Центр зайнятості

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Darcy, 5 Грудень 2009.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    наскільки я пригадую, то після 3-х.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. dyfa

    dyfa New Member

    доброго дня!дівчата підскажіть як зараз на біржі?4.06 закінчується декрет,хочу звільнитися за згодою двох сторін і стати на біржу щоб відкрити пп?
     
  3. karioka

    karioka Well-Known Member

    не знаю чи то до того, але вчора на "семінарі" ( я тиждень тому зареєструвалась в ЦЗ) нам розповідали, що програма допомоги при відкритті власної справи "тимчасово припинена через фінансові труднощі"...
     
  4. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Чоловік теж так хотів відкрити,але немає фінансів в цз.
     
  5. Mawa

    Mawa Member

    Привіт. підкажіть будь ласка як часто треба ходити в ЦЗ?
     
  6. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Якщо до консультанта, то середньому 1-2 рази в місяці (здається кожних 3 тиждні). Але ще часто призначають додаткові відвідування для ознайомчих семінарів, тестуваннь.
     
  7. Mawa

    Mawa Member

    а можна якось оминути це. В мене в понеділок останній день роботи. звільнення за угодою сторін. вівторок планую на біржу іти. А з вересня хочу найти тимчасову роботу неофіційну, але не знаю як мені з ЦЗ поєднувати
     
  8. avokado

    avokado Well-Known Member

    Якщо 2 рази пропускаєте відвідування, то знімають з біржі. Здається так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Так, відвідування консультантів пропускати не можна. Допускаються тільки за умови надання лікарняного (на спеціальному бланку, відмінному від звичайного лікарняного).
    Відвідування тренінгів, тестувань, ярмарок вакансій, здається, допускається.
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Mawa якщо даватимуть направлення на роботу ( пропонують вакансію) - потібно з відповіддю прийти через тиждень. В цей же день, якщо програма вам підтягне нову вакансію по вашій спеціальності- знову дають вам направлення, яке треба повернути через тиждень. Якщо вакансій немає - то кожних + - 3 тижні + семінари.
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А підкажіть в яких числах тут виплачують гроші, є певні дати?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    в них дивно то все, там оплачують від попередіх відвідин до наступних. інколи раз в місцяь вся сума, інколи можуть 3 рази щось кидати частинами.
     
  13. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Чкомь то все так дивно, якісь частинки то тоді, то тоді. То так має бути, тобто це правомірно? Ніде не знаходжу інформації.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Так, бо там платять не за цілий місяць одною сумою, а від відвідування до відвідування.
    Прийшли Ви 1-го і 20- го і через певний час за той проміжок гроші нараховуються на карту (переважно через 2-3 тижні зараз).
    Частинки різні, бо інколи менший проміжок між відвідинами інколи більший.
    Але Ви маєте право попросити роздруківку по виплатах, та й при відвідуванні вони кажуть коли нарахувались гроші +кілька днів поки через банк пройдуть.
    В ЦЗ є юридичний відділ, якщо у вас питання то одразу йдіть туди, бо в інтернеті дуже багато і старої інформації, легко заплутатись.

    Власне, і так люди кажуть що довго і вічно скандалять, а уявіть що би було якби 1 раз на місяць приходили гроші, тоді взагалі важко кінці з кінцями зводити, особливо якщо нікому допомогти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, може хтось знайомий з тою системою і може підказати. Якщо я звільнюся і стану на облік в ЦЗ, як часто треба відвідувати свого координатора. І якщо я працюю (працювала) у м. Львів, але не приписана тут, мені звертатися лише по місцю прописки чи можна тут?
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Demetra якщо вакансій по спеціальності не буде, то десь 1-2 р на місяць, + семінари раз в 2-3 місяці.Але, якщо ви прийдете і вакансія є- берете направлення і повертаєтесь рівно через тиждень. Далі знову- спеціаліст перевіряє чи є ще щось для вас. Є- знову дає направлення, яке треба повернути через тиждень, нема- призначає вам наст.відвідування ...десь за 3 тижні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Мене цікавить чи можу я стати на облік у Львові, якщо моє місце прописки інше місто? Бо живу і працюю я тут , а їздити по місцю прописки проблематично.
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Demetra на скільки мені відомо, прописка не є важливою. У ЦЗ є юрид.відділ, тел.на сайті. Задзвоніть туди і уточніть це питання.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Поділіться, будь ласка, практичним досвідом. Читати можна багато тих законів))
    Отже, у мене закінчується відпустка по догляду за дитиною. Звільнена буду за згодою сторін. Планую ставати на біржу
    1) довідку про середню заробітню плату нести треба? (По суті доходів за останній період не було) хто її видає?
    2) треба нести довідку про наявнясть відкритого рахунку для виплат? Чи то вже пізніше?
     
  20. Isa

    Isa Well-Known Member

    а ось тут можна з досвіду, якщо дають це направлення, то йдеш в "місце призначення"))) і що там? типу чи беруть тебе чи ні, чи ти сама можеш прийти з відповіддю, що не влаштовує тебе ця робота, і навіть не ходити до роботодавця?
    вибачте за тупе питання)))