Бухоблік: Я сама (с)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Barsuk, 20 Березень 2012.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    написала у відгук, щоб не було сприйнято як реклама.
    я веду звітність ФОП (3 група) з найманими працівниками.
    Пробувала на самих початках через ел. кабінет працювати, сформувати звіти виходило (по суті ворди чи ексель таблиці руками заповняти), а відправити я так і не змогла.
    Якийсь час возила нарочно в податкову, досить швидко мені то набридло.
    Купила собі прогу (для ФОП 300-350 грн/рік)
    Переваги для мене: зручніший інтерфейс, техпідтримка не до порівняння з підтримкою сайту дфс, всі необхідні звіти оновлені, нема потреби сидіти вичисляти, чи в мене остання версія (це коли копіюю з попереднього періоду).
    Не знаю, до речі, чи в ел. кабінеті є можливість створювати копію звіту, базуючись на звіті за попередній період.
    Читаю вас і інших дівчат з темки, і думаю дати другий шанс ел. кабінету, може якраз вдасться на наступній підписці заощадити.
    Тому, якщо не складно, розкажіть трошки, як воно працює, чи не підвисає, наскільки зручно і т.п.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Я поки в пошуку чогось зручного.
    Я ФОП (3 група) без найманих + а нагрузку маю аналогічний ФОП шефа, але з київською пропискою, тому мені наручно возити - не варіант.
    І до всього я зовсім не бухгалтер, тому трохи складно, хочеться то все спростити до двох-трьох кліків
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    я дуже чекатиму відгуків дівчат, які відправляють звітність через ел. кабінет.
    3 роки тому, коли я тільки ознайомлювалась з усією цією кухнею, цей метод здався мені настільки незручним, що я купила платну підписку.
    Але якщо Ви ФОП без найманих, і зі звітів - раз на квартал декларація і раз в рік - ЄСВ, то може дійсно вистачить Вам того функціоналу).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Сьогодні відправила декларацію 3 група , як завжди, через кабінет. Завтра буду пробувати єсв річний "за себе". В мене все працює. Можна "забивати" цифри руками, але я маю 1с, то формую там, вигружаю в XML формат, потім завантажую в кабінет. Підписую і відправляю, отримую квитанції.
    Отак прямо все-все описувати довго, якби були конкретні питання - "оце і таке роблю, а не йде і видає помилку "таку-то", то питайте тут, як зможу, то допоможу розібратись. Воно не є аж фест зручне, але як на безкоштовне - то о.к. А в деяких ситуаціях дуже помічне підписати і здати звіт саме там (хто пробував реєструвати ПН і РК 14-15 січня цього року, зрозуміє), оскільки тут звіти попадають в базу ДФС "без посередників", якось так...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Вам треба не договір, а "заяву про приєднання", чи якось так вона зветься.
    Треба в тому меню, що "в стовпчику" зліва, знайти пункт "введення документів" -> "створити...", якось так...

    Потім там в випливаючому списку знайти документ з назвою, що починається "заява про приєднання..."
    Деякі дані там вже мають затягнутись з інформації , що є в самому ключі, можливо, щось треба дозаповнити.
    Зберегти. Підписати. Відправити.

    Чекати на відповідь, може і на наступний день бути. Якщо все пройде добре, після цього можна створювати документи, підписувати і відправляти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    не шукається таке =(

    ..
    от тільки нажаліюсь тут, як все спрацьовує ;)
    підписала/відправила
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  7. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Чарівна темка :connie_pull-pigtail
     
  8. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, хто в темі.
    Маю електронні ключі від АЦСК (податкової), сьогодні чинні останні день.
    Також є електронний підпис від Приватбанку (мусила взяти як відкривала рахунок ФОПа).
    Чи зможу я за допомогою ел. підпису Привату подавати звіти в електронному кабінеті податкової, чи треба брати нові від АЦСК?
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Сьогодні можете ще спробувати продовжити он-лайн. Не знаю, як, але на сайті АЦСК мала б бути інфа.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Пробувала, але щось не встановлюється...:girl_cray: Але раптом, приватівські підходять... :girl_in_dreams:
     
  11. shemely

    shemely Member

    приватівські треба конвертувати(є програмка) але... собі зробила ще восени, а для коліжанки тепер скільки не цикала по клавішах, не могла приватівські впихнути в електр. кабінет, хз чому
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я з приватівськими нічого не робила, вони підійшли, як є, але то було в листопаді. В січні чоловік "підписав" свій приватівський, теж все пройшло добре, є відповідь на заявку. А от директор пару днів після того пробував - відповідь "не знайдено ", так і не получилось, терміново біг в податкову робити нові (.бо не знав про можливість онлайн продовження, в ДФС просвітили, але вже було пізно). Між цими двома подіями , коли одному получилось, а іншому - ні, було кілька днів, в т.ч. 14 і 15 січня, коли один з серверів податкової "ліг" . Маю підозру, що можливо, через це, але часу щось виясняти не було.
    Я з своїм "приватівським" на днях успішно відправила декларацію. Зараз морально "дозріваю" на річний звіт з ЄСВ підприємця, там є зміни , то ще не розбиралась...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Вияснила "Чи зможу я за допомогою ел. підпису Привату подавати звіти в електронному кабінеті податкової, чи треба брати нові від АЦСК?"- ділюсь інфо, можливо, комусь знадобиться...
    При вході в особистий кабінет на сайті sfs.gov.ua можна вибрати Приватбанк (або іншого, хто видавав ключі) загрузити його, ввести відповідний пароль - і все, можна користуватись кабінетом.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Insolence

    Insolence Living The Dream

    ага, але заяву про приєднання я відправила ще 22/01, але до нині немає відповіді ((
     
  16. shemely

    shemely Member

    @Insolence,ви добре дивились? щось пригадую що там достатньо одної квитанції. Можете в налаштуваннях глянути, може вже автоматично є
    --- дописи об"єднано, 29 Січень 2019 ---
    там де "договір про визнаання ...." і перевірити
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В моїй прозі квитанції треба підвантажувати через електронну пошту.
    Тобто відповідь приходить на електронку і її тре синхронізовувати з програмою.

    ЯК в кабінеті, не підкажу.

    А ще, в мене в грудні друга квитанція по звіту з ЄСВ не приходила дужжже довго. Вже і крайній термін подачі звіту минув. Я не засікла, коли вона прийшла, але все ж прийшла.

    Серваки ДФС висять надто часто останнім часом.
     
  18. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    І я відправляла на минулому тижні, то на другий день уже була 2квитанція.
    А у Вас наразі одна чи як?
     
  19. Insolence

    Insolence Living The Dream

    У кабінеті платника, розділ Вхідні/вихідні - у вхідних пусто, у вихідних та заява висить як відправлена.
    У кабінет платника входжу тільки з ЄЦП, електронки не просить.
    UPD. а що за квитанція?
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я теж шукала довго ггг.
    Зайдіть в меню "створення документів", там де створювали заяву.
    Станьте на ту заяву і спробуйте клацнути на перший квадратик (ніби перший, я зараз не маю комп'ютера, після нього стоїть значок підпису(ключик) і відправки(таке як в твітері галочка)). Там клацнете, мала би відкритись відповідь на заяву, чи прийнято чи ні.
    Тут така штука, що квитанції (це відповіді-підтвердження, що звіт прийнято чи ні, зазвичай для звітів їх є дві, 1 про те, що доставлено на центральний рівень, а друга про те, що звіт прийнятий (якщо він без помилок), можна знайти в меню вхідні/вихідні документи. Це звичайні квитанції. А відповідь на заяву туди чогось не попадає, а відкривається так, як я написала вище. Я то виявила чисто випадково, то потім і чоловіка вчила...
    Спробуйте, якщо що дайте знати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1