Чи правильно дитина прикладена до грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 19 Серпень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    А ще геть пляшки, соски і дєвічью грудь з голови.
     
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    НАщо вам того режиму? Якраз від режиму молоко і пропадає. Дитинка сама собі з часом режим створить.
    І сціджувати не потрібно нічого.
    І накладки то є зло.

    Обов'язково зателефонуйте консультантові.
     
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    У вас дитина погано бере грудь не через її форму чи розміри, а із-за соски і накладок. Дитина пристосується до ваших грудей, тільки треба трошки повчитись прикладати. Забрати пляшку і накладки, бо це від того буде лише замкнуте коло. Не треба ніяких режимів, дитина має їсти стільки скільки хоче. Чим швидше ви заберете соску і накладки, тим легше виправити прикладання і тоді все буде добре.
     
  4. Марго

    Марго Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    Ми так захопилися навчанням істи, що не набрали в вазі зовсім! Я викликала 2 рази лактолога з лактації нього центру з Батальноі. Наш педіатр сказала нам перестати бавитись і терміново догодувати дитину.
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    А скільки вам? З якою вагою народились?

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    не тих кличете! консультанта викликали?
    що значить бавитись? ви не бавитесь, а даєте дитинці найліпше! відкласти всі справи, залягти в ліжку, і годувати нон-стоп!
     
  7. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    Дівчатка, як то виправити? Подекуди малий буває дуже розбурханий, і смокче заради заспокоєння. Таке прикладання триває зо дві години. Тричі молоко через верх виходить, і обидві циці вже виїли, а далі смокчем і злостимось. Захват у малого правильний, та якось так язиком він стискає сосок, що після таких прикладань маю запалені протоки- почервонілі і печуть.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    заспокоїтись. Вам в першу, другу і третю чергу. Не шукайте собі проблем. Ляжте з дитиною і дихайте, всьо.

    у вас не в грудях проблеми.
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    Дівчат, порадьте мені щось, бо маю сумніви щодо правильності прикладання доні до грудей. Раніше того не було, а відколи вона почала крутитись і випинатись на циці (через животик певно), то при смоктанні в неї такі прицьмоки виходять, так ж не має бути. Я ніби пильную, щоб ротик відкривала добре, ареолу захоплює, нижня губка добре вивернута. Поки молоко не тече перші секунди, то спокійно нормально смокче, а починає молоко текти, то і ковтає так , ніби залпом, і ті прицьмоки. Так само потім, коли вже на циці довго, то знову нормально смокче без лишніх звуків. Як то скорегувати? Бо то ж я так розумію повітря проходить, наковтується .
     
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    У нас теж якийсь час були прицмокування і ковтання повітря. Ніяк то не могла скорегувати, з часом само минулося. Якщо дуже сильно тече молочко, спробуйте може позицію для годування поміняти, наприклад, щоб дитина лежала у вас на животі.
     
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    Коли наковтується повітря - то звідти і дискомфорт в животику. Спробуйте в позі коли дитина зверху в мами на животі. Ще можна лежаче, тоді молоко не так сильно тече. Найсильніше тече при годуванні коли мама сидить.
    При годуванні слідкуйте за захватом і притисніть дитину ближче до себе. Якщо захват не добрий, заберіть і знову дайте. Коли на приливі молоко сильно тече, заберіть цицю, дайте йому трохи стекти, а тоді знову прикладайте.
     
  12. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    У нас період тріщин завершився ще в пологовому. Прикладаю ніби правильно (хоча то, напевно, все ж варто перевірити). Але постійно є відчуття болю в сосках - рушником торкнутися не можу. І коли синок прикладається, особливо до правої груді - то в перші хвилини біль просто неймовірний. Причиною може бути коротка вуздечка? Чи все ж недобре прикладаю?
     
  13. Petrova

    Petrova Member

    І я вже в відчає, потрікали обидва сооска, і теж в пологовому, не можу його правильно прикласти, бо величезні маю соски...ввечері аж плачу, і температура була....що робити??
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    якщо ви у Львові, то дзвоніть консультантам, вони найкраще допоможуть. для сосків пурелан добре. і виходьте з відчаю, головне зараз діяти, а тобто наладити прикладання і все буде добре, потерпіть трошки. Я в перші дні по 10 раз прикладала знову й знову. якщо не так взяла, пальцем допомагала і виймала сосок з ротика і наново. головне, щоб дитина широко відкрила рот і щоб сосок був на рівні носика
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    То я і сама розумію....
    Слідкую за захватом вже ото 2.5 місяці, як даю цицю, ротик відкриває широк. Як смокче, то губка нижня вивернута, хоча я не можу сказати, що внизу вся ареола в роті, нєа, ніби все роблю як пишуть, а вона всерівно собі вже як смокче, то по-своєму бере... А виглядає то так, що як смокче, то ротик не є дуже широко відкритий, ну і цьмокає як молока прилив , ні лежачи на мені, ні нам двом на боку не змінює ситуації... Я вже не знаю, чи можна то змінити? І чи прикладання нормальне , якщо ротик не супершироко відкритий і внизу не вся ареола в ротику. З іншого боку мене нічого не болить, тріщин ттт не було ні разу, молока є огого скільки. То я вже думаю, може просто в неі ротик маленький?
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2015 ---
    В мене перші дні таке було.. Я і душ прийняти не могла.. Потім все пройшло. При годуванні боліло лиш перші секунди.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Я думаю, що маленький ще ротик. В мене були схожі думки на початку. Ніби все правильно робила при прикладанні, а ротик синочка був на ареолі не широко відкритий. Але в 4 місяці я чітко побачила, що захоплення в нього значно краще, напевно синок підріс і відповідно ротик виріс
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Вже вкотре читаю про телефони консультантів не можу зрозуміти де їх шукати - скиньте мені в ПП, будь ласка
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    ось тут є
     
  19. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    в мене також так було. але я кликала консультанта, і в пологовому лактолог і лактолог, що потім мені зціджувала застої, - всі в один голос казали що прикладена добре. вже десь з 5 міс. я яскраво бачу вивернуту губу, відсутність прицмокування і повних захват ореоли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та власне і мені і в пологовому всі, і положна потім казали- ой як добре бере груди. Але вона не відразу цьмокала так. Коротче певно дійсно чекати треба.... Мене просто мучить то, що напевно від того в неї ті газики, які іі мучать. Часто викручується, спить неспокійно..