Чарівний балкончик

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем MyNameIsDezy, 29 Травень 2011.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @Suzi в мене без сіток не получиться, вікон всього 2 - кімната і кухня. ні там, ні там вікна не відкривати не варіант, того і думаю. Знімати щодня трохи буде зле. В мене вже була ідея якоїсь трубочки через сітку і з дірками прокласти по ящику щоб заливати з хати в неї ))))
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @lovikyou розкажіть потім як воно
     
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Хочу цього року озеленити терасу неквітучими рослинами, але в неті, в основному, всі ідеї якраз з квітнучими. Може хтось має якісь посилання/картинки на зелені композиції для балконів ?(цікавлять звисаючі) Хоча б зрозуміти, які рослини для цього надаються
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Хочу виростити на балконі помідори. В неті дуже багато інформації, але може хтось вирощує і підкаже, з чого почати і т.д. :girl_blush2:
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дуже похвально, але мабуть трохи пізно. Особисто я балконні не вирощувала. Вирощую звичайні. Та думаю що і тим і тим для дозрівання потрібно багато сонця і тепла. В нас вже у вересні починається похолодання і сезон дощів (ну хіба дуже пощастить з погодою). Тому якщо садити, то максимум до кінця цього тижня, вже розсаду (якщо знайдете). Бо насіння треба сіяти в березні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Або із середини лютого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Перший раз експеримент, тому досвіду ще нема. Мама посадила насіння на підвіконні, потім пересадила в менші горщики. Минулого тижня я забрала і пересадила у 5 літрові відра. Наразі добре, пішли в ріст. Я їх ще добривом підлила. То якісь балконні помідори, жовтий та червоний. На червоному квітів багато, а на жовтому чомусь мало. Сонця у нас багато до 14 год IMG_20190604_111452467.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    То мусите їхати на гуртовий Шувар, там того добра повно:) власне великий в вибір саме зелених звисаючих неквітучих, щось точно приглянете.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Розумію, що вам вже не дуже актуально, але розкажу про свій досвід. Купила насіння кімнатних помідорів, посіяла їх суто з цікавості десь в кінці березня. Коли підросли, пересадила у великі горщики, часто поливала. Росли в мене не на балконі, а просто на кухні на вікні, як звичайні вазони. Вже є невеличкий врожай. :girl_yes2: На упаковці з насінням написано, що вирощувати можна протягом усього року, головне - щоб було хороше освітлення. Мої помідори ростуть на східному вікні, сонечка їм там було малувато, тому, думаю, трохи запізнилися з врожаєм. Але все-одно смачні! :nyam2:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не зовсім балкончик, але думаю сюди:
    BAB4B095-7E6C-4AD6-AB4A-72D674ED7CDC.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. FourSeasons

    FourSeasons Member

    Хотіла вирощувати щось корисне на балконі: базилік, помідори Чері, та потім все ж залишила традиційну герань. Всі кущі з минулого в позаминулого років, зимують на сходовому майданчику. IMG_20190621_144146.jpg IMG_20190621_144130.jpg IMG_20190621_144125.jpg IMG_20190621_144109.jpg IMG_20190621_144053.jpg IMG_20190621_144218.jpg IMG_20190621_144208.jpg
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 4
  12. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Навіть не знаю, де запитати... :dntknw: Форумлянки, які вирощували кімнатні помідори, підкажіть: як довго вони у вас росли? Бо мої, посіяні рік тому, станом на сьогодні виглядають ось так: Протягом зими навіть достигли кілька помідорів. От мене тепер цікавить: скільки ще вони так ростимуть? :girl_crazy:
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Для мене балкон це щось невідоме, але довелось і з ними признайомитись.
    Чи реально на балконі виростити гладіолуси?
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Порадьте що можна вирощувати на балконі, щоб було гарне, стійке і максимум невибагливе? Маю балкон великий , не закритий, сонця там трохи лиш пообіді. Найгірше - то вітер, там часто робиться протяг з кута будинку і на балконі дме немилосердно, отже треба щоб і вазон/ящик не знесло. Ну і дощ завжди буде заливати, дашка нема ніякого.
    Є якісь варіанти , які би можна вирощувати в таких умовах?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    @Hermi , я вирощувала. Цвіли, але виростали дрібними та низькими, не такими як в квітнику.
     
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Якщо сильні протяги і заливати може ,думаю там нічого толком і не виросте .в нас є місце де заливають дощі на балконі,то з досвіду кажу ,дощ ламає гілки,заливає,і той вазон все нещасний виглядає.Цього року просто в те місце не буду ставити ,бо шкода рослин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчатка, подарували мені такий кущик. Що то за квіти? Я нічого не можу схожого нагуглити)
     

    Вкладення:

    • мімімі мімімі x 1
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Всім привіт, загляну я і цю тему. Маю (точніше матиму як переїду) склену лоджію 4кв.м., але вона виходить на південну сторону, влітку там сауна, поки ми ще там не живемо то це не створює проблем, але як переїдемо то треба щось придумати щоб не так сильно вона нагрівалась, може хто поділиться ідеями/досвідом як зробити там комфортне (наскільки це можливо) перебування влітку?
     
  19. FourSeasons

    FourSeasons Member

    У мене також засклена лоджія і відкритий балкон південна сторона. На лоджії бамбукові ролети влітку майже завжди закриті, комфортно там зранку та ввечері, вдень гаряче, зате чудово сохне одяг на сушці. З квітня по жовтень п'ємо там ранкову каву, стоїть крісло та невеличкий столик. На балконі вдень теж прирікає, саджу тільки такі квіти, які люблять сонце.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    бакопа?