"Бути сильною"

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Волошка, 6 Листопад 2009.

  1. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Що означає "сильна жінка"? Чи легко бути нею. І чи варто?
    Може, краще дозволити чоловікові все вирішувати за себе і не соромитися лити сльози через дрібниці? Чи все ж краще не брати все близько до серця і самостійно вирішувати, що робити в цьому житті?
    :confused:
    І як все це впливає на стосунки чоловіка і жінки?
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    А я не хочу бути сильною. Хочу, щоб мене пестили і леліяли, як маленьку :) Це погано?
     
  3. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    Я знаю чимало сильних жінок, як правило, вони такими стали не від хорошого життя! Часто обставини змушують нас ставати сильними, хоча так приємно залишатися слабкою та беззахисною!
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: "Бути сильною"

    ну для мене "бути сильною жінкою" -

    означає не втрачати голову коли хвора дитина, не опускати рук, боротися як наші форумлянки, які намагаються завагітніти, знаходити сили підтримувати інших коли погано самій... Все це виходить ще краще за підтримки чоловіка

    а не лізти на барикади і вкладати рельси

    Вислів в тему - Чоловіки, дайте жінкам можливість бути слабкими. Сильними вони можуть бути і без вас.
     
  5. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    Для мене сильна і впевнена в собі жінка синоніми. Сильна духом. І обставини мало до чого її змушують, це вона повертає обставини відповідно до свого бачення...
     
  6. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    Ні, чому погано? Для кожного своє.:girl_smile:
     
  7. adyl

    adyl Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    Навіть сама сильна жінка в душі ніжна та лагідна!!! Головне, треба вміти знайти до неї підхід.
     
  8. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    Це треба щодня нагадувати чоловікам.:girl_smile:
     
  9. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    І навпаки, вважаю - слабка на перший погляд жінка може бути сильною, якщо її поставити перед певною проблемою, або якщо вона попаде в певну ситуацію, в якій допомоги не буде від кого чекати. Тоді просто мобілізуються всі сили - і вуаля- ми вже "железная леди"
     
  10. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    Самодостатня. В усьому.

    "Тяжело в учєнії - лєгко в бою". Тобто важко буде, поки будете ту силу набувати. Потім ніщо не видається неможливим.

    Варто. Не варто хіба признаватись, що ви - сильна. :)

    P.S. Задумалась над зміною ніку. )))))
     
  11. Відповідь: "Бути сильною"

    Життя поставило в такі рамки,коли доводиться бути сильною,просто для того,щоб вистояти в тому житті.Моя мама небіжка називала мене "залізна леді".Добре,що вона не бачила,як та леді гірко плаче,коли ніхто не бачить,а потім збирає себе докупи і знову стає"залізною".Це не ми такі,це життя нас такими робить.
     
  12. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    сильна жінка - це та жінка яка вміє керувати собою і своїми емоціями, є врівноваженою і мудрою. Хоча то лише стереотип. З зашмарканих дівчисьок подекуди життя вишлівофує жінок з неабиякою внутрішньою силою. Життєві негаразди, проблеми, випробування заставляють жінку ставати сильною, брати на свої тендітні плечі чоловічі вантажі і т.д.. Почасти такі жінки втрачають своє жіноче начало і перетворюються у зарозумілих, черствих навіть залізних. Але такими їх робить життя, вірніше то як воно складається.
    Суть жінки не в тому аби бути сильною чи слабкою. В любому варіанті вона має бути Жінкою у найпростішому і найпрекраснішому значенні цього слова.
     
  13. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    Як я вас розумію. Особливо мусиш бути сильною та "залізною леді", коли працюєш з чоловіками - для того, щоб довести їм, що ти не дурніша за них і для того, щоб вони слухали тебе, коли це потрібно.
     
  14. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    Христові рани! Для чого?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    Чомусь мені здається, що якраз "залізні леді" не мусять нічого нікому доводити! Адже доведення чогось комусь невідомо для чого, є ознакою слабкості і невпевненості...
     
  16. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: "Бути сильною"

    Для мене особисто бути сильною означає вміння приймати і миритись з тим, що неможливо змінити. Тільки коли людина здатна бути вдячною за будь-яку негативну подію чи крутий поворот долі, тільки тоді Бог відкриє їй вихід з ситуації і вона зможе змінити її на краще.

    в мене в житті було декілька важких ситуацій, одна з них коли я ледь не втратила донечку, - я була виведена з рівноваги, - я була незадоволена, ремствувала, кляла себе невідомо за що і усіх рідних, шукала причини, постійно повторювала - ЗА ЩО?, і цей мій стан тільки все усугубляв... доні ставало все гірше і гірше...
    і тільки коли я прийняла все що відбувається як подарунок і змирилася, ситуація різко змінилася за одну ніч, - за якихось 6 годин сталося диво, - лікарі вранці так і не зрозуміли що відбулося, бо медичного підтвердження змін не знайшлося...

    і ще додам, - сильна жінка -
    сильна не зовні, а всередині
    має життєвий розум та мудрість
    самодостатня (повторю UnKnown),
    вольова, не боїться змін,
    вміє говорити Ні,
    її відповідь на питання "чи ти щаслива?" звучить - Так
    вміє бути слабкою з чоловіком :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    phijana, почитала Вас і відкрила, що я таки сильна жінка)))
     
  18. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    на "колишньому" форумі:) я теж створила аналогічну тему, тоді мені було приємно доводити собі та іншим, що я сильна жінка:)
    вся сила на той час виявлялась лише у самодостатності й емоційності:)

    зараз, за твердженнями інших, я сильна, дуже й дуже сильна, дехто навіть називає мене непробивною :))) , але для мене то не є привід похизуватись власною персоною, то наче дзвіночок, що час од часу дзеленчить "розслабся, таня:)"

    бути сильною - це найчастіше бути самотньою, сам на сам з власним великим-превеликим-гігантським его..
    вже краще бути слабкою, але ніяк не немічною:)
     
  19. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    Погоджуюсь. Особливо, коли жінка не є дуже сильною за натурою, але обставини змушують її такою стати. А ще сильна жінка має бути мудрою, щоб знати коли "використовувати" силу, а коли "сила жінки в слабкості"...
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2009
  20. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: "Бути сильною"

    Одного разу мені розказали таку-собі "байку". Суть полягала в тому, що коли заливши одинаковою кількістю води, та поставити на вогонь в трьох одинакових посудинах моркву, яйце та каву ми отримаємо наступні метаморфози:
    морква, яка була твердою - зм"якне,
    яйце, яке було крихким - затвердне,
    а кава перетворить воду на запашний напій.
    Так і з людьми буває сильна зовні жінка в складній ситуації спроможна "розклеїтись", а мяка та делікатна, в тій же ситуації, може стати твердою та незворушною. Найцікавіше бути "кавою", та зуміти мудро перетворити під себе несприятливі умови .
    Ось це, як на мене, особлива майстерність справді сильної жінки.
     
    • Подобається Подобається x 1