Чи роблять Вам компліменти?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Кольорова, 7 Вересень 2009.

  1. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Колись учні-старшокласники питали:
    - А що ви робите у вихідні?
    Я:
    - Відпочиваю!
    - То давайте відпочивати разом))

    Ех, давно це було :girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мені останній місяць говорять, що я - чарівна :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Мені востаннє казали краса від Бога. Думаю, то був сарказм, бо реально не дуже виглядала, ще й розчервонілась, бо поспішала.
     
  4. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Стук в двері. Відкриваю така в піжамі, з хвостиком, не намальована. Стоять дві пані (напевно свідки), бо були з журнальчиком й питають:
    - Доброго дня! а батьки вдома є?
    Я спочатку не зрозуміла, які батьки?) ніби самі живемо...кажу:
    - Ні, на роботі вони!)
    Занавєс))) чи плакати, чи сміятись)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    А я тепер просто обожнюю, коли доцік на людях *мамає*
    Враховуючи, що вона на голову вища за мене, а екстер"єр в нас майже не відрізняється, в мене відбувається прямо побутовий ор..зм, коли доцік в магазині кличе мене *мамо*, а оточуючі, слідкуючи за її поглядом, здивовано витріщаються на мене:girl_in_love:
    Минулого тижня якась пані пів години перепрошувала, щоб спитати, чи це моя рідна дочка. :girl_crazy:А літом сусідка питала чоловіка, чи я його друга дружина, думала, що доцік від першого шлюбу))))( ми з доціком виглядаємо приблизно в одній віковій категорії, якщо з лупою не приглядатись до целюліту на сідницях:blush:) Дай Бог здоров"я тій сусідці, мій чоловік став втричі уважніший і щедріший:)))
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 3
    • Смішно Смішно x 1
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Я останніми часами тону в компліментах :girl_blush2:. І зовсім не тому, що я красуня, чи супер-пупер доглянута дамочка:girl_blum:. все набагато простіше і приємніше --- в малюка період компліментів ! В мене тепер все суперське, і я вся най-най-най...
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. Melian

    Melian Well-Known Member

    То треба,мабуть дочекатись коли в малявки такий період буде, бо від чоловіка фіг дочекаєшся( він у мене твердо впевнений що не вміє робити компліментів,тому з нього й слова не витягнеш((( перший і останній раз зробив комплімент на наше весілля. Але цього мені й не сильно треба - варто глянути на нього і я вже знаю чи я гарно виглядаю -його погляд і поведінка вже самі по собі роблять мені копліменти:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  8. Angelinamalina

    Angelinamalina New Member

    Хлопці на вулиці частенько роблять компліменти та запрошують на каву)Та в мене є кому пригощати кавою))Друзі кажуть,що гарна та завжди посміхаюсь)
     
  9. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Angelinamalina на каву. Мені щастило на коньяк)) Але теж є кому пригощати)))
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Зі статті психолога Михайла Лабковського. Прочитала і згадала цю тему
    а ось решта статті 13 правил, которые изменят твою жизнь к лучшему: рассуждает Михаил Лабковский
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

  12. Zluka

    Zluka Member

    З останнього (вчора, від хлопця на роботі) - гарно пахне моє волосся ))) дрібничка, а приємно ж то як :girl_crazy:
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені не роблять компліментів, виключно - факти :)
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    ага, я б теж від такого співробітника після таких компліментів старалася подалі триматися. На такій відстані щоб як мінімум до волосся не міг принюхатися :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Zluka

    Zluka Member

    Та чого стара? :) Я також думаю, що то трохи «не той во-во»... попахує не надто простим компліментом.
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Orman @Akina якось все відносно. Сьодні он мені друг , після обіду в нас, видав - "так смачно і цікаво, як ти, навіть мама не готує". І якось так сумно і смішно мені стало:girl_impossible:. Ліпше би сказав, що в мене волосся кльово пахне:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Zluka

    Zluka Member

    Клас !!!)))
    О я такому компліменту дуже тішуся :) ще й як взяти до уваги, що я не надтохороша господиня з не завжди чистим холодильником :girl_crazy:
     
  19. jylanda

    jylanda занууууда

    Котлєтками? ;) Жартую! Але друг насправді вам зробив гарний і щирий комплімент! Ну а щодо компліменту про волосся, то якось близько він би мав бути, щоб відчути. В мене є колега, якого я називаю красунчиком, він мене красунею, завжди жартуємо, під моргу ємо, а потім хвалимося фото діток;) Він своїми, я своїми;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Zluka

    Zluka Member

    То й було близько:girl_crazy:... я нахилилася над ним, до його компа, помогти йому. Він стажер.
    Більше ніж на такий комплімент, він в курсі, що розраховувати не можна, бо маю 2-ох живчиків та й різниця у віці величенька. Все відверто без лишніх ілюзій.