Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Irus'ka, 16 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Незмінні завдання дня (Daily Focus)
    понеділок - Home Blessing Hour
    - почисти порохотягом видимі поверхні
    - викинути старі журнали, реклами з пошти і всілякі непотрібні папірці, які валяються по хаті
    - протерти дзеркала і двері
    - витерти порохи
    - викинути сміття з усіх відер для сміття в домі
    - змінити постіль
    віторок - планування і розваги Plan and Play
    середа - виконання справ, які постійно відкладаються Anti-procrastination Day, а також прибирання
    холодильника (без фанатизму: викинути старе і всілякі оштипки, протерти (не намивати) полички)
    четвер - зовнішня діяльність - пошта, рахунки, лікар, закупи Errand Day
    п'ятниця - поприбирати сумочку і машину, а також день побачень )))
    субота - сімейний день
    неділя - день духовного перезавантаження

    Щоденні рутини

    • Ранкові:
      • Одягнутися включно із взуттям на шнурівках, привести в порядок обличчя і волосся, почистити зуби
      • застелити ліжко
      • протерти унітаз
      • розвантажити посудомийну машину
      • поставити прання
      • перевірити календар
      • перевірити Контрольний Журнал
    • Що на вечерю?
    • пити воду
    • викидання сміття 15 хв
    • 15хв - тренування
    • Вечірні:
      • Приготувати одяг на завтра
      • перевірити календар
      • покласти речі необхідні на завтра на виділене місце
      • Де ваші ключі?
      • прибирання гарячої точки - 2 хв
      • помити кухонну мийку
      • вмитися, почистити зуби
      • лягти спати в нормальний час


    ---------------------------------------
    Дівчата вже в деяких постах в темі переїзд згадували про систему Флай леді. От і стало мені цікаво чи є флай леді на Посиденьках? Чи є ця система дієвою для Вас? Чи вдається дотримуватись завдань на день?
    Відповім від себе: про систему дізналась давно,деякий час навіть активно впроваджувала в дію, але з часом "забила" на завдання і пустила все на самохід. Порядок вдома дуже люблю, але часом бракує наполегливості та організації, хоча на ДП провисаю із завидною регулярністю:xaxa:
    То може ДП допоможуть мені організуватись і до порядків в хаті? - Звичайно, якщо це не поза правилами шанованого Львівського Жіночого Форуму- Дівочих Посиденьок!:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в нас тут до дедлайна 7 днів. Можна влаштувати сімейне прибирання. Інакше ніяк не встигнемо:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Сьогодні ревізія дрібничок у вітальні. Треба подивитися чи вони вам усі потрібні, чи тільки порохи збирають. Непотрібні викинути, з потрібних стерти порохи.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    протерти верх дверей, вікон, петлі їхні, карнизи всілякі, і кутки стелі у вітальні.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дуже актуально мені,бо якраз хочу вішати гірлянди на карниз, то має бути чистий:girl_smile:
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    добре що в мене всі карнизи до стелі прикручені. Хоч там порохи не збираються.
    протерла. Як не дивно, але там чомусь було досить чисто. А я собі думала, що буде "борода".
    Ще на порядку денному перестеляння постелі. Всі вазонки з коридору ще в обід занесла в душ і по трошки їх купаю. Воскувати не буду. Нема коли.
    І завдання з "*". Вимити ось це НЛО Треба принести стіл з кухні, на нього поставити драбину, залізти, зняти плафон, не гепнутись з ним (не важливо чи то чоловік чи я полізу - обидвоє вже по разу таке втнули) вимити і потім ще раз ту акробатику повторити. Де були мої мозги, коли я придумала таке вліпити...
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    До обіда зависла з дітками на вулиці, бо погода суперова ()


    Короче, "профлаяла" я сьогодні все, доведеться завтра наздоганяти. Щоправда одне тішить, що карнизи протерті так як в суботу попри сімейний день поміняла тюлі і заодно протерла карнизи. А попротирати верхи дверей таки завтра доведеться :girl_yes2::connie_pull-pigtail
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Система флайледі так не працює. Шо упало, те пропало. Не встигли, то не наздоганяємо.
    --- дописи об"єднано, 28 Грудень 2017 ---
    Сьогодні треба почисти порохотягом підлогу у вітальні. Докладно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Вже рік загладаюсь на систему. Може то книжку купити й почати читати, чи як?
    Розумію, що якщо візьмусь і покину то більше не повернусь до того, а треба б підсісти на постійно.
    Дівчата, книгу треба читати для закладення основ?
    Щось якісь сльози-соплі вийшли, а не допис, жах. Але мушу хоч щось написати, бо ще рік приглядатимусь


    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Можна, але не обовящково. Там така довга розкачка, що мене трафляє, я ще її так і не прочитала, хоч 2 рази бралася, правда електронний варіант то явно не моє. Я на тоц час читала російськомовні сайти, там так по простому схематично написано, тоді як в книжці є ще емоційно основа під то все, власний приклад, і хаалити і любити себе.
    Можна скачати приліпучку до телефона флайхелпер, цілком ок щоб не задовбатися прибиранням, але всю систему таки краще прочитати, щоб розуміти, чого це ми сьогодні витираємо тільки фасади кухні, а не ще і заразом випотрошуємо і перемиваємо викидаємо і зависаємо там на пів дня свого вихідного або взагалі і нічного часу. Ну таке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    То треба попробувати, чи зачепить, я прочитала, потім було шкода часу


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я спочатку рік виконувала завдання по системі. А потім прочитала книжку.
    Чудова книжка. Гарно написана. Я в оригіналі читала.

    @lovikyou Оце що Ви пишете спробую-кину-не повернуся - це перфекціонізм на подолання якого і спрямована вся система. Тому дуже раджу.
    --- дописи об"єднано, 29 Грудень 2017 ---
    Сьогодні розбираємо гарячі точки у вітальні. Розкладає л на місця випадкові журнали, якийсь одяг чи взуття який "випадково" потрапив у вітальню.

    В мене це завжди дитячі іграшки.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    підозрювала, що воно мені має багато в чому мізки вправити, тому й мушу підійти обдумано, аби самій собі не дати потім відкрутитися. Дякую!
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене не відкривались ДП. Тому вчора пропустила.

    Сьогодні - прибрати гарячі точки в прихожій/коридорі (поскладати взуття, по сортувати дрібнички які лишаєте біля входу). Плюс гарячі точки в їдальні (кому пощастило і вона в нього є).
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Сьогодні продовжуємо підкидати в прихожій-коридорі, що вчора за 15 хв не встигли.

    Я вчора все встигла, але сьогодні вже знову накидали.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Ой, це чудово. Бо я вчора таки не встигла все порозгрібати. Іду продовжувати.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В Америці вже Різдво закінчилось, то вони знімають декорації. А нам, навпаки, пропоную прикрасити вхід в будинок чи квартиру.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    уже зробили, віночок з песиком і сніговичок-баламкалка на своїх охоронних місцях
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Сьогодні треба протерти стіл і стільці у їдальні. В кого нема їдальні той протмрає "парадний" стіл, або кухонний. Разом з ніжками! Бо поверхня, де їдять зазвичай чиста.

    В мене троє дітей двоє з яких цілком ще ходять "пішки під стіл" два коти і пес - ніжки стола (білі), дуже потребуть намивання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тут ще хтось є?

    Сьогодні треба поприбирати на плиті. В моєму варіанті - помити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Є, і дуже задоволена, що є. Гарячі точки у мене -це сантехніка, помила. Прибирання на 15 хв сьогодні були дверки шафок на кухні з обидвох сторін.
    Ну і плиту теж помила. Вона у мене склокераміка, тому мити її одне задоволення на 1 хв.
    Дякую вам, @Orman , що наповнюєте темку, слідкую щодня
    Посиійно звертаю увагу який шикарний порядок в шафі для взуття-вона у нас відкрита, ну й безлад там був, поки ви не написали прибрати. Постійно придумувала відмазки, щоб їі не мити-складати. А зайняло всього 15 хв. За цей час насправді можна зробити багато
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1