Чи правильно дитина прикладена до грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 19 Серпень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Техника правильного прикладывания к груди


    Дуже часто всі проблеми із ГВ починаються саме із самих перших хвилин, а саме із першого прикладання дитини до грудей.
    Якщо дитина погано бере груди то варто чекати:
    тріщин сосків,
    лактостазів,
    маститів,
    дитина не буде набирати, чи дуже мало буде набирати у вазі,
    ....
    за результатом дослідження "Оцінка знань та консультативних практик медичних працівників з питань грудного вигодовування у закладах Проекту"
    ця тема для того щоб більш конкретно розглядати саме прикладання дитини до грудей, бо як то кажуть "Доля потопаючого в руках самого потопаючого" а як ми бачимо із результатів дослідження на наших медиків нема що надіятися із їхнім рівнем знань і тому потрібно надіятися тільки на свої сили.

    Вартує переглянути!

    Відео

    Правильне прикладування


    Подаем грудь удобно

    =====
    Устраиваемся поудобнее
    Устраиваемся поудобнее
     
    Останнє редагування модератором: 16 Листопад 2015
  2. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    В мене дитина в більшості випадків добре прикладається, але коли перестає їсти і просто ссе, то вона з"їжджає ближче до соска і в мене відчуття наче малий щелепами мені нагризає ареолу дуже. Як можна це виправити? Бо відчуття доволі дискомфортні, коли їсть, то їх нема, а от коли ссе чітко відчуваю його щелепи, іноді і прикусує :girl_sad:
     
  3. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    Маю підозру, що у нас "безболісний варіант неправильного прикладання"... найбільше насторожує поганий набір ваги в дитини (по 450г за 3 і 4 місяці), а також деколи сплюснутий вигляд соска після годування. Всі мої спроби і намагання якнайглибше подати дитині груди закінчуюються невдало... вона всеодно бере їх по своєму або не бере взагалі. Чи можна ще перевчитись у такому віці? Я у відчаї
     
  4. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    А як виглядає ссання грудей дитиною з короткою вуздечкою язика? Питаю, бо все ще шукаю причини неправильного прикладання і відмов дитини...
     
  5. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    Потрібно вуздечку язика подивитися. При короткій вуздечці язик малеча далеко не висовує, або взагалі не висовує. При плачі виглядає як сердечко, краще показати хірургу або педіатору.
     
  6. Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Дівчата, може є якісь зображення як прикладати дитину коли сосок впавший. Розумієте - дитинка зовсім категорично відмовилася їсти ту цицю.
    І якщо є такі зображення чи стаття - то чи можливо ще відновити молочко в тій сісі.
     
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Спочатку мама дивиться сюда
    ,
    тоді слідкує за правильністю захвата.
    Частіше прикладати дитину. Якщо відмовляється брати (поки відмовляється) зціджувати, інтревал 1,5-2 год.
    Щодо
    тут потрібна мамина впевненість в тому, що дитина має їсти з обох грудей. І терпіння, розуміння, наполегливість в поєднанні з ніжністю. Найкраще залягти з дитиною в ліжко на цей час, щоб був постійний контакт шкіра до шкіри, і ненав*язливо пропонувати ту грудь. Можна спочатку в напівсонному стані давати.
     
    Останнє редагування модератором: 30 Вересень 2010
  8. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    я як лежала в роддомі моя сусідка мала гігантську соски... десь 6-7 см в діаметрі... як такий сосок правильно має їстись? просто сьогодні в передачі сім"я від а до я, була така ситуація, по моєму все що там сказано було про прикладання брєд... а то що показали як правильне прикладання /як раз на такі великі соски/ також по-моєму не правильно було...
     
  9. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    і ще відео для тих, хто хоче розібратися з прикладанням малюка.
    Тут добре дуже показано співвідношення ніс-сосок і стартове положення малюка. Зверніть увагу, наскільки більше ареоли малюк захоплює знизу (знизу = там, де підборіддя дитини)! І як сосок йде до неба дитини в сам момент захоплення грудей.
    І ще дуже добре видно, що таке "розкритий рот".

    http://www.youtube.com/watch?v=RzptXRlEMV8

    ще одне відео де покроково показано :

    1. як виглядає пошукова поведінка дитини, коли дитина хоче прикластися до грудей;
    2. положення мами і дитини при годуванні в позі "колиска";
    3. як тримати і подавати груди;
    4. прикладання по кроках: як правильно прикласти дитину до грудей;
    5. як виглядає ефективне смоктання, коли дитина інтненсивно смокче і ковтає молоко;
    6. асиметричне прикладання;
    7. як дитина засинає і сама випускає груди.
    http://www.youtube.com/watch?v=ocZSn0yzE2M

    а це фрагмент лекції з грудного вигодовування: розповідається про правильне прикладання до грудей і декілька поз для годування.
    http://www.youtube.com/watch?v=ADSiJeQpJ5s
     
  10. tokiN

    tokiN New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Доброго дня!Дуже сподіваюсь на Вашу допомогу...Подруга другу добу після КР,молозива достатньо,дитина доношена,але дуже великі груди і в малого проблема захопити сосок(слабенько відкриває ротик...)Годує сидячи...Може якесь інше положення...???Дякую!
     
  11. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Однозначно не скажеш, в чому проблема, може бути у формі соска, може вуздечка язика в дитини, може неправильне положення. Якраз сидячи досить вигідне положення, але з "перехресної колиски", тут детальніше http://breastfeeding.narod.ru/supprt.html і тут про прикладання http://breastfeeding.narod.ru/latch.html
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    як дитину примусити відкрити рот широко? доня геть перестала широко відкривати. голодна злиться, а рот тільки трішки відкриває. я вже пробувала під час ссання запихнути більше ареоли всередину - не виходить. ще одну грудь, де сосок твердіший і більший вона бере краще. тобто так само не багато захоплює спочатку, але потім втягує більше ареоли - і все нормально. а інший сосок у мене маленький і гірше виражений - то ніяк. мені вже пекти стало.
    вже пробувала на борідку трохи надавити, щоб відкрила більше - відвертається.
    але коли позіхає чи плаче - то може широко рота відкрити, тобто їй не болить відкривати рот.
    п.с. зникає одна проблема з ГВ - з’являється інша(((
    п.п.с. ніяких дурників, догодовувань. слінг, СС, ручки. єдине що, то доня почала кулака і пальця смоктати недавно. намагаюся забирати з рота, коли смочке, а коли гризе, то дозволяю.
     
  13. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    підкажіть будь ласка. коли зціджую пару крапель чи щоб в носика закапати, чи на краплі, то на ареолі в різних місцях просочується чи то молочко чи то що. чи можуть бути то мікротріщини на ареолі і що робити? бо коли дитина їсть, то ареола трошки пече.(чи то пов"язано з білінням соска якось?)
    і ще таке. в мене нема чітко вираженого соска і дитина не захоплює грудь (пролітає мимо, скільки не вчили), а всмоктує(спочатку витягує собі сама сосок, а потім в "правильну позицію"). чи можуть виникнути від того тріщини?
     
  14. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    У мене проблема.. Після першої дитини була впевнена, що з другою проблем не буде, але вже в ПБ зтикнулась з першою - мала не хоче широко відкривати рот, як довго я б не чекала на нього, по 10 хв бувало ,вона плаче і відкриває його як "рибка" тільки трошки. Я навчилась "запихати" їй цицю і "підпихати" ареолу, відхиляючи губку, але вона випльовує її тримаючи сосок. Коли я поправляю, вона взагалі відпускає цицю і кричить знов шукаючи її. Так впродовж 1-го годування може бути і по 10 разів. Зараз вже з"явились тріщини між соском і ареолою, чого я так боялась, ГВ стало болючим.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Лютий 2016
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Запасайтесь терпінням. Груди даєте тільки в широко відкритий рот. Скеровуєте сосок на ніс дитини і чекаєте поки відкриє широко. Можна спробувати легенько натиснути пальцем на нижню щелепу, щоб пояснити дитині чого від неї чекають. І обов*язково виключити соски, дурачки, пляшечки, накладки.
     
  16. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Я одного разу пробувала чекати, чекала близько 5-7хв, терпець зрештою увірвався у обох...З її сторони вереск на всю квартиру, з моєї головний біль від того крику. Зрештою запихнула в шиоковідкритий плачучий рот і ми почали їсти. Але доводити дитину щоразу до такого крику, задля того щоб рот відкрила, мені совість не дозволяє.
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    не знаю, чи я правильно робила. моя дитина до певного віку (мабуть десь до 6 місяців) не відкривала майже ніколи рот широко. я постійно підпихала пальцем. або бувало так, що вона спершу візьме трошки ареоли, а потім за перший-другий смок затягувала більше.
    але у мене ніяких проблем з тріщинами не було.
    п.с. не сприймайте за пораду, просто в нас так було.
     
  18. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Ха, в мене таке не проходить.В широко відкритий кричачий рот я цицю не запхаю, вона нею давиться і ще більше верещить, потім мусить заспокоїтись і тоді все наново
    Терпіння в мене достатньо, більше 15 хв. можу чекати і всі вище перелічені поради сумлінно виконую. Але як на диво вона його НЕ ВІДКРИВАЄ, а тепер ще й язиком підсмоктує сосок як киця....може бути голодна більше 2 год. не їсти, а рот не відкриє.

    А моя навпаки випльовує, то я пів годування їй допихаю....
     
  19. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Ви направляєте сосок в ніс? Спускаєте дитину трохи нижче відносно себе (щоб було легше відривати рот)?
     
  20. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Точно так, як показувала мені mamanata, коли я приїхала ще з малим з пологового.Тільки тоді вдома я побачила як то вони махають головою і відкривають той рот широко, але з малою я вже незнаю,що робити. Я пробувала і пробую все, малий як біля носа зачував запах молока, то той рот аж дерся. А мала навіть чуть не відкриє, язика висуне і лиже як кицька. Тепер вона з 5-10 разу засмоктує сосок, тоді я допихаю ареолу і так ми ласуємо:girl_smile: