Чи ображають ваших діток інші

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dasha, 11 Вересень 2010.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Тому для початку достатньо показати, що в дитини є захисник.
    Не варто навішувати на батьків ярлики до з‘ясування ситуації, ми сперечаємося про гіпотетичні речі.
    Варто піти з дитиною на майданчик і оцінити ситуацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @lesja.f підійти до дітей і сказати, що командувати де кому стояти вони можуть в себе вдома, а майданчик то місце для усіх і тд. Підійти до батьків дітей і розказати про заламування рук і тд, хай проведуть виховну бесіду, бо це вже перебор. Це при умові, що діти старші за вашого. Якщо малеча(5-7), то можна одразу до батьків. Я так робила...в мене теж добрячок, всі в нього друзі. Деколи його "обламують", в мене аж серце стискається, але переважно не втручаюсь, даю йому якось пережити реакцію самому. Коли перебор, то вже втручаюсь. Блін, діти часом такі паскудні бувають(я не про хуліганство) і ніякі аргументи "та то ж діти" не діють.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не навішувала жодних яоликів на батьків. Я сказала про вірогідність. І ця вірогідність дуже висока.

    Варто піти з дитиною на майданчик і не просто пройтися з дитиною перед кривдниками (скорше за все вони навіть не пам‘ятають кого вчора били), а таки сказати їм три лагідні слова. Шукати батьків вважаю неефективним. Хіба би вони були присутні.

    Може яна себе міряю. В мене найближчий с майданчик від хати в 500 м, серед багатоповерхівок. Там бавляться діти з усього мікрорайону. Батьків мало. Ходити поверхами їх шукати. Ну не знаю мені шкода мого часу, якщо я свій метод вважаю достатньо ефективним щоб мою дитину більше не чіпали.
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2020 ---
    Я в школі два рази була в ситуації «жертви» і моя культурна мама ходила до батьків кривдників. Ніц не помогло. «Мій хлопчик такого зробити не міг, це він так залицявся». А я стою коло неї як обпльована...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Orman я думаю, що по замовчуванню, мається на увазі, що батьки теж перебувають на майданчику.
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    До слова, ми свого вчимо на моральну образу -відповідати усно або залежно від ситуації ігнорити. Лише, коли тебе фізично ображають- віддати так само.
    Дали на карате, бо якийсь сум кругом.
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не перебувають. Якщо перебувають, то що це за батьки які дозволили таку поведінку? Який тоді взагалі сенс з такими людьми говорити?
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2020 ---
    Хлопчик @lesja.f зробив все правильно - дистанціювався, а потім тікав від сильнішого і переважаючого в силі нападника.
    І я так своїх вчу.
    Але як нападник хоче напасти, то такій малій дитині важко зорієнтуватись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Тоді могло й не бути, а цього чи наст разу можуть бути. Я підходжу до батьків не за вибаченнями чи визнання неправильної поведінки, а щоб "закрити гештальд"))) мені треба висказати батькам. Ну але так, то більше для себе. Ну і ще буває так, що мама на майданчику не визнає погану поведінку своєї дитини, ще й нахамить. А потім за рогом висварює дитину як має бути.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну ви може гештальт і закриєте, а у вашої дитини може осадочок залишитися. Ну то таке. Насправді я вас розумію.
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Тому, така дитина ніколи не усвідомить поганого вчинку і ситуації будуть повторюватись. Дитині ж показують приклад, як не визнавати ,не признаватись у власній вині. За рогом насварити, то вже пізно. І сварити не треба, лише виховувати і показувати поведінкою власною.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @lesja.f розгляньте можливість віддати сина на якийсь гурток типу карате як писали вище. Як це не сумно, але в нашому суспільстві треба вміти себе захистити. Добре, що все обійшлося. Ви напевно новини слухаєте/читаєте і самі бачите, які часом історії страшні бувають. Тим більше, що вік вже такий, що дитина хоче сама гуляти. І ви не завжди зможете бути поруч в потрібний момент. Розрулювати ситуації, які вже відбулися, трохи невдячна справа. Але і залишати все як є теж не добре. Ті діти зрозуміють, що їм то з рук зійде і далі так робитимуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Happy Fiancee він займається карате уже рік часу, просто у такій ситуації він уперше, видно що несподівався, і розгубився... Буду говорити з тренером, нехай потренує його що робити коли скручують руки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Про карате, айкідо і курси самозахисту.
    Карате не допоможе, якщо дитина (людина) психологічно не готова чинити опір.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Це до моменту, коли до 8-9річної дитини, яка сама гуляє, підійде «якийсь дядько» (чийсь тато), на розборки через те, що вчора його дитину образили. І не факт, що «кривдника» правильно впізнали.
    Метод залякування дитини можна використати, якщо вже всі інші випробувані і не дали ефекту.
    Я в такій ситуації написала заяву, і батьків та дітей вже «пресувала» адміністрація школи.
    З дітьми поговорила в присутності класного керівника і завуча з виховної роботи.
    Така мала дитина ще не зможе зорієнтуватися, якщо до того не мала подібного постійного досвіду. Мій старший зумів в реальній ситуації захистити себе тільки на четвертий рік занять в 6 класі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    З досвіду свого дитинства - реально ображають до того часу, поки не почнуть боятися - або того, кого ображають (дасть здачу. Сильно. Або підло), або того, хто за нього заступивася.
    Говоріння з батьками дуууже сильна рулетка в такому віці, тобто реально або це допоможе, або спровокує повторити, бо "вже сходило з рук", все залежить від реакції батьків
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gala

    Gala Well-Known Member

    Мою доньку в молодших класах ображав однокласник і навіть розпускав руки. Ми говорили з класним керівником, а вона з його батьками. Не помогло. Останній раз то вдарив ногою в живіт. Ми одразу пішли до знайомого з поліції. Він прийшов до класу і провів виховну роботу з ним і його батьками. Більше не чіпав...Тільки останній рік навчання в школі теж була з ним неприємна ситуація. Думаю це все залежить від виховання вдома. Кажуть ,брат молодший цього хлопця ще гірше себе веде між людьми.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Вимальовується цікава картина...
    Якщо вашу дитину виганяють з майданчика, а потім наздоганяють і викручують руки та пхають в живіт, ви, як батьки, повинні:
    1. Не підходити до кривдників, бо раптом то не вони і взагалі не підходити, бо вас можуть не так зрозуміти.
    2. Не говорити з батьками кривдника, бо це нічого не дасть.
    Інтересненько, однако...
    Якщо 8-10річна дитина гуляє сама на майданчику, це, для мене, означає, що батьки такої дитини автоматично дозволили дитині самій приймати рішення щодо вчинків і нести за них відповідальність. Тому має бути готова до діалогу щодо своєї агресивної( іншого слова не підберу)поведінки.
    Як бути якщо кривдник не перебуває з вами в одному соцугрупуванні-школа, гурток? І вищої інстанції немає...
    Ну і не варто плутати покарання і викриття кривдника. Ніхто не збирається притягати до відповідальності дитину, карати, упаси Боже... Але прийти і сказати "я знаю, що вчора ти поводився негідно. Май на увазі, твій вчинок не пройшов непоміченим.Ми тебе запам'ятали і будемо тримати руку на пульсі, в разі чого. І тд...випрошувати вибачення теж вважаю негідним. Якщо захоче, хай сам вибачається, але щиро.
    І щось мені підказує, якщо б обговорювали, що малі паскудники кидали камінням і розбили вікно, то всі б одноголосно казали знайти хулігана, та ще й збитки стягнути. А руки викручувати дитині то такоє...
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ви можете так вважати, але відповідальність несуть батьки.
    Збитки стягували би з батьків, і виховні заходи проводили б теж вони.
    Якщо дитина схильна до «агресивної поведінки», то це не допоможе.
    «Як горохом об стіну»
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Якщо кривдник буде знати, що в дитини є захисник, то допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В усіх ситуаціях, які бачила - таки допоможе. Принаймні, швидше шукатиме іншу жертву ніж знову лізтиме до того, за кого вже заступались, ну його, бабратись потім з наслідками, може якраз хтось "без наслідків" попадеться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4