Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Жовтень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    В Україні близько 9 мільйонів курців, 1 мільйон офіційно хворих на алкоголізм, 200 тисяч онкохворих, близько 350 тисяч хворих на СНІД. Індекс смертності переважає індекс народжуваності на 4 пункти (100-200 тисяч осіб).

    Щороку в Україні здійснюється 200 тисяч абортів. Кількість розлучень складає половину від кількості одружень. Кількість пенсіонерів буде дорівнювати кількості працюючих до 2015 року. Кількість отруйних газів в повітрі перевищує в 10-30 разів допустимі норми.

    Зношеність основних фондів української економіки складає 60%, а моральна застарілість 90%. Цей список може бути безкінечно довгим, але читаючи його весь час буде стояти тільки одне запитання: хто захоче завтра жити в Україні?

    джерело

    Важко читати таку статистику й невтішні прогнози...
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    А для чого їх читати. Хто хоче, якось дає собі раду попри статистику.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Я ж не про економічну статистику кажу. Я підкреслила ті слова, що найбільше насторожують. Економічна ситуація - не біда, з неї виберешся. А от алкоголізм та решта залежностей - це таки проблема, погодьтеся. Такі втрати не компенсуєш. А це ще й на генетику вплине неабияк.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Сумно.
    Сумно і страшно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Мені в очі падає пивний алкоголізм. Особливо помітно літом, навіть зранку, їдеш на роботу , а студенти чи може вже і не студенти, сидять і дудлять то пиво з самого ранку , йдеш по вулиці , чи навіть в транспорт з пивом заходять. Це настільки огидно, що зразу якась відраза до тих людей.
    Багато чула , про те щоб заборонити пити пиво і тому под в громадським місцях, на вулиці- я б такий закон точно прийняла.
    І ще помітно , що з кожним роком діти, не те що починають курити, а починають курити взагалі чуть не в 5 класі.
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Така досить філософська тема

    Але скажу, що майбутнє в України Є!

    Як би сумно це е звучало, але зараз ми пожинаємо плоди славного комунізму і ще славнішої економічної політики СРСР.
    Це все можна розглянути з двох позицій: економічної і соціальної.

    1.як би добре не жилося нашим дідусям і бабусям і ковбаса була по 2,20, але навіть без розвалу СРСР ця ситуація мала б місце, бо економіка має бути ринковою (регулюватися попитом пропозицією), а не плановою. І виробничі цикли мають бути оптимізованими і закритими (видобуток і перобка поруч, тобто мінімізовувати в.ч. і транспортні витрати), і галузь має працювати на себе, а не дотувати іншу, і розвиток має галузі має бути якісним, а не кількісним...

    Тобто зараз розгрібаємо наслідки

    2. державний патерналізм-люди звикли до того, що держава їх всім забезпечить, і медицина безкоштовна, і освіта безкоштовна, і ковбаса за 2,20 (то мене особливо просто бісить) і тепер, коли треба попахати трохи, щоб вилізти з того, їм легше жалітися як все поано, ніж щось нарешті почати робити, легше язиками чесати який поганий Ющенко, Юлька і Янукович, ніж самим щось почати змінювати в СВОЄМУ житті, бо ні Ющенко, ні Юлька, ні Янукович кусок хліба в хату їм не принесуть.
    І немає значення хто при владі!!!

    Має змінитися покоління і разом з ним і МИСЛЕННЯ людей.

    А щодо статистики-не тільки зараз роблять аборти, колись теж робили,
    не тільки зараз є алкоголіки, курці, онкохворі-вони і раніше були.

    Можливо не в такому співвідношенні, але були!!!
    А статистику тримали, підтасовували (плани все ж таки :girl_devil:), замовчували.

    І взагалі-це найбільш неточна наука.
     
    • Подобається Подобається x 22
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    А потому будемо розгрібати наслідки наслідків...
    Я думаю, що цифри заменшені навіть.
    Теж так вважаю. Тільки думка моя жорстока. Я сподіваюся, що то буде певне очищення нації. Оте всіляке п*яне та обкурене вимре, в наступному поколінні (скільки би було дітей не видало на світ) воно вже буде значною мірою безплідно, а в результаті, може, й узагалі вимре й стане меншістю, незначною та малопомітною. І може, нарешті в нас з*явиться справжня еліта, але не така, як зараз, що свою елітарність вимірює розміром гаманця.
     
    Останнє редагування: 15 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Я теж, власне, хотіла зробити припущення про природний відбір
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Сумно тільки, що в такій Україні житиме моя дитина
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Ну, якщо припильнуєте, то ваша дитина бачитиме кращу Україну.
    Виховати нормальне відношення до цигарок, алкоголю, наркотиків...
    Адже саме батьки показують дітям приклад в тому й можуть ненароком навіть штовхнути в алкоголізм, адже то найчастіше наслідки виховання.

    Не вчимо дітей, як боротися зі стресом, не вчимо, що треба говорити про проблеми, то потім збираємо гіркі плоди.
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Лілю, ще слова мами моєї згадала, коли мова про СРСР йде, то найперше, що вона згадує-згноблену на Соловках і в Сибіру інтелігенцію, можливо тому таку статистику маємо як один з чинників?

    а мені сумно, що Ви так думаєте :sad:

    Я хочу жити ТІЛЬКИ в Україні, і хочу, щоб діти мої тут жили.
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Так і є. Один із основних. Нам же переселяли не інтелігенцію... от і маємо...
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Дуже часто останнім часом (а може й регулярно) чути скарги на те, яка в нас безвідповідальна влада, корупція в усіх можливих сферах і т.д. Але давайте поглянемо на середньостатистичного українця: він без докорів сумління покладе кілька купюр в заліковку, пізніше він купить будь-яку потрібну довідку, наприклад, для бізнесу, понесе в кульочку коньячок для чиновника чи лікаря. То чому б тому середньостатистичному українцеві, після того як він сам сяде у "високе крісло" не вимагати хабаря??? ВІН ВВАЖАТИМЕ, ЩО ЦЕ НОРМА!!!
    Зауважила, найбільші хабарники ті, що найголосніше жаліються на корупцію.
    До чого я веду. Є такий вислів: "Кожен народ має ту владу, на яку заслуговує". Вважаю, що це правда. Більшість людей, яким я це говорю, обурюютья, мовляв, як так можна. Але я маю на увазі не кожного зокрема, а всіх загалом.
    Коли прийшла після школи на перший курс, перед сесією почалися збори "презентів для викладачів" у конвертиках. Мене це дуже обурило, але найстрашніше те, що ні одна людина мене активно не підтримала. Всі говорили, що так, це погано, але здавали...Я теж здала (не вважайте лицеміркою), бо в нашому невеликому коледжі так заведено, а ще всюди є вуха та очі, тому боялася різних конфліктів. Один в полі не воїн...Але це вже я, напевно, оффтоплю.
    Вважаю, що найкращий спосіб змінити суспільство, його економічний, духовний стан - це почати з себе. Викорінити всі ті пережитки совка. Чинити так, щоб інші люди, а найголовніше власні діти, брали з тебе приклад.
    Може трохи пафосно вийшло, але я це давно вже хотіла сказати, але не було кому.
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. shinygirl

    shinygirl Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    В України є майбутнє! І це однозначно!
    Я погоджуюсь, що у нас маса(!) проблем: і в правовій базі, і в економіці, і в політиці, медицині, освіті, культурі........Але, давайте не будемо забувати, що за ці 18 років ми стали по-справжньому НЕЗАЛЕЖНОЮ І ДЕМОКРАТИЧНОЮ державою!
    Найбільша наша проблема полягає у тому, що люди ще не розуміють, що кожен з нас є особою, яка великою мірою може впливати на різні процеси! Ми привикли, що за нас все вирішують! Потрібно завжди починати з себе! А що я зробила, щоб в цій країні стало краще жити? (можливо занадто глобально, але все ж)
    Найлегше жити в "крайній хаті" і казати, що страшно!
    А ще не терплю, як ті, що виїхали закордон, не прожили там навіть року, а вже кажуть: "Та в вас там...!!!!!"
    Наша країна має найкращий природо-ресурсний потенціал, в нашій країні живуть надзвичайно освічені спеціалісти, в нас найдобріші і НАЙЩЕДРІШІ люди........в нас є все для того, щоб стати багатою державою зі здоровою нацією!
    І закінчу святим: Можна все на світі вибирати, сину! Вибрати не можна тільки Батьківщину!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Я коли вихожу у двір, то мене страх бере: ЗАВЖДИ на сходах до під"їзду валяються таблетні пачки(поруч аптека). А у дворі нарікі.
    Виявляється, що дійшли вони до того, що кайф ловлять, наковтавшись таблеток від кашлю.

    А ще мене дуже непокоїть інтернет з усім його брудом і непотрібом. І якщо в хаті я зможу контролювати, по яким сайтам він ходить, то це нічого не означатиме, бо інтренету зараз нема хіба що у нецікавого.
     
    Останнє редагування: 15 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  16. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Гарна тема.

    Я не хочу. Коли, їдучи по центральних вулицях міста, вбиваємо машину на наших так називаємих "дорогах"; коли на заправці очі на лоба лізуть; коли, зайшовши якось в сберкасу, поцікавитись процедурою отримання Юлькиної тисячі, бачиш юрби ошалівших пенсіонерів - все одно, якби в блокадному Ленінграді почали хліб по буханцю роздавати; коли жінка (працівниця НДІ, між іншим) стоїть в супермаркеті, тримаючи пачку колготок і думає, взяти їй ці колготки чи пачку сметани, бо на те і на те вже грошей не стане, а в цей час Катя Осадча пісяється від радості в черговому репортажі, де якась чергова "звізда", сяєчи антикризовими брюликами, розказує, що вже не знає куди засунути свої гроші, бо вже нема куди; коли наші славні лікарі можуть залишити людину, в якої почались передчасні пологи з кровотечею лежати в палаті на добу, і отак вона в калюжі власної крові і пролежить до ранку, якщо не сконає, а потім він скаже "та що ви, я лише черговий лікар" - і нічого йому за це не буде, бо ж "кругова порука"; коли наш український Підрахуй, замість того, щоб давно сидіти за гратами, видає документальні книжки про своє нелегке життя, а країні загрожує "щастя" мати президента - колишнього злодія в страусячих мештах і улюбленою письменницею Анною Ахметовою - так ось тоді я починаю задумуватись над грінкартою.

    так, ви праві, а що, це заслуга наши людей? І чи є справжній господар в цього потенціалу? Чи заслуга наших людей, що цей потенціал з роками тільки зменшується? І чому якась Греція, яка заробляє лише туризмом і оливковою олією має такий рівень життя, до якого нам з нашим потенціалом - як до моря рачки?

    угу, ті які не встигли чухнути звідси. І кому вони в нас потрібні? Чому нашому простому але дійсно геніальному студентові доводиться для того, щоб захистити сою наукову працю, вчити німецьку і виїжджати в Європу, де йому, чужій там людині, це буде зробити в 100 раз легше, а потім, коли він там захиститься, перед ним постане проблема - ні, не така як, йти викладати в політесі за 1500 грн. чи продавати квасну капусту на базарі, а така як - куди йому їхати працювати - залишатись в Німеччині чи їхати до США?

    Так, ви праві, в такої країни зоряне майбутнє....
     
    • Подобається Подобається x 23
  17. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    В мене є можливість переїхати жити до Канади. Я не можу сказати, що дуже хочу цього, можливо, на деякий час. Але мій чоловік категорично проти, бо вважає, що більшого досягне в своїй країні, а не на чужині. Бо там ми всього лиш емігранти! З одного боку він правий, але з іншого...хотілося щоб діти росли в кращій атмосфері.
    Є одне велике АЛЕ в що перетвориться держава з такими "втікачами" заколисаними західним комфортом?
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    І я так думаю!!! Наша країна найпрекрасніша в світі!!!
    негри голодують по обидва боки Нілу (вибачте за порівняння), а ми, слава Богу, не голодуєм і пропри різні негаразди , ми - найкращі!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    2 Mokka Добре Вас розумію. Мені теж дуже сумно стало, коли пригадалося все те, про що Ви написали. Але я вірю в світле майбутнє України, поки в ній живе ще дуже-дуже багато розумних, добрих, чуйних, чесних громадян. Згідна з shygirl: найголовніше - то побороти байдужість, не опускати руки в різних складних ситуаціях,коли стикаємося з безпорадністю нашої влади, і коли найбільше хочеться покинути цю країну, а самим діяти, діяти, і ще раз діяти. Не горювати над тим, чого ми не можемо змінити, а робити все те, що в наших силах.
     
  20. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    наскільки я знаю, в Америці, наприклад, якщо людина буде працювати - вона досягне багато чого, якщо тяжко працювати - всього!
    Нехай Ліля чи Маруся-мама мене поправлять, може я десь помиляюсь чи ідеалізую ситуацію...
    І ще одне: читала я якось "Русский форум в США", там була тема для емігрантів (росіян, білорусів, українців) - чи шкодуєте ви, що поїхали? Знаєте, за чим там більшість шкодує? Що не поїхали раніше! Так, декого мучить ностальгія - але не за батьківщиною, а за друзями, рідними і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 5