чи можливо кохати двох?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем samaPoSobi, 5 Березень 2013.

  1. samaPoSobi

    samaPoSobi New Member

    не вірю я в такий бред,він мені рік мозок пудрить,каже-"кохаю тебе і її,не можу бути без. вас..."а я дура рік вслухала,вірила,любила.Таке прощала!!!зараз послала,не спілкуємося вже тиждень,така спокуса написати,та ні.ну невже ти не розумієш що боляче. таке чути,багато було доброго,ще більше поганого,та всеодно люблю,хтось скаже де знайти книгу в який були б всі відповіді,чи хоча б ліки,щоб не було так боляче.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    Книга називається Біблія. І на біль допомагає, і на відчуття самотності, і на багато чого іншого теж допоможе знайти відповіді.
     
  3. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    Був час і мені таке казав мій хлопець, вже колишній, з яким я зустрічалася 6 років , з яким справа йшла до весілля, після того, як мені подруги розповіли, що він, поки я в по молодіжній програмі в Німеччині працюю, зустрічається з іншою.
    До цієї розмови з ним мені так було погано - сама в чужій країні, в чужій сім´ї, а тут ще й така звістка.Та як почула по телефону фразу сказану вище, зрозуміла, що разом з ним більше не буду.
    Звісно, можна любити і двох, і більше, але якою любов´ю?
     
  4. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    Ніяка література вам не поможе. Просто треба знайти в собі сили не плекати непотрібні почуття, до негідної людини, а переключитися на щось інше. І як би це банально не звучало, але час найкращий лікар. Мусить то переболіти.

    Так у Біблії можна знайти відповіді на всі питання, але коли розумієш написане. Бо в Біблії так багато алегорій, що пересічна людина не все зрозуміє.
     
  5. Mary Levis

    Mary Levis New Member

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    Мала одного знайомого, який був закоханий у двох одразу! З однієювін зустрічався вдома, а з іншою зустрічався в місті де вчився. Оскільки відстань була немала - то відповідно ніхто не знав про існування одна одної. Проте прийшов час і йому все так прийшлось робити вибір. Він за тиждень похудав на 10 кг, але все таки вирішив залишитись з тією що зустрічався вдома. Я вважаю, що можна любити двох одночасно, і любов може бути одинаково міцною, але вибір треба робити рано чи пізно! Зазвичай такий вибір роблять дівчата, бо хлопці слабенькі для такого глобального вирішення. А Вам пораджу не спокушатись на написання есемесок чи щось в тому роді, переболить і Ви забудете, бо потім можете себе картати за те, що не зробили цього раніше!
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    а я не вірю що можна кохати двох водночас. бути закоханим -можливо. але закоханість минуща(якщо не минула,значить переросло в кохання))). не варто розриватися на двох, бо виходить що одній дівчині ти віддаєш лише себе половину, тоді як вона - всю себе.
     
  7. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    а я вірю і сама переконалась
     
  8. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    подобатись можуть багато людей, любити можна всяких різних, а кохати лише одного єдиного. інше питання, що кохання може з часом згаснути, або ...., або...
    але кохати двох - це просто невизначеність. треба зробити остаточний вибір
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: чи можливо кохати двох?



    ---------- Додано в 17:25 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ----------

    він - це одружений чоловік чи не так?
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    Ага і мені то все дивно читати...
    А раніше не було розуміння, що то взагалі-то чужий чоловік...
    Так якось дико уявляти, що чоловіки можуть мати сім'ю, а поза тим ще якихось дітей. Мені завжди було цікаво, чи нема в мене ніяких братиків-сестричок. Але то для мене дико і сумно...
     
  11. Vivaldi

    Vivaldi New Member

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    співробітниця моєї мами має вже 2 дітей від чоловіка, який одружений з іншою і також має 2 дітей.
    він любить їх обох. вони знають одна про одну і жодна не відпускає його. звичайно, більше часу він проводить з дружиною. але ця інша постійно чекає на нього.
    мені шкода трьох, але...

    це означає, що можливо кохати двох.
     
  12. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    Припустимо що таки можна кохати двох.
    Чоловік, про якого йдеться, любить двох і обоє про це знають? І не страждають? Той хто справді любить свідомо не завдасть болю людині, яку любить. Ні одній, ні другій. А якщо автор теми страждає, то той чоловік, виходить, її не любить - якщо любив, то не ставив би в таке становище і не заганяв в такий розпач. Мені навіть з такої точки зору все очевидно, хоча, може, я трохи категорична.
    Хіба ситуація як в попередньому дописі: всі щасливі, всі при своїх інтересах.
     
  13. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    я от собі подумала - а як з тим в країнах, де дозволено мати кілька дружин? чоловік кохає кількох чи про кохання там не йдеться - шлюб з розрахунку, робочі руки для господарки, більше дітей від кількох дружин...
     
  14. samaPoSobi

    samaPoSobi New Member

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    Чекати і страждати більше не хочю,я все для себе вирішила,та тепер він мене не відпускає,дзвонить,пише"-не можу без вас,люблю тебе,"знаєте,все починалося як гра,а ми загралися,думали що дуже розумні.А доля от як повернула.Так,ви всі праві,
     
    • Баян Баян x 1
  15. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    Ви мене випередили )) Хотіла сказати, що мусульманам дозволяється мати кілька дружин і цікаво - чоловіки їх усіх кохають? чи як?

    але як для мене, типової представниці моногамного суспільства - кохати двох то брєд.. подобатись можуть хоч десятеро, хотіти можна і сотню, а от кохати - тільки одну.. якщо так каже хлопець, який зустрічається з двома одночасно - то або боїться одній з них зробити боляче і чекає поки вона сама його залишить (відчуття вини і все таке), або не кохає ні одну ні другу, а коханням називає пристрасть, захоплення..

    а коли справа йдеться про дружину і коханку, і це пише остання, то швидше за все - її гарненько розводять..

    чоловіком може керувати почуття провини, тому й морочить голову.. відчуває себе винним за ситуацію, та й хоче розрадити.. тікайте від нього, то лиш слова, а не любов.. скажіть "Помилилась я. Не люблю тебе. Забудь. Пройшла любов" Говорю з прикладу власної коліжанки, яка колись не послухала такої поради.. Не тратьте свої молоді роки, бо ніц не буде. Шукайте собі чоловіка, а дитині батька..
     
    Останнє редагування: 7 Березень 2013
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    Нічого це не означає. Можна любити себе й використовувати інших. То називається не кохання, а егоїзм та небажання відмовитися від певних вигод.
    По-перше, не так багато чоловіків можуть собі таке дозволити. Мати дві і більше жінки - це показати своє багатство. Жінка - предмет розкоші, хоч воно й звучить жорстоко. Ну, і якщо шлюб за домовленістю, то про любов мова не дуже і йде. А по-друге, в них інше поняття та розуміння кохання ніж у нас. Ну, або просто любов не є найважливішою.
     
  17. rose

    rose Member

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    Якщо ці стосунки для вас страждання, і ви
    , йдіть дальше, і не озирайтесь назад, бо всі люди народжені для щастя.Все можна в цьому світі повернути, в т.ч., і чоловіка про якого йдеться, не можна повернути лише час. І, от коли вам буде під 80 років, щоб не було "мучительно больно" за те, що життя якось пройшло. а ви ще й не жили, а все чекали...

    ---------- Додано в 22:47 ---------- Попередній допис був написаний в 22:44 ----------

    Життя пройде, і осиплеться немов вишнева гілка, в житті одна помилка - не біда, біда, коли усе життя - помилка.
     
  18. ManyuManyu

    ManyuManyu New Member

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    я не думаю що втакій ситуації всі щасливі. Ті жінки звикли. змирилися ітак живуть з тим все життя. Бо колись ім обов напевно здавалося, що все зміниться, а все зайшло дуже далеко, до дітей, і вже ніхто не хоче нічого змінити
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    Не все так складно з Біблією, як може здаватися. Кожен може знайти в ній те, що йому потрібно. Головне відкрити й почати читати.
    Один чоловік відкрив Біблію, щоби доказати, що все написане в ній неправда, а натомість навернувся й став служити Богові всім собою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: чи можливо кохати двох?

    А мені шкода чотирьох.

    Можливо бути егоїстичною, самозакоханою, без почуття відповідальності особою. ІМХО.

    абсолютно згідна.