Чи потрібен в хаті телевізор?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Вересень 2009.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А який у вас пакет? Бо є ж купа класних каналів - Нат Гео, Діскавері Сайнс і т.д.
    в нас всі хто мають тарілку, нарікають, що крім арабських каналів нічого немає. Всі цікаві розвиваючі канали наче б то заблоковані і доступні лиш в каб.мережах.

    Якщо є Смарт ТВ, то можна поставити собі на ТВ додатки SSiptv i ForkPlayer. Перший показує понад 200 каналів(правда більшість з них російськомовні((. Там є майже весь пакет TV1000, дитячі, ну і всі, що в пакетах Волі. Другий додаток включає майже 20 різних додатків-кінотеатрів(типу Кінопростір, Filmix.net через які можна дивитись серіали і кіно). Але тут звісно є залежність від трафіку - нема нету(або поганий) - нема каналів. В нас є обидва додатки, то ми тепер ТВ майже не дивимось.
    Мало того, що плату піднімають, то ще й періодично по одному каналу віднімають.
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    в нас саталітарка(точніше дві) з платними каналами, одна людина в нас таким займається, кидаємо йому наприклад 100грн, він поповнює в баксах якусь там карточку чи рахунок, то поки дивимся платні канали(діскавері та інші) воно помаленько з того рахунку знімає гроші( вроді 1 цент / год)(100грн може вистачити на 2-3 місяці , залежить як часто переглядати платні канали, а в нас ввечері постійно діскавері і платні мультики нік джуніорс) ще на пульті є хатинка, де є ютуб,Filmix.net, і ще різне, де можна дивитися фільми , серіали, мультики в різній якості. але мусе бути нет.) Наприклад фільм в 1020 якості наш нет не стягує, дивимся 720 або 480(якось так) платних каналів є дуже багато-дісней,нікелодеон, тв 1000, діскавері, хісторі, рибалка , спорт, для дорослих і повно інших різних
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Olelesia

    Olelesia Brow-master

    Чесно кажучи,телевізор-це просто коробка, яка нам постійно щось нав*язує.
    Я живу бенього вже майже 6 років.
    Ще ні разу не відчула якогось дискомфорту.
    В мене не має дурниць в голові пов*язаних з новинами, передачами і ток-шоу,які транслюють.
    От самі посудіть: дивитесь ви новини, хвилюєтесь за ситуацію в країні, накручуєте себе,як все тяжко і погано. В мене бабця все так близько до серця приймає, співпереживає, хвилюється, що серце її не витримає такого стресу. А ми ж то не знаємо, як воно по ту сторону екрану все відбувається. Все або заннадто добре, або-погано.
    Що до ток-шоу чи похідних передач телевізійних, то теж там нічого такого особливого. Вони скоріш нав*язують вам якісь комплекси ніж мотивують, хочуть постійно вас прив*язати до себе, показати якусь сенсацію.
    Це особисто моя думка.
    Якщо порівняти мене і того, хто дивиться телевізор-це дві різних людини.
    А подивіться, які зараз мультики показують-це просто справжні гібриди і нічого людського не має в тих героях. Я рада за тих, хто на цьому заробляє шалені гроші. Але я противник таких мультиків. Єдине , що би я радила мамам-так це давати дивитись мультики на англійській мові. Діткам легше і доступніше дається запам*ятовування. В них працюють асоціації, іноземна мова буде в них на слуху. Це великий плюс.
    Особисто я нічого не втратила, навіть навпаки-зберегла свої нерви, можливість мені кимось щось нав*язати. Якщо ви впевненна в собі людина і з якоюсь ціллю і метою, у вас не буде часу на перегляд телебачення, а знайдеться час для книги, яка може збагатити ваш словниковий запас, розуміння,знання і промотивувати. Всім бажаю зробити вірний вибір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    @Dominika, @KUSJ дякую за інфу. Донесу до чоловіка - хай щось вирішує. Бо безперервне цикання пультом по колу за 150 грн/міс це не варіант. Інтернет хороший, фільми дивлюся онлайн без проблем.
     
  5. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Все просто:пишете заяву про відмову від їхніх послуг у них в офісі.Принаймні ми так розсталися із Воля-кабель.І зберігати розірваний договір.Потім приходить їх працівник та й відєднює кабель від вашого житла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1