Пузата хата

Чекаємо на двійню

Posted by truskaffka on 1 Липень 2015 відповідей - 345
  1. phobika

    phobika Well-Known Member

    @Elennnka, вітаю!
    Токсоплазмоз - дуже небезпечна хвороба при вагітності.
    Який саме аналіз здавали попереднього разу і який був результат? Припускаю, що є потреба визначення "давності" антитіл. Або ж у вас є котик і лікар таким чином перестраховується.
    Раджу почитати про аналізи на торч-інфекції у когось толкового. Мені подобається, як доктор Наташа пише. Ось наприклад тут - Сага об иммунной системе: из жизни странствующих рыцарей
     
  2. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ой, вітаю!!!
    У нас саме такі близнятка моно/бі хлопчики
    А на основі чого аспірин? Бо сумніваюсь, що ноги не будуть набрякати) хоча в мене стали колодами вже після народження діток.
    Мої хлопці, коли затихали, то я їх будила шоколадом і мені ставало одразу і добре від солодкого, і спокійно від того, що діти б'ються...
    Ох, нагадали мені ті спокійні часи... А як вони лупляться тепер


    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
    • Смішно Смішно x 1
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А в мене і не отікали ноги з двійнею. Хоча в нас бі-бі. Може, то якось впливає?
    @Elennnka вітаю) бути дабл-мамою - це просто супер :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Вітаю від монохоріальної дівчаткової двійні )))

    А що показав попередній? Як на мене, це трата грошей. Якщо антитіл у вас нема і є ризик захворіти - то просто утримуйтесь від цілування котиків :), грубо кажучи. Лікувати все одно не будуть в жодному разі. Якщо є антитіла - взагалі питання знімається.

    Щодо набрякання ніг - не знаю і не думаю, що це якийсь цивілізований спосіб пояснити аспірин (не заглиблюючись в тему). Але не бійтесь - там така невелика доза, що воно сильно не відчується (хоча нащо зайве приймати??). Аспіриноподібні препарати цілу вагітність приймають жінки із питання щодо згортання крові, вскякими тромбофіліями і т.д.

    То така доля мама - вже як почали переживати, то так і буде ))). Ніхто вам зараз гараній не дасть, але думаю, просто треба заспокоїтись - викликайте "на розмову" :) музикою, розмовами, солоденьким, холодненьким :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    точніше від прибирання за котиками)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Elennnka

    Elennnka New Member

    та я і вже до кицьки діла немаю,чоловік її обхожує)))Я вже один раз здавала в 7 тижнів, ось це вони вирішили ще раз мене перевірити. Я здала чекаю результати.
    --- дописи об"єднано, 3 Березень 2017 ---
    спасибі,нам так хочеться вже їх побачити,дякувати Богу, все добре чую ще більше їх.Ось це сюди написала вам на 2 день вони самі вирішили мене заспокоїти,і дали про себе знати)))чоловік тільки обіжається,бо що не пропобує то не як не чує їх((
    Шоколадом? прикольно)))

    А як назвали?тяжко з ними спочатку було?я так переживаю що не справлюсь з двома(
    Ми от ніяк не можемо вирішити з коляскою для малючків,яку саме брати? а у вас яка?
     
    Останнє редагування: 3 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Справитесь чи ні то сильно залежить і від самих діток. Бувають спокійні, а бувають не дуже спокійні :) Якщо є поруч мама/свекруха, які можуть раз на тиждень щось приготувати з їжі, то взагалі проблем нема. До мене коли мама приїхала, то я як на курорті була. А так всьо сама :)

    Возик в нас Bumbleride Indie Twin - дуууже задоволені
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    У нас в ліфт не влазилась би, як ми собі підсумували, жодна. Тому брали дешевший варіант і мені психологічно зручніший - коли люльки поруч. Додам, що цей візок добрих місяців 7 вдома мене страшно виручав, бо оскільки вдвох заколисувати на руках я не мала як - то гойдала на візку і там вони спали вдень (я забирала люльки і спали вони як в одному великому ліжечку на колесах - так виходило :)). Це все щастя тривало до першого перекидання, після чого ми почали спати просто на підлозі :D. (власних ліжечок в них нема, бо вночі спимо разом). Люльки в нашому знімались і ми в них, як в сумках, носили малят при потребі (до лікаря, в гості т.д.)

    Але такий візок (широкий) незручний, якщо треба десь в транспорт влізти (не влазить), тому ми ніде з ним ні разу не їздили. Не влазить у входи супермаркетів і магазинів, та...майже нікуди Плюс не проїжджає по пандусу на сходах.))).

    Коли почали сидіти мої, то я купила одномісну тростину, а друге маля ношу в ерго. Так триває досі (нам рік і 3), хоча вже не хочуть сидіти ніде- хочуть топати. Це вже початок нового етапу.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А ми от якраз по супермаркетах, на касах - без проблем. Навіть в поліклініку в'їхали. А в маленькі магазини здебільшого не можемо заїхати. Але проблема не дверей (майже всюди вони 80 і трошки більше), а пандусів. Ну і з ліфтом нам пощастило.
     
  10. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    У вас, як видно, паровозиком :)
     
  11. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Справитесь. Це я вам точно кажу. Бо інакше бути не може. Буде важко фізично, емоційно. Будуть легкі і важкі періоди, але ви справитесь.
    Мої перші місяці два лиш їли і спали. Ех, які золоті часи тоді були...

    Візок у нас Тако Джампер Дуо. Люльки поруч. Наш майже скрізь заїжає. Я пам'ятаю лиш кілька ліфтів, в які ми не втиснулись. Але ми і не дуже з нею пхалися, бо розуміємо, що це трохи танк. Але хоч і танк, і ніби і важкий, та я вожу своїх кабачків під наші горби нормально.
    А минулої весни, їм було майже рік, то купили дві окремі прогулянкові. О, це рай і мобільність. Правда, за умови наявності двох дорослих)

    А назвали Маркусик та Івасик.
    Ми із хлопчачими іменами визначились хвилин за 10-15. А от дівчачих не могли обрати. Але нам і не треба було)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Ні, сидять поруч. Паровозиком навіть не розглядала
     
  13. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

     
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Elennnka

    Elennnka New Member

    Привіт,дякувати Богу Токсоплазми не виявлено. Хотіла ще запитати ,як часто ви здавали аналізи(кров з вени і з пальця), мене ганяють кожного разу як прихожу,а це кожен тиждень. І завше говорять ти в групі ризику ,в групі ризику,бо двійня та ще й резус -. Якщо чесно у мене бажання немає до них іти,ніякого позитиву,аналізу в нормі всі що здаю,навіщо мене так доїти:girl_cray:, а відповідь одна це наказ міністерства. Скажіть а ту карту породіллі що вони ведуть, вони можуть дати мені щоб я собі відксерила,там усі аналізи, напевно поміняю лікаря.:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а хіба обмінна карта не у вас має знаходитись?
    я не здавала так часто аналізи (але в мене бі-бі)
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2017
  17. porIra

    porIra Well-Known Member

    Ооооо ... все як про мене. Я ті баночки ненавиджу по сьогодні, хоч пройшло вже 14 років. Мені обмінку видали в 30 тижнів, як декрет оформляла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Buona pasqua

    Buona pasqua New Member

    Привіт.Я тут новенька.В нас 21-22 тижні моно -бі.Була на Узд ве добре з дітками,тільки шийка 31мм,а була35 місяць назад.Прокопчук каже що це ще норма.Як скажете?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Buona pasqua

    Buona pasqua New Member

    В кого ви народжували двійню ?кого можете порекомендувати у Льврві?
     
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Я народжувала в Рибчинського на Мечнікова (в мене був КР)