Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Irus'ka, 16 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Незмінні завдання дня (Daily Focus)
    понеділок - Home Blessing Hour
    - почисти порохотягом видимі поверхні
    - викинути старі журнали, реклами з пошти і всілякі непотрібні папірці, які валяються по хаті
    - протерти дзеркала і двері
    - витерти порохи
    - викинути сміття з усіх відер для сміття в домі
    - змінити постіль
    віторок - планування і розваги Plan and Play
    середа - виконання справ, які постійно відкладаються Anti-procrastination Day, а також прибирання
    холодильника (без фанатизму: викинути старе і всілякі оштипки, протерти (не намивати) полички)
    четвер - зовнішня діяльність - пошта, рахунки, лікар, закупи Errand Day
    п'ятниця - поприбирати сумочку і машину, а також день побачень )))
    субота - сімейний день
    неділя - день духовного перезавантаження

    Щоденні рутини

    • Ранкові:
      • Одягнутися включно із взуттям на шнурівках, привести в порядок обличчя і волосся, почистити зуби
      • застелити ліжко
      • протерти унітаз
      • розвантажити посудомийну машину
      • поставити прання
      • перевірити календар
      • перевірити Контрольний Журнал
    • Що на вечерю?
    • пити воду
    • викидання сміття 15 хв
    • 15хв - тренування
    • Вечірні:
      • Приготувати одяг на завтра
      • перевірити календар
      • покласти речі необхідні на завтра на виділене місце
      • Де ваші ключі?
      • прибирання гарячої точки - 2 хв
      • помити кухонну мийку
      • вмитися, почистити зуби
      • лягти спати в нормальний час


    ---------------------------------------
    Дівчата вже в деяких постах в темі переїзд згадували про систему Флай леді. От і стало мені цікаво чи є флай леді на Посиденьках? Чи є ця система дієвою для Вас? Чи вдається дотримуватись завдань на день?
    Відповім від себе: про систему дізналась давно,деякий час навіть активно впроваджувала в дію, але з часом "забила" на завдання і пустила все на самохід. Порядок вдома дуже люблю, але часом бракує наполегливості та організації, хоча на ДП провисаю із завидною регулярністю:xaxa:
    То може ДП допоможуть мені організуватись і до порядків в хаті? - Звичайно, якщо це не поза правилами шанованого Львівського Жіночого Форуму- Дівочих Посиденьок!:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну, може саме так не пише:girl_crazy:, ну про унітаз і кухонну мийку здається було таке. Ну і замість завантаження-розвантаження посудомийки в мене миття посуди.
    Мама, тато, племінники.
    І навіть як не пише, то реально воно брудне. Тобто його конче треба прибрати. Якщо пропустити день-два, то всьо срач конкретний.
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ви ся загоните, як за безплатну робітницю будете стояти.
    Система FLYlady is about Finally Love Yourself.
    Система щоб нарешті себе полюбити. А це означає, що ви не повинні ухайдокуватися щоб вимивати ту плиту на чисто.


    Вибачте, але якщо плитку можна мити 2 рази на тиждень і цього вистачить, щоб народ, який прийде в гості, не бридився їсти - то цього досить для вас. І можливо, вам допоможуть мікрофіброві тряпочки? Бо щодня, лиш зарад того, щоб вона була блискуча , а не достатньо чиста, то я вважаю забагато.

    Про туалет і раковину згідна - щодня. Це лице дому.

    Можливо варто пилососити, а не підмітати? Я спеціально купила собі легенький пилосос, яким мої діти навіть можуть користуватися, і я всю квартиру за 10хв обходжу. І нема відмазки, що пилосос важкий, а пилососом - то не віником збирати.


    І ще - важко швидко працювати, коли ти втомлений, тому основна маса роботи має бути зроблена зранку. А флайледі часто каже, що ми не повинні витрачати час на прибирання, воно має відбуватися поміж іншим, тому є рутини. І якщо ви маєте можливість вставати в 6, лягаючи при тому в 10.30 - чому ні?

    Ви ж запланували час на вихідні і протягом тижня, коли ви дбаєте про своє тіло, як про свою хату, всякими кремами, ваннами і масажами і читанням книжок? Якщо ні - тоді можете не прибирати як скажена, бо скоро втомитеся, закинете, бо нема відновлення, і скажете що хай воно горить вогнем
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Мити плитку в кухні, то найгірше, що може бути, прийдеться сьогодні теж зрадити Флай систем)
    @Orman поділіться, що то за нова система прибирання?
    @Materynka ви точно себе заженете з такими темпами. А мама, тато, батьки племінників прибирати не вміють? ) Якщо так багато народу живе в одному помешканні, то в кожного мають бути якісь обов'язки, ну або принаймі почерговість у прибиранні. Я сьогодні, ти завтра і т.д.
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Смажимо дуже часто. Часом з кришкою, часом без. Сама деколи забуваю.
    Та проходить, просто коли тру фартух від жиру, то й зразу витяжку.
    Якщо 2 рази в тиждень, то реально можна шарахатися.
    Якщо пилососити, то мені ще довше то все діставати, потім назад ховати. Простіше віником.
    Покищо питання якогось іншого пилососу не стоїть.

    Короч все як я думала, ми засранці ще ті:girl_haha:
    Але реально я вже чую, що замахуюся з цим. І скоро заб"ю на ті прибирання.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ні, просто ви одна прибираєте за сімома людьми (тато, мама, племінники, тато і мама племінників і ви). Якщо кожен буде робити свою частину роботи, то ви не будете такі
    мама племінників може помити плитку, а тато племінників унітаз, мама може готувати їсти, а тато помити посуд, ви як молода - замітати.

    перше замочіть, хіба дуже стара плитка загорена.
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Нє, нє,сестра живе окремо. Але вдень діти товчуться в нас. Ну і мої батьки.
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Тато не до прибирання, мама готує їсти+ з дітьми. А прибирати лишається мені:girl_impossible:
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    [​IMG]

    я її під себе модифікувала
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2019 ---
    ти хочеш щоб я це прокоментувала? Бо я можу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я теж можу, але щоразу як ми приїжджаємо - мушу, бо інакше малий буде кашляти. Там одної пилюки, а не срачу, багато.
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    о, в мене теж є діти! Привезти?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Чесно, я отих генеральних прибирань не люблю, мені легше по чуть-чуть кожен день. Але шось я здаюсь по трохи:girl_emo:
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2019 ---
    @Orman, нє не треба:girl_crazy:
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ти таки хочеш. Хто хоче брати внуків, а особливо племінників, бере і шуршить.
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2019 ---
    ну дивіться, у вас проблема не з прибиранням, а з тим що хтось добре влаштувався, а ви в них Попелюшкою на півставки (чи й на цілу).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Orman, швидше за все так,
    Потрохи якось заставляю їх до підтримання порядку, але туго то все йде.
     
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    змусити дорослих людей до чогось - це поразка, нмсд, вони фізично не бачать того бруду, бо воно їм не тре, а ви надриваєтесь
    Тут або племінників додому, або себе з дому
    Якщо не бачите такої можливості, то або включати пофігізм, або за всіма мити-мити-мити(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я розумію @Materynka. Порадити тут щось дуже важко. Справді
    Я пробувала вести систему Флайледі спочатку на зйомній квартирі, де нас жило четверо, але мене на довго не вистачило, прибирала по системі тільки свою кімнату. Потім, коли жила з батьками, теж загорілася, але мені швидко надоїло, прибирала тільки згрубша десь колись. А ось коли жила сама - це був рай, робила все, як книга пише. Тепер, коли ми живемо ще тільки вдвох, система теж одне задоволення.
    Тому
    найкраще для Вас рішення :girl_blush2:
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2019 ---
    До речі, про газову плитку, якщо крани не знімаються, як їх гарно відмити?Вони в мене білі, ще й з якимись рубчиками :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мікрофібра або вологі серветки
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Детальне пилосошення вітальні, в кого нема, то і кухні. Під дивани, під кухнні меблі залазимо.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Доведеться зробити вологе прибирання
    Ми живемо без порохотяга. :girl_yes2:
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Викидаємо неїстивне з холодильника
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  21. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member