Чи можливе життя з батьками після одруження?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Inka Blond, 26 Жовтень 2008.

  1. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Ось ми й надумали одружитись, але перед нами постало банальне і, водночас, дуже актуальне питання, питання житла. Задавши аналогічне питання на одному із російських форумів мені відповіли , що не маючи власного помешкання взагалі не варто одружуватись:umbrage:
    Я з цим зовсім не згідна, але й життя в малесенькій квартирі разом з батьками собі навіть не уявляю:sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    А це з Вашими чи його батьками? Ще є варіант знімати житло, але фінанси не всім це "задоволення" дозволяють.

    Впринципі для мене життя з моїми батьками не таким страшним видається,як з чоловіковими
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    а можете пояснити чому Ви з цим не згідні?
    І квартиру завжди можна знімати, це посильно для двох дорослих людей.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    Жити ми плануємо з моїми батьками, бо його батьки це просто :suicide:
    А знімати квартиру це не варіант, так як в майбутньому ми б хотіли будуватися, а для цього потрібна велика-превелика купа грошей
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    А Ваші батьки якої думки про це?
    І якщо збираєтесь будуватись ( по перше в наскільки близькому чи далекому майбутньому)то для цього потрібна настільки велику купа грошей, що 200 у.е. в місяць на оренду квартири в цій купі грошей просто не помітні.
    І якщо вже будете жити з вашими батьками, то приготуйтесь що навіть нехотячи ваші батьки будуть якось впливати на ваші відносини, при можливих сварках скорше всього будуть на вашій стороні бо ви їх дитина в першу чергу. Це може негативно впливати на відносини з чоловіком.

    Хоча загалом для дівчини на мою думку якщо вже жити з батьками то краще зі своїми аніж зі свекрами.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    Батьки не проти і такої ж думки як і ми, що знімаючи квартиру буде набагато складніше починати будівництво. І, в принципі, його ж і закінчувати. 200-400$ щомісяця це теж не маленька сума :8:
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    ну 400 для 1-кімнатної то вже круто дуже.
    За 200 цільком реально зняти нормальну квартиру. Сама знімала рік тому, зараз брат знімає, друзів багато знімають.
    Але вам видніше...
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    Просто затримуватись у батьків ми не збираємось і "зайвих" 12000грн.\за рік на зовсім не помішають.:)
    А ще, так як ми вже вирішили, що житимемо з моїми батьками запитати хотілося б у тих, хто живе із батьками і як це? Чи не впливає це на відносини?
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    Можу сказати що впливає однозначно і навряд чи позитивно.......але напевно "в красках" про це розкажуть ті хто живе з батьками.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    Це питання дуже актуальне в наш час, і перш ніж знімати квартиру треба добре подумати. Я впринципі теж хотіла знімати квартиру зі своїм молодим чоловіком, оскільки дуже багато часо разом, хотілося нарешті жити своїм життям. Згідна знімати квартиру - ну нехай 200дол в місяць + харчування, плюс сплата комунальних послуг, плюс ще якісь витрати буденні, тобто в нас десь так виходило до 500дол щомісяця. Погодьтеся це досить пристойні гроші, як на мене.
    В мене була можливість також жити або з моїми батьками або з хлопця батьками, причому я дуже поважаю батьків свого хлопця, як і своїх. Звичайно можна було б одружитися ще декілька років тому і жити з чиїмось батьками. Але при всій моїй повазі до батьків з двох сторін, я чітко знаю, що дві господині на кухні бути неможе. Плюс хочеться інколи елементарного спокою. І знаю що рано чи пізно батьки які б там вони чудові не були почнуть влазити в життя інших людей..
    Тому я дуже зараз рада, що по-перше Бог дав мені терпіння і розуму не вийти заміж тоді, знімати квартиру і витрачати гроші, завдяки цьому скоро буду мати своє житло і тоді буду вважати себе щасливою нареченою :)

    Хоча з іншої сторони можу сказати Вам одне, якщо ви вирішили одружитися вже, краще як на мій погляд знімати все ж таки квартиру, це не зекономить вам грошей, але зекономить нерви і напругу та дискомфорт в вашій сімї (як би там не поважали і не любили ви чи ваш майбутній чоловік ваших батьків, всерівно буде на мій погляд дискомфорт в вашого чоловіка, можливо це з часом пройде, але всерівно як на мій погляд жити з батьками не важливо чиїми це як їсти не зі своєї тарілки)
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    100% згідна з вашою думкою..
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    Вибачте за категоричність, але НІКОЛИ я ще не зустрічала ситуації, в якій молода сім"я живе з батьками (будь чиїми та з найкращими відносинами від початку та найкращими по характеру) і не було проблем.
    батьки ЗАВЖДИ будуть втручатись. із самими "благімі" намірами.
    моя думка: ні, однозначно молода сім"я не може жити з батьками без поганих наслідків.

    і ще: вважаю, що не одружуватись без власного житла - глупість. я б досі "в дівках" ходила за таким принципом. а вже маю 12 років щастя! нехай і на зйомній квартирі.

    до речі, є тема "Свекруха-бабуся". там можна багато почитати про спільне проживання із батьками.
     
    • Подобається Подобається x 15
  13. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    Я можу писати тут кілометровими дописами, оскільки живу зі своїми батьками. І вимушена признатися, що мені це ой як не подобається.... Інколи мені здається, що мені було б простіше піти за невістку, і жити дома у чоловіка :sad:. Інколи мені просто навіть хочеться плакати, що я не можу вжитися зі своєю мамою (це так обідно, особливо коли бачиш знайомих, друзів, які нормально живуть зі своїми батьками).
    В нас є можливість знімати квартиру, але...мій чоловік пів місяця на роботі, а пів місяця дома, тому нам, так би мовити, не вигідно.
    Ми так само плануємо будуватися і тому я вас розумію, що навіть ті 200 дол., які можна було платити за квартиру, хочеться заекономити. Але я вам скажу, що не кожен місяць ви відкладате ці 200 дол., на будівництво (це вже провірено, ми одружені 3 роки). Але якщо не відкладаємо, то хочаб купуємо вже якісь буд. матеріали, щоб потім було легше.
    Моя вам порада! Ви попробуйте пожити з батьками, але якщо зауважите десь хоч маленьку тріщинку у своїх відносинах з батьками, то тікайте одразу з хати. Хоча, якщо маєте можливість то йдіть одразу окремо жити.
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    Як на мене є два варіанти:
    1) Якщо є можливість, бажання, терпіння почекати трохи з весіллям, заощадити гроші..тим більше якщо ви будуєтесь
    2) Якщо наболіло всередині :) відчуваєте, що не зможете потерпіти ще рік, тоді знімайте квартиру і буде вам щастя

    Мої батьки жили з маминим батьками в одній квартирі, під час цього я росла. Чесно вам скажу спогади в мене як в дитини яка жила і споглядала на це збоку, негативні. При будь-яких нерозуміннях батьків я будучи навіть маленькою дитиною бачила і відчувала яка напруга творилася в цілій сімї. Звичайно що батьки мами завжди йшли за нею, оскільки це їхня дочка...коли я щось подібне бачила я відчувала той дискомфорт, який відчував мій батько. Це жахливо коли в ваші сімейні непорозуміння втручаються батьки. Плюс різні покоління, різні погляди на життя - це вже суцільний дискомфорт. В вас і вашого чоловіка одні звички, в батьків інші..і щоб вони там не казали, як не любили вас і вашого майбутнього чоловіка, всерівно в побуті це все буде виглядати по-іншому. Не даремно кажуть батьків треба любити на відстані.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    я коли прикидую майбутнэ життя з батьками своъми чи коханого... ну не можу сказати, що так негативно це сприймаю, бо і ті і інші як на мене лояльні та інтелігенти, хоча звичайно розумію, що не зможу при них вести себе природньо.. а коли вже всетаки почну розкриватися, то думаю що вони будуть в шоці)))) що ті, що інші... тому все-таки за те, щоб жити окремо...
    якщо нема такої можливості, моя позиція - знімати квартиру.. знаю дуже багато сімей, що так роблять і щасливі!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя після одруження із батьками?

    Не думаю, що відкладати весілля, це варіант.

    Щодо життя з батьками. Я однозначно ЗА те, щоб жити окремо. Моя мама зразу сказала, що який би не був зять чи невістка --- вона буде помагати, але щоб ми жили окремо і самі будували своє життя.

    Про життя зі свекрухою я мовчу. З нею вже старша невістка живе. ...нічого доброго не бачу.

    Про моїх батьків: вони СУПЕРОВІ. Ми майже ( та що брехати ми кожного дня) в них буваємо. Тато і мій коханий можуть по 3 години собі триндіти про бізнеси, брат теж ...Бабуся мого чоловіка інакше як Тарасик не називає ......але я б не хотіла з ними жити ....приходити, радитись, допомагати їм, а вони мені --так, але не жити.
     
    • Подобається Подобається x 19
  17. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження?

    Із досвіду невістки, яка 10, майже 11(!!!):eek::eek: років жила із свекрами: ЖИТИ З БАТЬКАМИ МОЖНА, ОТ ЖИТТЯМ ЦЕ НАЗВАТИ ВАЖКО...
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження?

    ми жили з батьками чоловіка десь біля двох місяців
    то було ПЕКЛО!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження?

    Дівчата, а поясніть мені, чому усі так полохаються перспективи зйому квартири? Увесь світ так живе роками, навіть десятиліттями, а ми робимо великі квадратні очі і кажемо "як??? кревні віддавати чужому дядькові???" А те, що кредит на квартиру ми переплачуємо тричі - то не дядькові мабуть, та? :) Майже весь перший рік подружнього життя ми з чоловіком прожили по квартирах та гуртожитках, і нічого поганого я тут не бачу. Є можливість - живемо в своїй квартирі, не було б - і далі жили б по квартирах :) Маю багатьох знайомих, які все життя живуть на зйомних квартирах, вже дітей мають - і нічого, нормально себе почувають. Принаймі, їм не капають на мозґи родичі, не вказують, де місце чашки і їхнє місце.
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження?

    Абсолютно погоджуюсь:y:
    Звичайно деколи то буває фінансово накладно, знімати квартиру і ще жити не в проголодь. Але скільки б ця квартира не коштувала... вона варта тих грошей хоча б тому що не розтрачені нерви варті набагато більшого.
    Такоє це є стимулом не розслаблятися і прагнути більшого, свого, кращого.
     
    • Подобається Подобається x 7