Чи роблять Вам компліменти?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Кольорова, 7 Вересень 2009.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Не страшна :) просто попадаються безсовісні. Або такі що встидаються привернути до себе увагу, зробивши вам компліпент, і таке буває. Думка у них про вас хороша :)
     
  2. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Компліменти говорять досить часто..але я певно не вмію їх приймати..90% сказаному ну неможу повірити і вони мені, ці компліменти, задоволення не приносять взагалі..завжди таке враження, що людині щось від мене треба)))
    Найцікавішим був комплімент, що мені запам"ятався - це коли один хлопчина пів вечора за мною бігав, казав, що чоловікові моєму дуже пощастило і випитував чи немає у мене сестри схожої на мене, двоюрідної, троюрідної..всерівно, головне, щоб була така як я..:girl_crazy:
     
  3. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    І мені досить часто роблять компліменти. Але я не вмію їх приймати...Завжди якось так знічуюся і не знаю, що відповісти... Особливо часто мені говорять, як молодо я виглядаю, ну прямо на студентку 1 курсу, а не на пані викладачку))))
     
  4. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    колись часто робили, а після одруження тільки чоловік...і на тому дякую!!!:girl_wink:
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Так це ж чудово)))Мені теж часто не вірять скільки мені років.Особливо коли я в спортивному костюмі,або в джинсах і балетках..Всі думають,що мені десь 22-23.. а мені вже 28)))))))І це тішить мє самолюбство:girl_crazy:
     
  6. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    А мені чоловік робить компліменти, а тепер частенько від дітей чую-"Мама, ти така гарна, в тебе такііііі клааааабуки класні"))) Приємно:))) Взагалі тепер частіше чую компліменти, бо віджила з малих дітей і хочеться гарно виглядати, а раніше не до того було.
     
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Також, щось вже клабуків захотіла:girl_wink:. Хочеться нарядитись, десь піти, на якесь весілля повеселитись. Але так компліменти мені роблять, зараз найбільше знайомі кажуть що після родів добре виглядаю. Але мені то хоч так не здається, але все ж приємно.
     
  8. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    І мені роблять теж, особливо що гарні очі, тай не тільки..., а ще що молодо виглядаю, на років 18, хоч мені добавити ще + 10.
     
  9. Gulena

    Gulena миється в бані

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Ой, компліменти частенько роблять, але я завжди шаріюсь так, мої румянчики мене видають :) А бувають якісь такі сумлівні, що ти не можеш здогадатися чи це комплімент, чи що взагалі тільки що відбулось )))
     
  10. Міла

    Міла Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    А я від своїх студентів компліменти часто отримую. І найприємніше те, що більшість з них прозвучали після завершення навчального процесу і здачі предмету, а не як підлещування.
     
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    аналогічно)) мені здається, що взагалі не вмію компліменти приймати, або ніяковію одразу, або починаю якусь дурницю казати, наче типравдовуюсь))
     
  12. Gulena

    Gulena миється в бані

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    да-да, я також виправдовуюсь ))
     
  13. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Мені теж вчора випускник сказав, що я для нього була промінням сонця на нашому факультеті.. Щиро так.. І приємно мені, бо направду багато вклала у їх групу.
     
  14. Furiya

    Furiya New Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Мені це знайоме. Я навчилась просто багатозначно посміхатися і хай кожен сам вкладає якісь потрібні йому сенси в цю посмішку))
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Мені щось останнім часом не роблять компліментів!)))) Тре задуматися...
    частіше чую - ой як ти зхудала на ніц від мами, свекрухи...
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    зараз мені коханий каже яка я файна дівчинка, коли я виходжу з "мамського образу"(джинси, футболка, хвостик на голові і тому подібне), а стаю "дівчинкою"=платтячко, підбори, зачіска і т.д. :)
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    ага, як мудро Ви все ж таки поводитесь)) треба спробувати)))
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    о, я таж для свого часом "маленька", "дівчинка" і "зайка". Незалежно від того, чи в джинсах я, чи в сарафані, чи на підборах, чи в мокасинах, але, мабуть, буваю така "зворушливо юна" )) Хоча мені дзеркало каже, що молодість моя тю-тю. ))
    Компліменти від чужих людей отримую: а) коли мені хочуть щось продати; б) коли з мене витягують якусь послугу (деколи підлещуються на перспективу); в) якісь недолугі або смішні "компліменти", на які відповідаю такою багатозначною посмішкою, що після довгої паузи наступний комплімент в намірі нарешті мене вразити стає ще більш дивним; г) справжні, щирі компліменти, тобто спонтанні. Нехай останні бувають не так вже й часто, але як же приємно чути не тільки "солодку брехню". ))
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    мені також чоловік ще й досі робить компліменти.хоч і не часто(20 років разом)але і малюк починає йому допомагати-мама гаана тобто-гарна.і навколишні також компліментики закидають.приєєємно .
     
  20. hryka

    hryka Member

    100 %. Хоча я собі ще зарахувала від перукарки. А колись перебирала пошту і
    найшла лист-комплімент, і тепер так дивно було його читати. Ніби то і не мені писали)