Чи можна завагітніти за таких обставин?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем La esposa, 29 Липень 2009.

  1. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    ПиСи.. всі ситуації на перший погляд схожі, але причини їх виникнення можуть бути дуже різними.. і з тих причин варто починати, щоб не наступати на ті ж граблі.
     
  2. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Моя друга донечка тому підтвердження. Цикл нормальний, 28 днів. Теж після пологів мала тільки три чи чотири цикли, годувала ще старшу доню грудьми, на затримку навіть не звернула уваги, бо навіть припустити не могла, що то вагітність.
     
  3. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @iragonzales @Delfy здавала і посіви і все, все нормально , ніяких інфекцій не виявлено!
    На жаль, ніхто не знає, ніхто не може щось конкретно сказати ((

    Надіслано від мого SM-G900F, використовуючи Tapatalk
     
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @OlenaIvano ви впвнені, що Ви все здали? Ви були в одого чи двох лікарів? А патанатоми , що говорили? Вони також до речі беруть посіви...
     
  5. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @iragonzales все здавали ((і в малої при розтині теж нічого толком не сказали, причина яка ((
    Не знаємо, що і думати (


    Надіслано від мого SM-G900F, використовуючи Tapatalk
     
  6. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ви писали, що причина в/утробне інфікування, тому я випитую.... Хочу, щоб ви зрозуміли , що копатися в тому потрібно тільки з точки зору, щоб не дай Бог не повторилося....Невідомо, що там сталося, але Ви повинні бути впевнені зараз, що в тому плані у Вас все гаразд...
     
  7. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @iragonzales
    От власне, що ніхто і ніщо нам не може дати гарантії, що це не повориться.
    І це найгірше
    Лікар сказав, що за час його практики такого ще не було..і вагітність проходила без будь яких ускладнень.


    Надіслано від мого SM-G900F, використовуючи Tapatalk
     
  8. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Гарантій ніхто і нікому ніколи не дасть, таке може статися з будь-ким...Ви просто маєте зробити все по максимуму, підіть до 2 чи трьох лікарів, хай кожен напише свій список аналізів, здайте в кількох лабораторіях, перевірте чоловіка., перед здачею уважно перечитайте як себе підготувати до здачі аналізів...Коли все гаразд, то добре, вагітнійте собі на здоров'я, подбайте про своє здоров'я поміж тим, як фізичне так і психологічне...
     
  9. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @iragonzales так все і зробили, тепер єдина проблема-це відсутність овуляції (
    А так , то всі аналізи здані

    Надіслано від мого SM-G900F, використовуючи Tapatalk
     
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    А Ви впевнені, що нема овуляції, Ви прогестерон здавали? На який день циклу і який ваш цикл?
     
  11. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @iragonzales Узд показало, що немає
    2 місяці підряд я ходила і не було
    тепер чекаю на критичні і йду втретє
    Цикл в мене не стабільний, на Узд назначили прийти на 12день

    Надіслано від мого SM-G900F, використовуючи Tapatalk
     
  12. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ви питалися про це в темці як стати мамою, краще надалі писати там , дівчата багато зможуть скоректувати....Але УЗД ПОКАЗАЛо , то недостовірно, УЗд може багато що не побачити, бо дивиться людина, а можна і не побачити, коли фолікул тріснув з в точці віддаленій від датчика, рідини в животі можна не побачити. І ще питання в які дні циклу Вас дивилися, як часто? І що то за лікар, який не відправив Вас здавати гормони?
     
  13. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    А вам визначили, що у вас нема овуляції лише по одному УЗД? Імхо, то неінформативно. До того треба підходити в комплексі (відповідні аналізи+фолікулометрія)
    Фолікулометрія - як визначити, чи є проблеми з овуляцією?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @iragonzales гормони здавала орієнтовно місяць назад
    Огляд був десь на 8 день
    причиною походу до гінеколога було те, що затримка довга була (2 тижні)


    Надіслано від мого SM-G900F, використовуючи Tapatalk
     
  15. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Який у вас прогестерон? В який день циклу ви його здавали? Скільки раз?
     
  16. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дивляться ж на жовте тіло. Я б порадила до рпродуктолога йти, а не просто гінеколога.
     
  17. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Консиліум.
     
  18. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @iragonzales здавала здається на 8день
    0.50нмоль/л

    Надіслано від мого SM-G900F, використовуючи Tapatalk
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    В середньому скільки днів має цикл? Скільки разів були на фолікулометрії і в які дні циклу?
     
  20. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @Vittoriya ще на фолікуметрії не була, цього місяця на 12 день циклу маю йти до лікаря, там будемо бачити, що і як
    Ще лікування не було

    Надіслано від мого SM-G900F, використовуючи Tapatalk