Бутербродниця: поділіться досвідом

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем akvarel, 31 Жовтень 2012.

  1. akvarel

    akvarel New Member

    Привіт. На форумі недавно, тому не знаю чи у вірному розділі створила тему. :girl_smile:
    Я загорілася ідею купити собі бутербродницю, але щоб ще була насадка на гриль і на вафлі-гофри. От уже 3 день у пошуках в інтернеті. Хотілося б і якісна була і щоб ціна не космічна. Дівчата, якщо користуєтеся бутербродницями, напишіть, будь ласка, відгуки. Буду дуже вдячна :girl_smile::girl_smile::girl_smile:
     
  2. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    я користуюсь. купила найпростішу, яку знайшла, має змінні насадки (то певне не насадки називається :)) - одну на бутерброди, другу на вафлі. отаку
    має одну кумедну деталь - плівка зверху, коли довго нагрівати піднімається, але коли прилад охолоджується - все стає на свої місця і плівочка приклеюється на своє місце. я її вибирала з такої точки зору, що покриття на отих змінних штуках у всіх бутербродницях однакове, якщо говорити про цінову категорію до 800 грн. принципової різниці в функціях нема. а якщо поламається прилад за 250 грн - буде не так шкода, як коли зламається за 800
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом


    щодо бутербродниці: недавно мордувала чоловіка на тему тої штуки. Останнім часом потягло нас на фаст-фуд, але не магазинний, а якраз домашній - м"яско, помідор, зелена салата, огірочок... і злегка припечена булочка, ммммм...
    Але вирішили, що для припеченої булки раз в тиждень достатньо буде звичайної пательні, бо і так стільки хліба їсти - то забагато. Це ж стосується і вафель (сама вафля нічого поганого в собі не несе, а от чим вона помащена, то вже друга справа...)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    А я до тепер навіть не знала що таке є, от село:girl_smile:
     
  5. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    У мене бутербродниця напевне вже років зо три точно. Коли тільки придбали їли практично самі бутерброди ( немогли насмакуватись). А тепер час від часу також користуємось. Як на мене річ потрібна (неможу сказати, що необхідна) , хочеться часом порадувати себе смачненьким нашвидкоруч.Роблю з беконом, сиром, помідоркою....Але якщо порівняти з тостером то тостером користуємось частіше..
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    Дівчата, чим бутербродниця відрізняється від тостера?
     
  7. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    у тостері робляться тости, тобто підсушений хлібчик, а в бутербродниці робляться власне бутерброди, тобто беруться два шматки хліба і між ними ще щось кладеться, на приклад, сир, і виходить смачна канапочка
     
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    Бутербродниця - в неї вкладаєте по два кусочки хліба зверху начинку(сир твердий, м'ясо,(або рибку) помідори, шампіньйони, ну що любити, зверху на то все ще по кучоску хліба і притискаєте кришкою, в результаті у вас виходять 4 трикутнички зверху припечений хлібчик всередині начинка.
    ось так виглядає
    [​IMG]
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    в тостері хліб рум'яниться і стає хрумким, а в бутербродниці можна класти начинку між хлібом і вона сама розріже на прикольні трикутнички (у мене тільки одна форма)
    Отже, у мене Філіпс. Не найдешевший, але довіряю цьому виробникові, тому потратились. І тостер - аналогічного бренду. Купили, бо любимо тости з джемом і бутербродики з французькою гірчицею, салатом і м'ясцем. Кожним апаратом ми бавились десь по 2 тижні, а далі просто складали в тумбочку. От і вся історія - їсти щодня ви того не будете, бо некорисно для здоров'я і сприяє відкладанню стратегічних запасів на боках:girl_spruce_up:Тостер планую продати, а бутербродницю лишити - на свята робити канапки або коли неочікувані голодні гості прийдуть..:girl_smile:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    [​IMG]
    це по-ідеї бутербродниця
    [​IMG]
    а це тостер. бутербродниця мені здається практичнішою, бо можна всякого смачного накласти і так припекти, а в тостері просто грінки виходять) ІМХО.
    хоча.. хто як звик напевно:)

     
  11. akvarel

    akvarel New Member

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    я от таку знайшла, але по ній тільки два відгуки і погані (((http://deshevshe.net.ua/sandwich-orion/orion_orsm05.html тому вже почала сумніватися
     
  12. Machaon

    Machaon New Member

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    Була в мене бутербродниця. Вже давно. Купила у Польщі, якоїсь невідомої фірми. Працювала справно, але швидко відстало антипригарне покриття (тефлон). Сендвічі були смачні. Коли почула про шкідливість тефлону, просто викинула її. Якщо є з керамічним покриттям, то краще брати таку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    В нас отака сендвічниця. Сама простенька. Купували в "Шоці" соковитискач, то і купили її до пари. Тоді ще й знижка була, обійшлось менше 200 грн.[​IMG]
    Не ділить на трикутники, запікає прямокутником. Справді смачно. Перші два дні гризли тільки сендвічі, насмакуватись не могли. Зараз я то діло строго дозую Найкраще мені смакує з тостовим хлібом "Хлібна хата", решта не так файно запікається, тости стають гливкуваті. Звичайний хліб також не дуже добре мені запікається, потребує більше часу і теж гливкуватий на смак. П
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    У мене бутербродниця PHILIPS HD-2384/70. Користувалась біля 3-х років. Спершу користувалась нею майже щодня. Дуже смачні сендвічі виходять. До речі брала куплене слойоне тісто начиняла яблуками з цукром або чорницями і запікала. Ну яка це смакота, непередати. Тісто м'яке та пишне. Зараз віддала її для мами, бо моїй сестрі вони дуже подобаються, а я щось і перестала її аж так часто використовувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    Користувалася, коли була на стажуванні в Польщі, отакою:

    http://www.rossnet.pl/Produkt/Ideenwelt-Opiekacz-do-kanapek,111783,2636

    Коштувала сотню на наші гроші, запікала дуже добре, досі шкодую, що не забрала з собою, бо в нас то діло набагато дорожче.
     
  16. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    тобто ставили сире листкове тісто з начинкою, я правильно розумію? і воно добре пропікалось?
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

     
  18. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    Так, листкове тісто викладала на сенвічницю, клала начинку, другим листком накривала, і виходила пухка слойка з начинкою. Але там треба слідкувати щоб не пригорало тісто і добре пропиклось одночасно. Робила дуже давно, але смак досі смакоти пам"ятаю.

    ---------- Додано в 13:45 ---------- Попередній допис був написаний в 13:31 ----------


    Щось знайшла на швидкоруч. Є багато форумів де люди діляться своїми рецептами. Дехто навіть оладки там робив і бісквіт, але деталей вже не знаю.
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    casablanka, супер вдячна за ідею зі слойками в сендвічері.

    Великий плюс , що у цю спеку не потрібно вкдючати духовку. Це час економить і на кухні не розплавлюєшся.
    Тісто спочатку розкатувала тонше, було добре. Всередину клала чорниці\полуниці плюс трошки цукру.
    Вчора не розкатувала, хіба трошки щоб по розміру пласт на рівні частини підігнати під розмір сендвічери. І клала яблука. Суупер, пишні і дуже смачні, і сік не витікав.
     
  20. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Бутербродниця: поділіться досвідом

    Ото апетиту нагнали :girl_crazy: Буду нині пробувати.
    На разі після тижневої апробації я дуже задоволена покупкою, дякую всім за гарні рекомендації :girl_wink: