Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Irus'ka, 16 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Незмінні завдання дня (Daily Focus)
    понеділок - Home Blessing Hour
    - почисти порохотягом видимі поверхні
    - викинути старі журнали, реклами з пошти і всілякі непотрібні папірці, які валяються по хаті
    - протерти дзеркала і двері
    - витерти порохи
    - викинути сміття з усіх відер для сміття в домі
    - змінити постіль
    віторок - планування і розваги Plan and Play
    середа - виконання справ, які постійно відкладаються Anti-procrastination Day, а також прибирання
    холодильника (без фанатизму: викинути старе і всілякі оштипки, протерти (не намивати) полички)
    четвер - зовнішня діяльність - пошта, рахунки, лікар, закупи Errand Day
    п'ятниця - поприбирати сумочку і машину, а також день побачень )))
    субота - сімейний день
    неділя - день духовного перезавантаження

    Щоденні рутини

    • Ранкові:
      • Одягнутися включно із взуттям на шнурівках, привести в порядок обличчя і волосся, почистити зуби
      • застелити ліжко
      • протерти унітаз
      • розвантажити посудомийну машину
      • поставити прання
      • перевірити календар
      • перевірити Контрольний Журнал
    • Що на вечерю?
    • пити воду
    • викидання сміття 15 хв
    • 15хв - тренування
    • Вечірні:
      • Приготувати одяг на завтра
      • перевірити календар
      • покласти речі необхідні на завтра на виділене місце
      • Де ваші ключі?
      • прибирання гарячої точки - 2 хв
      • помити кухонну мийку
      • вмитися, почистити зуби
      • лягти спати в нормальний час


    ---------------------------------------
    Дівчата вже в деяких постах в темі переїзд згадували про систему Флай леді. От і стало мені цікаво чи є флай леді на Посиденьках? Чи є ця система дієвою для Вас? Чи вдається дотримуватись завдань на день?
    Відповім від себе: про систему дізналась давно,деякий час навіть активно впроваджувала в дію, але з часом "забила" на завдання і пустила все на самохід. Порядок вдома дуже люблю, але часом бракує наполегливості та організації, хоча на ДП провисаю із завидною регулярністю:xaxa:
    То може ДП допоможуть мені організуватись і до порядків в хаті? - Звичайно, якщо це не поза правилами шанованого Львівського Жіночого Форуму- Дівочих Посиденьок!:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    В мене цього тижня прибирання-викидання))Моє улюблене заняття. Назбиралось в мене купа непотрібної макулатури, що нема де складати робочі матеріали. Вже 2 кульки назбирала і ще буде. Треба таки ще одяг так грунтовно переглянути, бо багато такого, що не ношу по кілька років. Як буде місце то й нові речі з'являться швидше:girl_curtsey:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Купила книгу-бестселлер Марі Кондо "Викинь мотлох їз життя! мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди" Так перебігла очима і манера написання мені сподобалась, цікаві поради щодо підтримання чистоти і порядку вдома. Може щось корисне почерпну?:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ще не дочитала, але все ж більша половина прочитана. Досить корисна книга) Особливо мені сподобалась ідея викидати речі, які не приносять радості і роками не вдягаються/не використовуються. На разі результат - стоять 6 кульків з непотребом, які чекають, щоб їх винесли:girl_smile:. Це не враховуючи, що я ще кілька викинула до читання цієї книги:girl_crazy:. Зате скільки з'явилось вільного місця!!!:connie_pull-pigtailТаке враження, що й дихати стало легше і енергії додалося:girl_claping:. Саме смішне, що влітку, коли в мене був вагон вільного часу, мені нічого не хотілося робити:pardon:.А тепер прям енерджайзер включився:). І це лише моя кімната. Сама цікава порада, яку я застосовувала інтуїтивно і раніше, є не показувати родичам те, що збираєшся викидати (це про особисті речі), бо вони відразу захочуть залишити десь третину чи навіть половину з того. І все рівно не будуть тим користуватися, і воно далі буде захаращувати простір. Речі своїх батьків я не чіпаю:girl_haha:, а от місця загального користування в домі ще таки треба впорядкувати:girl_curtsey:.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата, тут регулярно такі бувають сплески активності, особливо поближче до свят ))) хтось викладає завдання, інші виконують, звітуються... а потім все потихеньку згортається ))
    чи є хтось тут , кому вдається насправді постійно бути "на плаву" з тими всіма рутинами і прибираннями?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну може не з усіма, але на плаву постійно, інакше хата завалиться, а в тему лінь писати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    зробіть графік, який буде вам зручний, тоді будете на плаву постійно
    Я вже колись писала, що система ФЛ в чистому вигляді мені не дуже підходила, тому я періодично кидала. Потім я переробила систему під себе (я не проводжу тиждень в одній кімнаті, а кожен день в іншій, просто обираю зі списку те, що найбільше потребує моїх рук) - це працює вже другий чи третій рік
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ку-ку! Ніхто не хоче знову спробувати? Мені б компанію), бо самій якось не дуже стимулююче).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я хочу. Пишіть завдання. Пра, напевно, доведеться тижневі завдання в день втискати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та ми й не покидали. Я б загнулась без системи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нам диригент потрібен, інакше музика не грає:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    І я б приєдналась, якраз хотіла шукати темку, бо без завдань щось помаленьку все йде :girl_impossible:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    І я, і я хочу, переїхали і ніяк не увійду в систему


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    аналогічно з @solana rok, приймайте до гурту!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Сьогодні останній день в спальні. Треба розібрати купу одягу, яка десь там у вас лежить.
    В мене це щоденна купа одягу для розбирання після прання-сушіння. На комоді )))
    --- дописи об"єднано, 22 Грудень 2017 ---
    Гггг от як це називається!
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    треба, але не в спальні, а в "гардеробній", там таааака купище, що капець. :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    О, якраз купочка після прасування лежить і от дивлюсь на неї і ніяк руки не доходяь. Усьо, пішла розкладати по місцях :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Ось і уже все на місцях завдяки ДП і нашому "диригенту", а то б так і до завтра на ту купку все дивилась.
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    О, це точно. Якраз зайшла просити, бо трохи запустила і все, капці
     
  20. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

  21. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Сьогодні субота! Сімейний день.

    Читайте верхній допис.
     
    • Подобається Подобається x 3