Бухоблік: Я сама (с)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Barsuk, 20 Березень 2012.

  1. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Дякую і взаємно всіх вітаю.

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Питання по звіту.
    Подзвонили з статистики чи ДФС (я по тому номеру не можу додзвонитися, щоб уточнити, хто вони :)), треба дещо виправити у звіті за травень (дзвонили ще в червні, але на той час не було можливості виправити і занести.
    Звіт здавався в паперовому вигляді.
    Так от, через Приват24 хочу здати цей виправлений звіт - його прийме? Яку позначку треба в такому випадку ставити?
    Початкова, скасовуюча, додаткова, повторна?
    В травні останній раз нараховувався єсв (на фірмі працівників вже нема). За червень "нульовий звіт" не подається, вірно?
     
  3. shemely

    shemely Member

    нема людей, нема нарахування, нема звіту( то за червень) По виправленню то має бути скасовуюча+початкова в одному пакеті. Не знаю як у приват24, а в Медоку точно можна здати
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тут все залежить від характеру помилки. Поняття "уточнюючого" звіту по ЄСВ немає, але в деяких випадках мус робити "скасовуючий", а потім новий , а можна виправляти "вчорашні" помилки в поточному звіті.
    Дивіться по своїй ситуації:
    Звіт з ЄСВ: типові помилки та виправлення
    Що робити, якщо в Таблиці 6 Звіту з ЄСВ закралася помилка у персональних даних?
    http://www.visnuk.com.ua/uploads/assets/files/2017/pdf/ЕСВ.pdf
    і тому подібних консультацій є багато.
    Інформації від Вас недостатньо, щоб підказати підходящий спосіб.
    А здати можете через Приват, чи Кабінет платника, чи Медок - будь-яким доступним способом, то не важливо, що попередній звіт був паперовий (в колишні часи ще не глобальної компютеризації, коли звіти працівники пенсійного вносили вручну в компютері в своїй локальній мережі, можна було прийти і просто поміняти звіт без наслідків , мінімум за спасибі. максимум за шоколадку).
    Зараз звітність по ЄСВ контролюється ДФС.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я сподіваюсь, що вони володіють інформацією - але в приват24 теж дають консультацію (принаймні сьогодні з моїх питань :)), тільки довше чекати, бо вони переключають на "вузькопрофільних спеціалістів".
     
  6. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Хто може поділитись методом обліку товару без кас.апарату?
    Щось просте, типу таблиці Екселя, бажано щоб ще виручку в день враховувало...
    Або якесь посилання, де то можна знайти?
     
  7. malicious

    malicious Member

    Шукаю бухгалтера,який допоможе заповнити щомісячний звіт по ЄСВ у freezvit, в якому треба вказати відпускні і пояснить як виправити помилки в попередньому звіті.
     
  8. Підкажіть,будь-ласка,де у Львові можна закінчити курси 1с 8-ьої версії?
     
  9. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Знаю, що Бізнес-Баланс мав такі курси, можете у них поцікавитись. Також їхні конкуренти можуть мати подібні курси: Техномаяк та Програми для бізнесу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я в бухгалтерії ні бум-бум, тому прошу поради :)
    Є дві особи: в однієї відкритий ФОП 2 група (торгівля), в іншої ФОП 3 група (торгівля).
    Є обставини за яких потрібно додати КВЕД 47.91 "Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет". Якій особі це краще добавити? Як, де, за скільки це оформляється (напевне податкова, так?). Є якісь нюанси ще?
    Буду вдячна за допомогу :)
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    І в мене є питання: хто знає, як зараз з оформленням тих нових ЕЦП? Є черги? Довго то все триває, якщо прийти з готовим пакетом документів?
     
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Kroshka Enot, в податкові на Стрийській ( бо є ще й інші точки) черга з 5-6 людей ,займає хв.10-20. Термін дії 2роки.Не забудьте флешку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дякую!
    Власне, мене цікавить, чи є якийсь "рекомендований" час, коли ймовірність черги нижча. Наприклад, може під кінець робочого дня всі вже ключі поробили і вся процедура займе менше часу?
    Я дуже! обмежена в часі.

    Пи.Си. як робила 2 роки тому, то були цирки з тим ЕЦП. Тлум народу під тим кабінетом.
     
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Kroshka Enot я була два рази на 8.50 (відвівши малого в школу) . Обидва рази було приблизно 6 людей. А працівників 3-4. На одну людину( з готовими доками) йде 5хв.часу.
    І інший час не була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Так без нюансів відповісти важко. По-перше друга група сплачує єдиний податок фіксовану суму, третя - 5% від обороту (якщо працює без ПДВ). Допустимі обороти ці дві групи також мають різні.
    Ще є нюанс що 2 група не може працювати з юрособами, навідміну від третьої.
    Тому тут потрібно знати конкретно всі деталі, щоб прийняти рішення.
    А додати КВЕД можна через ЦНАП району в якому зареєстрований ФОП.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Про ЕЦП.
    Поновила сьогодні.
    Приїхала зранку, по часу витратила хв 15 максимум.
    Все дуже цивілізовано, набагато простіше, ніж 2 роки тому.
    А ще, з 9 листопада є можливість продовжувати строк дії ЕЦП онлайн, важливо лише не пропустити строк завершення.
     
  17. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Прошу підказати з власного досвіду про складнощі реєстрації і ведення ТОВ платника ПДВ.
    Як багато часу може забирати реєсрація ТОВ (зі статутов і всіма бонусами які додаються?
    Яка там може бути звітність якщо в місяць буде 10-15 рахунків + з/п директор і "бухгалтер".
     
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    "Стандартний" статут напевно можна знайти в неті, чи звернутися в юридичні фірми, які займаються реєстрацією бізнесу.
    Тут є рекомендації:
    Створення ТОВ
    Якщо всі документи в порядку, реєструється зараз все швидко. Якщо треба бути платникам ПДВ, треба подавати заяву разом з заявою про реєстрацію , чи можливо, там є якась "галочка", того не знаю, бо воно все міняється. Звіти - щомісяця звіт єсв, пдв, а далі залежить, чи ТОВ буде на загальній системі, чи на єдиному податку. При обороту до 20 млн.грн. за рік декларація про прибуток, якщо підприємство на загальній системі оподаткування, подається раз на рік, при більших оборотах - щоквартально. Якщо підприємство буде на єдиному податку - то щоквартально декларація по єдиному податку. Плюс щоквартально звіт форми 1дф - зарплата, пдфо і військовий збір. Ці звіти будуть незалежно від того 2 чоловіка персоналу чи 20...
    Для мікробізнесу - раз на рік баланс в статистику, для більших підприємств- щоквартально. Ще зараз запровадили щоквартально звіт в статистику про інвестиції (раніше продавався лише при наявності інвестицій в поточному кварталі, зараз - незалежно чи такі були... ) плюс статистика може просити інші звіти залежно від виду діяльності (а може не просити).
    Можуть бути інші звіти, що залежать від специфіки видів діяльності підприємства (чи є земельна ділянка в користуванні, нерухомість, чи є торгівля алкогольними напоями чи інші підакцизні операції... І т.п.
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2018 ---
    А ще всі, хто мають рахунок в Приватбанку, можуть використовувати підпис і для податкової, правда треба онлайн заповнити форму про приєднання до договору , щоб податкова визнала той підпис.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Shapokliak мені кащалк, що через ПБ ключі на рік часу.
    Не знаю , чи точно це так.
     
  20. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    то ще потрібно вияснити.
    Дуже дякую за інформацію. Не люблю я тої звітності ще з давніх часів ФОПа, все боюсь щось забути, пропустити а потім сплачувати штраф.
    Можливо хтось підкаже перевірені курси бух.обліку/звітності, буду вдячна.