дружку, там вже фотограф дуже на себе все тянув і не давав працювати оператору. В результаті - молоді отримали відео де всюди в головній ролі фігурує фотограф. Навчена таким досвідом я вибирала фотографа і оператора, які працюють в парі. Так як я хотіла Ткача Юліана, якого тут хвалили так багато на форумі, то і запитала в нього з ким він би хотів працювати. Він відразу сказав, що тільки з Федорівом Ігором. Як результат - чудове фото і відео, і жодних проблем. Не знаю, чи часто фотографи і оператори конфліктують, бо всетаки працюють дуже вплотну і можуть заважати один одному, але я не хотіли рискувати.
     
  3. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    у нас конфлікт невеликий теж був. Фотографом була моя подруга, а оператором-людина з чоловікового каналу. То він її постійно цькував-там не стій, туди не йди, відійди, заважаєш.... Але вона свою справу зробила на ура навіть попри те, що обирала інший ракурс. Як наслідок, фото у нас дуже креативні і незвичайні, а 6-годинне відео наш друг-монтажер змонтував динамічно, на 3 хв. під пісню Oasis - I Believe In All. :girl_bye:
     
  4. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Весіллям ми задоволені на всі 100%, шкода, що все так швидко пролетіло... Незнаю як кому, все-таки всім не догодиш, хоча ми дуже старались, щоб гостям було цікаво, але я просто кайфувала від кожної хвилини!!! :girl_in_love: Звичайно були дрібниці, яких можна було уникнути, але настрій в день весілля мені було важко зіпсути, я така щаслива ходила :girl_in_love:
     
  5. Kvitkalilia

    Kvitkalilia New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Весіллям було дуже класне, всім задоволені, тільки все дуже швидко пролетіло. Правда був один неприємний момент хлопець моєї подруги (не хороша людина) вкрав телефон у чоловікового брата, і через це були трошки розборки.
     
  6. Marjanagor

    Marjanagor New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Весілля було класне не зважаючи на деякі моменти:перукар запізнилась на 2 години,зробила мамі таку зачіску що прийшлось мити голову,на одній з ям на дорозі весільний торт перекинувся в машині,і вже як виявилось пізніше ми прогадали з музикою,фото і відео,і ми не уточнили коли я маю чоловіковій родині дарувати подарунки і я їх їм дала на другий день-весело:)))
     
  7. Witlof

    Witlof Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Весілля було зовсім не таким, як я його собі уявляла, зате було весело. Була гарна музика, веселий тамада. І всім запрошеним сподобалось. А для мене весілля пролетіло як мить. Так довго готувались, а так швидко злетіло.
     
  8. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    моє весілля було таким, яким я і хотіла. Єдиний нюанс - ніч перед весіллям в бігудях ;)
     
  9. ManyuManyu

    ManyuManyu New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    наше весілля пройшло саме так як я його планувала. Я хотіла весілля, старанно до нього готувалася і продумала практично всі деталі. Гості допомогли, щоб все пройшло справді весело, ми були дуже задоволені і всі гості теж ))
     
  10. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    На той час ( 7 років тому) наше весілля було саме таким, як я хотіла - ще довго гості згадували, що так весело і забавно їм давно не було) І ми згадуємо цей день тільки з найтеплішими емоціями. Але звичайно, якби робила саме зараз, було б іншим майже все. І не тому, що я чимось була незадоволена, просто прогрес так пішов уперед, що тенденці і віяння цілком інші - дивлюсь на сучасні фотороботи весільні і просто захоплююсь - які ж зараз з'явилися талановиті молоді фотографи..Свіжий підхід, нестандартність постановок, або ж найкраще - їх повна відсутність, просто вміння схопити природність і моменти цілковитого щастя!:girl_smile:
     
  11. tann

    tann New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    я весіллям задоволена, але було одне но, не взяли відеооператора..Це трішки мене засмучує коли згадую про весілля...
     
  12. МotoMata

    МotoMata New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Наше весiлля було навiть кращим, нiж ми собi могли уявити. Це насправдi був один iз найкращих днiв у життi. Я завжди думала, що щаслива, усмiхнена молода - це все гра на камеру, а виявилось, що так бувае насправдi. :)
     
  13. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Готувалася до цієї події пів року, а пройшло, як одна година, так швидко...
    Вже після весілля деякі моменти хотіла змінити, але в загальному забавою задоволена!
     
  14. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Ми готувалися майже три місяці , не можу сказати що з самого дитинства мала якусь певну картину цього дня , просто завжди хотіла , щоб була як то кажуть файна забава і щоб гості були задоволені , врезультаті все так і вийшло. Я повністю задоволена .
     
  15. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Я своїм весіллям теж задоволена, було веслео і мені і гостям ( принаймні я так думаю))) Може тепер би щось і змінила, але час не повернеш, тепер є тільки спогади.
     
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    От і моє весілля минуло. Дуже задоволена цим днем)) Погода була супер. Я так в Бога просила сонця, і цілий день було сонечко. Ми всюди встигли , ніде не спізнились., часу на фото було аж забагато . З того що не дуже сподобалось , це коли їхали на шлюб , і додали газу, злетів букет з машини... трошки пошкодився , але добре що хлопці мали скотч , і ми його приклеїли до машини. А другий момент був коли прийшли на розписку , знаєте як то стоять перед дверима молоді., йшла інструкція що як має бути, та "пані "взяла в руки коробочку з обручками , відкрила її щоб подивитись чи є колечка , і тут моє випало. Я не забобонна , тому нічого страшного не сталось , але це те що я б змінила як змогла.
    Дуже задоволенна закладом. Леополія нічого не вкрали, Бо чула різні відгуки про заклади. Музика Супер !!! гурт Акорди серця" Доповнили наше свято .
     
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Завжди чула від дівчат, що день весілля - найщасливіший в їхньому житті. Після свого можу сказати - це ж яким треба бути мазохістом, щоб хотіти це пережити!? Я від початку весілля не хотіла взагалі, на тій всій процедурі настояли родичі і чоловік. За тиждень до дати почав лити дощ і похолодало (весілля 1 червня). День перед весіллям я на манікюр в чоботах і плащі їздила, дощ стояв стіною. Але я якось уваги не звертала, не в моїх силах хмари розігнати. На щастя зранку виглянуло сонце і світило рівно дотого моменту, поки ми не вийшли з дому і розсілись в машини. По до розі до церкви мене чи то від тісного плаття, чи від хвилювання, чи від швидкості, бо ми запізнювались на шлюб, страшно стошнило. Ригала перед цілим весільним ескортом на очах всіх родичів :girl_cray: Приїхали до церкви, дощ лиє як з відра, я несу в руках плаття, наді мною тримають парасолі, але вони нічого не дають, дощ лиє по плечах. В церкві, коли нам розстелили рушник і я глянула на чоловікові мешти, мені чуть серце не стало, всі в болоті. І він тими мештиськами по моїми руками вишиваному бісером білосніжному рушнику:girl_cray: виходим з церкви, я кидаю цукерки, вони літають по мокрих парасолях, ніхто їх не ловить(((( Розсілись по машинах, я реально хочу додому! Їдем в зал і я розумію, що мене знов тошнить. Бачили ви коли-небудь наречену з задертим вище колін платтям, бігаючу по заправці в пошуках туалету? От і всі на заправці зібрались подивитись. Коли ми приїхали в зал, я першим ділом погнала в туалет чистити зуби і приводити себе в порядок, то ж зараз обряд цілування буде! Далі вже все пройшло дуже швидко, я чекала пристойної години,щоб кинути букета і поїхати додому. Бачили б ви здивування гостей, як відразу після кидання букету я вийшла вже передягнена в джинси, светер і кросовки. Гулянка ще десь годину тривала.
    Підсумок: була б в мене можливість вернутись назад, я б і під дулом пістолета не згодилась на весілля
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Моя бідна племінничка чуть не вмерла у суботу. Замовила сукню, бо в нас тут замовляється спец пошив. Так от. Салон зробив помилку і замовив їй сукню на десять розмірів завелику. Вона бідака всі очі виплакала. Весілля через місяць. Нову замовляти займає 2 місяці.

    Весело!!!:girl_feminist:
     
  19. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Ух нічого собі:girl_impossible:
    Хай тепер ночами працюють щоб встигнути до весілля! Наполягайте на цьому!
     
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Ваше весілля могло би стати непоганим сюжетом для фільму!:) зате все було без банальностей, не так як у всіх)
     
    • Подобається Подобається x 1