Целюліт - косметична проблема чи хвороба

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Adriana, 22 Лютий 2008.

  1. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    І що ви робите з тим?
    На дупі ще пів біди, а тут таке місце, я в шоці..... Я не худла різко. Просто після пологів собі кг йшли.
     
  2. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    @бетменша
    В житті стало більше видно після моря.
    До того взагалі нічого не бачила, а тепер на фоні загорілої шкіри, така штука((
    src="http://picua.org/img/2016-08/23/za0se4qpk7b0bnz0liaw6jxtr.jpg"></a>
    --- дописи об"єднано, 23 Серпень 2016 ---
    Коли ноги розслаблена,то все нормально нічого нема.
    Шкіра рівна та гладка
     
    Останнє редагування: 23 Серпень 2016
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Робила кавовий скраб, потім зволожувала кремом-олійкою. Так особливо не видно того, поки не загорю.
     
  4. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    те саме.
    якимось спеціальним від розтяжок?
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Мала ще з вагітних часів крем і олійку від розтяжок, то ними і мастила. Вони добре зволожують і шкіра робиться еластична.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    значить розтяжки. вони не засмагають. але як на мене то фігня.) зовсім трошки їх видно
    вони по ідеї помагають поки розтяжки свіжі. червоні, а не білі
     
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

     
  8. terezka

    terezka котяка-вишивака

    від розтяжок ліку немає, хіба лазерка чи ще щось там зі шліфовкою, але скраби і масажі допомагають зменшити візуально
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Напишіть будь ласка в приват номер телефону вашого масажиста і де приймає, буду вдячна за відповідь!
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    • Подобається Подобається x 1
  11. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Ось так читаю дописи про масажі антицелюлітні, креми і так далі і дивуюся. Целюліт - це є відкладення жиру, + жіночі гормони завдяки яким він є саме такої форми та в таких місцях. Як можна вивести жир за допомогою масажу. Масаж може впливати на циркуляцію крові, а не на виведення жиру, як такого. Жир відкладається через надмірну кількість кілокалорій. Все просто! Зі свого досвіду можу сказати, що єдиний ефективний спосіб - це зал та правильне харчування!! Правильне харчування - це білкова їжа, овочі, мінімум вуглеводів, нуль цукру. Цукор виключаємо з раціону повністю (хоча в фруктах він теж є, але це маленький виняток), оскільки він прямо відкладається в жир!! Тому коли сипите ложку цукру в каву - можете собі представити, як вона відразу відкладається на вашій попі! Повірте в мене був жахливий целюліт, ноги наче з пудингу - жах одним словом. Коли починаєш тренуватися в залі, + додаєш кардіо навантаження - організм починає спалювати жири і нарощувати м'язи! І целюліт зменшується. Мені зайняло це близько 1,5 року. Тепер можу носити короткі шорти і взагалі одягати будь-що. Якщо ви готові важко працювати, то зможете досягнути вражаючий результат. Якщо хочете лежати, і чекати поки крем допоможе - самі розумієте....
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Дівчата, хтось робить сухий массаж щіткою? Колись вичитала про такий спосіб. Целюліту як такого нема, принаймі не дуже помітного, але є зайві жири, хотіла би трохи то всьо розрухати. Одним словом порадьте щітку, хто в темі)
     
  13. Njuta

    Njuta Member

    По-перше, масаж не виводить жир, а сприяє його розщепленню, тому що, як ви і написали, покращує циркуляцію і не тільки кровообігу, а і лімфотоку, завдяки чому з підшкірно-жирових клітин виводяться токсини, зайва рідина з міжклітинного простору і візуально вирівнюється і підтягується шкіра.
    По-друге, масаж надає організму ще масу позитивних ефектів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Дівчата, тут колись форумчанка робила медовий масаж.... не знаю чи зараз робить... пвдкажіть хто що знає?
     
  15. Ziben

    Ziben :)

    Njuta робить такі масажі, скину контакт у відгук
     
    • Подобається Подобається x 1